Szerző Téma: Boltok, webshopok  (Megtekintve 317801 alkalommal)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #60 Dátum: 2010. Május 31. - 09:07:10 »
Köszi, majd kinézek  ;)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #61 Dátum: 2010. Június 01. - 20:47:54 »
Körkérdés: valaki ismeri (rendelt már, érdeklődött stb.) ezt a site-ot? http://shaveabuck.com

Nem elérhető Blamazs

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 46
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #62 Dátum: 2010. Június 01. - 21:00:10 »
Körkérdés: valaki ismeri (rendelt már, érdeklődött stb.) ezt a site-ot? http://shaveabuck.com

Nem ismerem, de biztos jo bolt, ha van naluk barbon es figaro is  ;)
2010 április 15-től Lord L6 + Victoria malac pamacs.

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #63 Dátum: 2010. Június 28. - 22:21:34 »
... a nyúlon túl?

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #64 Dátum: 2010. Július 02. - 09:47:53 »
Udv.Erdelybol!
lord 625 keszlet, cirka 500ft, 5 fele borotvakrem, atlag 150ft, (koztuk egz zold Arko ;D)
es bocs a karakterekert, itt valami speci kiosztasu klaviaturan potyogtetek  :crazy:

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #65 Dátum: 2010. Július 05. - 20:36:26 »
Üdv Nektek :)
Ma bevásároltam a Müllerben...Ez itt a reklám helye :D ,de minden Speick terméket félárban nyomnak,
pl. bor.krém 415-, after shave 1190-, after shave balm 1290-  :borotva:
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #66 Dátum: 2010. Július 05. - 21:11:42 »
Üdv Nektek :)
Ma bevásároltam a Müllerben...Ez itt a reklám helye :D ,de minden Speick terméket félárban nyomnak,
pl. bor.krém 415-, after shave 1190-, after shave balm 1290-  :borotva:


Melyik Muller ez? Mert a legtobb Mullerben mar elfogyotak a Muller termekek. (Arrol volt szo, hogy megszuntetik.) Viszont tegnapelott a gyoriben azt lattam, hogy van AS azt hiszem es uj termek felirat van felette... Szoval a fene erti mit muvelnek.

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #67 Dátum: 2010. Július 05. - 21:48:26 »
Debrecen.Füredi út Stop-shop ;) nekem nem úgy tűnt,hogy végkiárusítás vagy mi lenne... ::)
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #68 Dátum: 2010. Július 05. - 22:44:52 »
Hat itt is igy volt, meg mindenfele az orszagban: Speick termekek felaron es felettuk egy cimke, talan kifuto termek felirattal. Remeljuk csak a raktarkeszltet szortak ki es feltoltik ismet, bar nem ezt allitottak az eladok.

Nem elérhető Blamazs

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 46
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #69 Dátum: 2010. Július 05. - 23:01:42 »
Győriben van speick AS?
Holnaputan tudok legkorabban kimenni, vagy holnap kuldom az asszonyt, vegye meg nekem latatlanaban.
2010 április 15-től Lord L6 + Victoria malac pamacs.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #70 Dátum: 2010. Július 15. - 18:48:29 »
1 apró állítás, 1 apró kérdés

1.á.: ma voltam a vecsési müllerben már csak speick borotvakrém volt ill. asb. mind féláron. asb-ból hoztam egyet.

1.k.: aki ecserizik: mikor érdemes oda kinézni, neten nem lehet semmi értelemeset találni. hétköznap jobb, vagy hétvégén? korán érdemes menni? beugró? ilyenek... előre is köszönöm!

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #71 Dátum: 2010. Július 15. - 19:34:16 »
1 apró állítás, 1 apró kérdés

1.á.: ma voltam a vecsési müllerben már csak speick borotvakrém volt ill. asb. mind féláron. asb-ból hoztam egyet.

1.k.: aki ecserizik: mikor érdemes oda kinézni, neten nem lehet semmi értelemeset találni. hétköznap jobb, vagy hétvégén? korán érdemes menni? beugró? ilyenek... előre is köszönöm!

beugró nincs, mindenképp délelőtt menj, mert egy idő után (nyitvatartás ellenére) pakolni kezdenek az árusok. Valahol azt olvastam, szombat a tuti nap :)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #72 Dátum: 2010. Július 15. - 20:38:13 »
Köszi!

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #73 Dátum: 2010. Július 16. - 22:11:48 »
Szia KunEmber !

Az ecserihez egy pár gondolat.......

Szombaton szinte minden árus kint van, nincs bezárt üzlet, nincs üres kirakodó asztal, van viszont TÖMEG.
(Nem tudom, hogy a jelenlegi kánikula/nyaralási szezon, ezen mit változtat, talán nem sokat. ) Elmélyült nézelődésre korlátozott lehetőség van, de egyébként mindenkorra érvényes arany szabály, NE csak nézelődj kérdezz is ! Nem raknak - mert nem tudnak - mindent kirakni az egyes kereskedők, így ha rákérdezel  előveszik az itt-ott leledző borotváikat, illetve elirányítanak egy másik árushoz, akinél szerintük van.

A hétköznap nyugisabb, lényegesen kevesebb árussal, és nincs annyi turista/nézelődő mint hétvégén. Talán mintha az eladók is segítőkészebbek lennének mint hétvégén. Egy csendes hétköznapi napon, egy eladó feltúrt nekem vagy három szekrényt, mert emlékezett arra, hogy valamelyiknek  a fiókjában van egy doboz, és abban vannak borotvák. Miután meglett a doboz előkerült egy jó fél tucat borotva kés  :o   :o  Köztük egy hibátlan állapotú 5/8 NOS DOVO is. Egy kis alkudozás után 7000 Ft-ért elhozhattam volna ( nem tettem  :crazy: ).

És egy kis kitérő az árképzéshez... általában tudják hogy mit árulnak, így a szebb állapotú késekért itt is elkérik a 3-4 e Ft-ot. Sokszor próbálnak rám erőltetni "gyűjteményi " darabokat, de ezeket mindig levarnyúzom, és mondom hogy egy 2/8 rozsdás, görbe szarból nem tudok használati borotvát csinálni.
- Ja arra kell ???  ::)

Talán a DE vonal erőseb mint a késes, ha valakinek van affinitása a lepukkant biztonságik felújításához, annak az ecseri aranybánya
 Azt mondanám, nem biztos, hogy olcsóbb mint a Vatera. Hiszen ők is árulnak ott, nyomon követik az árakat, sokuknak ott van laptopja, és biztos nem csak a Liptai Claudiáról szól híreket olvassák.....

Amiért mégis javaslom:
 - a feeling
- az, hogy itt nem egy ótvaros fotó alapján kell eldöntened, megveszed-e vagy sem
- ha nem veszi észre az eladó, hogy tetszik a cucc - FONTOS, a szemed meg ne csillanjon  ;D - alkudozva, jelentős árcsökkenést tudsz elérni. ( ha több dolgot is veszel valakinél, ez automatikusan jár !)

A központi nagy parkoló fizetős - elég drága, magához a piachoz viszonyítva - viszont a körforgalom utáni utcában szokott lenni üres hely.

Jó vadászatot

piros pöttyös reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #74 Dátum: 2010. Július 17. - 05:41:07 »
Huh, köszönöm ezt a hosszú kiegészítést, segítségemre volt!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici