Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 855371 alkalommal)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Kávézó
« Válasz #9480 Dátum: 2015. Június 01. - 19:59:45 »
Durstoppos schwable külsőt tennék rá.s durrstoppos belső, ezek együtt kb 8-9 de sose lesz defekted.
Gondolom a Schwalbe a márkanév, a durrstopp defekttűrőt jelent?

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #9481 Dátum: 2015. Június 01. - 20:07:32 »
Én így tanultam a nagy szakiktól, hogy kétezrenként, de évente egyszer mindenképpen.

Nem állítom, hogy Nem bírja évekig, de magam s gyerekeim biztonsága nem azon a pár ezresen fog múlni.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #9482 Dátum: 2015. Június 04. - 10:30:33 »
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9483 Dátum: 2015. Június 07. - 13:48:44 »
Akit érdekel (és szerencsésebb nálam):
A Barba Negrában ma a Hellyeah nevű texasi brigád lép fel. A dobos netán néhány embernek ismerős lehet egy Pantera nevű formációból.
ÉS NEKEM EZT KI KELL HAGYNOM EGYÉB PROGRAM MIATT! Hogy rohadjon meg az a -*Đđˇˇ<˝## :fejfal: :fejfal:
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kávézó
« Válasz #9484 Dátum: 2015. Június 08. - 08:11:16 »
Winnie Paul. Persze hogy de.
Mondjuk a Pantera örök és megismetelhetlen.
A Vulgar és a Far minden idők két, túlzás nélkül mondható, legjobb metál albumai.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9485 Dátum: 2015. Június 09. - 21:01:56 »
Winnie Paul. Persze hogy de.
Mondjuk a Pantera örök és megismetelhetlen.
A Vulgar és a Far minden idők két, túlzás nélkül mondható, legjobb metál albumai.

Fúúú, én nagyon rájuk kattantam a 90-es évek elején. A mouth videó nagyon odabaszott. Még a kígyómat is az Anselmotól loptam! :) Iletve próbáltam valami hasonlót, ugyanoda.
Kétszer adatott meg, hogy élőben lássam őket. Egyszer Németországban, Hannoverben ( ott dolgoztam 91-92-ben), meg egyszer Ozzy és a Black Sabbath előtt a Kisstadionban.  :borz2:
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Kávézó
« Válasz #9486 Dátum: 2015. Június 19. - 14:45:14 »
Az előbb hívott egy telemarketinges nő, valami svájci cégtől (cég? márkanév? nemtom), de másodszor sem értettem, mit mond.
Azt kérdezte, mivel borotválkozom, patronossal vagy eldobhatóval. Mondom egyikkel sem. Ennek igen megörült, bár a kérdőívet innentől nem tudtuk folytatni : )
Örömében el is mesélte, hogy az elmúlt hónapokban egyre több ilyen választ kap, és ma (vagy a héten?) én vagyok a harmadik. És a férje is visszaszokott a pengére.

Tudtok erről valamit (nem a férjéről, hanem a swiss nemtommiről)?

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Kávézó
« Válasz #9487 Dátum: 2015. Június 19. - 15:09:41 »
Engem is hívott egy ilyen,kb 3-4 hónapja.A márkára én sem nem emlékszem, de valami érzékeny bőrre kifejlesztett készülékről hablatyolt a nő. Mondtam, h köszönöm nem, borotvakést és pengés borotvát használok. 10 másodperc csend, majd elköszöntünk. :)
(szerintem)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Kávézó
« Válasz #9488 Dátum: 2015. Június 22. - 12:06:13 »
Úgy tűnik, ha nem sokpengést használsz, ?syntax errorral leáll a folyamat :D

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #9489 Dátum: 2015. Június 22. - 12:12:43 »
Ha felhív, letagadom a DE-t, csak kiderüljön, mi is ez!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Kávézó
« Válasz #9490 Dátum: 2015. Június 22. - 12:26:51 »
Csak tippelek, hogy valószínű erről van szó, legalábbis kb. egy ével ezelőtt nálam is nyomultak:
http://www.courlux.com/hu/flexifront.
Ingyen első (asszem ingyenes) csomag után rendszeresen kapod a fejeket (persze azokat már jó pénzért).
Én mondjuk, 'úriemberesen' elküldtem őket (értsd: úriemberes az olyan, aki úgy küld a pics@ba, hogy még meg is köszönöd az útbaigazítást).
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Kávézó
« Válasz #9491 Dátum: 2015. Június 22. - 13:31:59 »

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kávézó
« Válasz #9492 Dátum: 2015. Június 22. - 20:25:58 »
Hú én ennek a Flexifrontnak anno utánamentem, kíváncsi voltam, hogy ki csinálja (gyártja)... Nagy nehezen sikerült kép alapján egyértelműen beazonosítani... és ne tudjátok meg ki gyártja! :-) Mivel vagy 5 éve volt és a fene sem emlékszik, valószínűleg így is lesz! :-)
Mindenesetre ugyanezt a készüléket egy az egyben megtaláltam retailben negyed áron más márkanév alatt...
Roti- a férjéről sajnos nem tudunk semmit! de szerintem itt van köztünk! :fetreng:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #9493 Dátum: 2015. Június 22. - 20:28:55 »
Avass be kérlek!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kávézó
« Válasz #9494 Dátum: 2015. Június 22. - 21:16:36 »
Avass be kérlek!
Sajnos nem emlékszem... és nem szándékozom még egyszer nyomozni, akkor sem volt 5 perc... Kb 15-20 gyártót kellett végig nézni.
A lényeg, hogy a svájci cég leszerződött sajátmárkára az egyik borotvagyártóval, aki egy szabadon felhasználható licensz és márka alapján fillérekért legyártotta neki a készülékét és a patronokat, majd ezeket a sváci cég magáévá tette és felruházta isteni tulajdonságokkal és kicsit agresszívan és "sticky" módon előfizetéses rendszerben telemarketinges módszerrel értékesítette nem csak nálunk. Hatalmas ötlet, már meggazdagodtak belőle szerintem, mivel ezt sokan bekajálták... Most ugyanezt csinálja a Gillette is Amerikában, előfizethetsz fix összegért és küldik ( ha kell, ha nem) a csomagodat minden hónapban... Azt is bekajálták, bár ahogy látom sokan fel vannak háborodva azon, hogy átvágás... mert egyébként nem az... de pont úgy vannak a csomagok kialakítva, hogy ha nem mondod le, a végén sokkal több patronod lesz, mint amire belátható időn belül szükséged lenne... Ebbe mondjuk szerintem Gillették bele is fognak bukdácsolni, de mindenkinek lesz egy halom patronja és ez a céluk... Viszont talán nem ennyire gusztustalanul agresszív a marketing, viszont ezt meg itthonról nem látjuk milyen... Engem Flexifronték felhívtak kb. 5 évvel ezelőtt, Gillették most még nem...
Még vmi ha jól emlékszem Imi (mry314) éltársunk anno vett egy ilyen készüléket és meg is volt vele elégedve...     

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici