Szerző Téma: Zaultschy  (Megtekintve 4886 alkalommal)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Zaultschy
« Dátum: 2010. Szeptember 17. - 11:31:47 »
Kedves Zaultschy,

Használd egészséggel...  ;)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

zaultschy

  • Vendég
Re:Zaultschy
« Válasz #1 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 14:08:35 »
Köszönöm
egy kis történelem:
Most vagyok 31.Pályafutásomat még a partonos borotvák forradalma előtt kezdtem édesapám cseh csodájával a solunával.aztán megfertőzött 3 pengések világa.10 évig éltem homályban aztán orosz péter cikke visszafertőzött.mivel a mindennapos borotválkozás számomra kötelező így úgy döntöttem a legjobb ha a DE borotvák mellett döntök.Sikerült is szert tennem egy Gillette Slim Adjustable 1968-as évjáratra.Látszik rajta az idő vasfoga de hát jó ez így.

http://picasaweb.google.hu/lh/photo/-rExpr1yDwi21XMwsiGs4w?feat=directlink

Alapvetően a többi részén az egyszerű megoldások híve vagyok,wilkinson penge egyenlőre,Balea pamacs és figaró krém.Profibb cuccokat majd szépen aprajával.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 17. - 14:28:24 írta zaultschy »

zaultschy

  • Vendég
Re:Zaultschy
« Válasz #2 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 11:24:35 »
nos gondoltam ma egyet és vettem egy borsmenta illóolajat gondolván belecsepegetetve a figaró borotakrémet tartalmazó tálkámba és felverve,arcomra horda nem lesz égető érzés ami eddig elkísért nélküle.szokásos mennyiségű krém,hozzá 5 csepp olaj.hm,alig bírtam felhabosítani.a szokásos legalább dupla annyi vízzel olyan állagot kaptam hogy a végén alig bírtam lemosni a pamacsról.nagyon kemény viszont kicsit mintha fogná a borotvát de a lényeg hogy simább felületű pofázmány kaptam mint valaha.ez így alakul csak az 5 csepp sok,legközelebb elég lesz 3 is.eléggé érzékennyé teszi a bőröm míg fennt van,de mikor lemosom az igazán jóóó...

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Zaultschy
« Válasz #3 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 13:49:21 »
Az 5 csepp nagyon nagyon sok. Max 1-2 csepp elég bele.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

zaultschy

  • Vendég
Re:Zaultschy
« Válasz #4 Dátum: 2010. Október 06. - 18:47:39 »
igen,maradtam a 3 cseppnél :-).nos tovább kísérleteztem.a borsmenta mellé eukaliptuszt is tolok bele.egészen hihetetlen módon nyugtatja a bőrt,mást nem csinál de azt nagyon.
plusz a körömvirág krém mint after gyorsan eltünteti az esetleges irritációt.csak az illatát kell szokni még.
persze tovább kísérletezem mivel tudom még feldobni a dolgot.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici