Szerző Téma: Feather  (Megtekintve 112045 alkalommal)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Feather
« Válasz #135 Dátum: 2011. Március 29. - 14:01:16 »
Zoli! Én most nem kérek elnézést, mert ha az információt kioktatásnak és negatív hozzászólásnak veszed, akkor szerintem az "Ön készülékében van a hiba!" :crazy: Az információ pedig pénz, és egy példa rá, mondjuk 80 euróért nem , de 800-ért már megmondom, hogyan tudsz 149 EUR helyett 79-ért ugyanahhoz a készülékhez hozzájutni!  ;D ( ez a szakmám) 

Nem elérhető OBJoe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 444
  • Old Black Joe
Re:Feather
« Válasz #136 Dátum: 2011. Március 29. - 14:34:41 »
Itt mindenki szembe jön!  :fetreng:
Novaculum habeo.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Feather
« Válasz #137 Dátum: 2011. Március 29. - 14:40:09 »
Sőt, mondok még ilyeneket: heggesztés, köppeny, szallag, szöllő, klipp, csipp, töménytelen, röhely, kacaly, muszály, lakály, lambériás inas, érthetetlen sértettség  :fetreng:

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Feather
« Válasz #138 Dátum: 2011. Március 29. - 14:48:06 »
Megnéztem az Ed által linket e-bay oldalt...

Idézet a leírásból: "This safety razor from Wing,..." Igaz, az angol nyelvtudásomon lenne mit csiszolni, de nekem ez úgy jött át, hogy a borotvakészülék gyártója a "Wing", a hozzá adott penge pedig Feather...

Persze, ettől még lehet egy jó készülék!

Mivel sajnos/hál' istennek ismerem a fogyasztói társadalmat jelenleg ellátó távol-keleti nagy birodalom (nem, nem Japánra gondolok...) névképzési szokásait, ezért feltételezem, nem véletlen nevezte el a "Wing" cég a saját TTO készülékét "Feather"-nek...  ;)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Feather
« Válasz #139 Dátum: 2011. Március 29. - 14:52:29 »
Sőt, mondok még ilyeneket: heggesztés, köppeny, szallag, szöllő, klipp, csipp, töménytelen, röhely, kacaly, muszály, lakály, lambériás inas, érthetetlen sértettség  :fetreng:

Folytassuk a sort? Külömbség, egyenlőre (egyelőre helyett)...  ;D
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Feather
« Válasz #140 Dátum: 2011. Március 29. - 15:46:49 »
ehh, csupa sznob bunkó  :P  :fetreng:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Feather
« Válasz #141 Dátum: 2011. Március 29. - 15:53:31 »
A borotvának az eBay-es leírásából teljesen egyértelműen kiderül, hogy nem Feather a borotva. Kerek perec ott van hogy Wing a márka, és Feather pengét adnak mellé. Szóval teljesen alaptalan lenne az eladót hibáztatni, a leírás teljesen korrekt. A termék listázási neve megtévesztő, mert a Feather van elől, de a leírás eleve így indul: Classically Styled Japanese Wing Safety Razor
Itt meg nincs arról szó hogy ez egy Feather borotva lenne.

Ui: Egyébként nem értem a felháborodásod. Direkt visszaolvastam, és senki nem volt ellenséges vagy lekezelő a hozzászólásaiban. Ha te ezt így érezted, akkor én is azt mondanám mint Penge.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Tabularazahuszarocska

  • Vendég
Re:Feather
« Válasz #142 Dátum: 2011. Március 31. - 08:27:28 »
Ki tud tapasztalatot mondani,errol a borotvarol?
Feather pengekkel szeretnem kiprobalni...
remelem jo lesz es nem kell a kukaba dobjam :D
koszi.


Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Feather
« Válasz #143 Dátum: 2011. Március 31. - 08:45:32 »
TRH, olvass itt sokat még, és szembesülni fogsz azzal, hogy bármilyen borotva lehet neked jó is meg "kuka" is. Bármilyen borotvavásárlásnak így kell nekimenni. Lehet, hogy csalódni fogsz, de ha tudatában vagy annak, hogy csalódhatsz, akkor könnyebb elviselni. Felelősen azonban nem lehet tanácsot adni, csak egyéni tapasztalatokról lehet beszámolni - minden véleményt így kezelj. Objektíven csak a kidolgozásról, a mechanikai működésről lehet nyilatkozni.  ;)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Feather
« Válasz #144 Dátum: 2011. Március 31. - 10:47:34 »
Ez egy olcsó Feather borotva, a mellékelt Derby pengékkel meglehetősen alapos borotválkozást tesz lehetővé. Mire elfogy a 25 penge, meg is tanulod használni - ez legalábbis nem egy kimondottan gyengéd és megbocsájtó kezdőkészlet :)
Egyébként faterom is épp ezt az összeállítást használja.

Tabularazahuszarocska

  • Vendég
Re:Feather
« Válasz #145 Dátum: 2011. Március 31. - 11:06:15 »
Szia Adminisztrator...Tulbonyolitod a dolgokat...Ha olvastad tapasztalatot kertem,es nem felelossegteljesen...
szepen irtak is nekem,es koszonom az illetonek a valaszat...
Latod,nem kell ezt tulbonyolitani,csak valaszolni egyszeruen felelossegek,es bonyolitasok nelkul.
Azt hogy figyeled a forumot,az helyes.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Feather
« Válasz #146 Dátum: 2011. Március 31. - 11:14:16 »
TRH, olvass itt sokat még, és szembesülni fogsz azzal, hogy bármilyen borotva lehet neked jó is meg "kuka" is. Bármilyen borotvavásárlásnak így kell nekimenni. Lehet, hogy csalódni fogsz, de ha tudatában vagy annak, hogy csalódhatsz, akkor könnyebb elviselni. Felelősen azonban nem lehet tanácsot adni, csak egyéni tapasztalatokról lehet beszámolni - minden véleményt így kezelj. Objektíven csak a kidolgozásról, a mechanikai működésről lehet nyilatkozni.  ;)


Hoppá, hát akkor bocsánatot kérek, és húzok hátra, a vokálba...   :fetreng:

Azért olvasd el még egyszer a hozzászólásomat, hátha rájössz, hogy ha nem is konkrétan a Feather Popularral, de általában a biztonsági borotvakészülékekkel kapcsolatban egyáltalán nem értéktelen tanácsot adtam. Sajnálom, hogy ezt te túlbonyolításnak veszed.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Feather
« Válasz #147 Dátum: 2011. Március 31. - 11:25:17 »
remelem jo lesz es nem kell a kukaba dobjam :D

Merthogy ezt is írtad, és én erre reagáltam. Vagy csak a hozzászólásaid bizonyos, általad engedélyezett részeit szabad a fórumtársalgás szerves részeinek tekinteni?     :fetreng:

Tabularazahuszarocska

  • Vendég
Re:Feather
« Válasz #148 Dátum: 2011. Március 31. - 11:31:18 »
Neharagudj de 5 ember kivetelezte  a forumban a dolgok bonyolitasat,veled kapcsolatban.
Lehet igazuk is van.
En nekem nincs idom atolvasgatni a te hozzaszolasaidat,es kerlek tartozkodj az ilyen
Apai okoskodasnak szant tulbonyolitasoktol.
Vedd ugy hogy nem neked irtam.
Azert mert Adminisztrator vagy nem biztos hogy mindenhez hozza is tudsz szolni,jol.

Felesleges vissza irj ebben a temaban,mert nem vitatkozni jottem ide hanem tapasztalatokat gyujteni.

Nem elérhető Spoon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 157
Re:Feather
« Válasz #149 Dátum: 2011. Március 31. - 11:34:57 »
"mert nem vitatkozni jottem ide hanem tapasztalatokat gyujteni."

Akkor talán előbb jó lenne kicsit olvasgatni,hogy kinek szólsz be.....egyébként ha kérdezel valamit, ne csodálkozz ha válaszolnak, urambocsá segíteni akarnak.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici