Szerző Téma: rty42  (Megtekintve 5444 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
rty42
« Dátum: 2010. Szeptember 15. - 11:19:03 »
Hajrá!  ;)

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:rty42
« Válasz #1 Dátum: 2010. Szeptember 15. - 11:50:32 »
Nagyonszépenköszönöm!  :borz1:
Nos hát első körben a tegnap esti borotválkozásomról ejtenék pár szót, merthogy felavatások voltak kérem szépen.
Sikerült beszereznem egy szépséges scuttle-t a georgetownpottery-től. G5-ös Ivory. ilyesmi, csak más (már a gumidugós) :crazy::

megpróbálok hamarosan valami értékelhető (mármint magamhoz képest) saját képet mutatni róla...

Ezekívül pedig hétfő este visszakaptam Fontitól szépen megélezve a W&B Gentleman's Favourite borotvámat (amiről egyelőre szintén csak értékelhetetlen mobilos képek vannak az eBay topikban)

Tegnap este őket használtam, valamint Zenith sörte pamacsot, LFLPS-t, illetve a T&H sample pack-ből a sötétzöld (Trafalgar?) krémet és AS-et.
Scuttle: nekem eleinte kicsit útban volt a G5 szűkebbre vett pereme, folyton beleütköztem. Lehet, hogy nekem egy G4-es kényelmesebb lenne. Pár perc után már nem volt zavaró. Ezt leszámítva abszolút elégedett vagyok vele (a jó meleg hab... ach).
W&B: Fonti remek munkát végzett, az első húzás egyértelműen AAK kategóriás élmény volt :)
Maga a borotva lényegesen nehezebb mint amihez szokva vagyok, de szerintem némi gyakorlás után nagyon jól ki fogunk jönni egymással  :borz2:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:rty42
« Válasz #2 Dátum: 2010. Szeptember 15. - 11:58:36 »
ja és a Trafalgar volt talán az első a sample pack-ből amiről a feleségem egyértelműen pozitívan nyilatkozott (eddig futottak: lavender, almond, WIL)... Viszont az AS-től nekem is égett az arcom :(
... a nyúlon túl?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:rty42
« Válasz #3 Dátum: 2010. Szeptember 15. - 12:37:24 »
W&B: Fonti remek munkát végzett, az első húzás egyértelműen AAK kategóriás élmény volt :)

Köszi!  :) ...remélem a többi húzásra se lesz panaszod!  ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:rty42
« Válasz #4 Dátum: 2010. Szeptember 15. - 14:41:22 »
Gyuri, nagyon szép az a scuttle, én is régóta pályázom egy Jade színűre. Grat! ;)

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:rty42
« Válasz #5 Dátum: 2010. Szeptember 15. - 14:59:02 »
Fonti: kb az összes húzás AAK volt (már ami az élességet illeti), csak az én kezemnek kéne kicsit megszoknia a nagyobb súlyt...
Thaly3: régi vágy volt a scuttle, már untam a mosdóban úszkáló ikeás ibriket  :crazy:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:rty42
« Válasz #6 Dátum: 2010. Szeptember 15. - 15:18:42 »
...csak kb!?  :'(
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:rty42
« Válasz #7 Dátum: 2010. Szeptember 15. - 15:35:28 »
nemnemnem, csak fogalmazásgátlót szedtem a jelek szerint... élességileg az összes AAK volt  :borotva:
a kb annak akart szólni ami az én részem volt a műveletben (csak aztán menet közben átfogalmazódott a mondat és némiképp öszvér maradt)  :crazy:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:rty42
« Válasz #8 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 01:42:49 »
No akkor néhány kompaktos-vakus kép:  ;)
Scuttle:

a Fonti féle dobozbeszerzésből származó doboz berendezve (és szépen elférnek benne a DE-k is :)):

a str8-ek csukva:

és nyitva (balról jobbra: Flaschner, Hen&Rooster, Horstator, Stehlo, W&B):
... a nyúlon túl?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:rty42
« Válasz #9 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 08:00:00 »
Bravo! Nagyon ígéretes összeállítás!  :borz2:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici