Szerző Téma: balogh_lorand  (Megtekintve 6426 alkalommal)

Nem elérhető balogh_lorand

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • szinten mernok:-)
balogh_lorand
« Dátum: 2010. Október 11. - 00:00:53 »
Most egy Muhle R89-est hasznalok Lord pengevel(most eppen Lord), es egy Muhle borz pamaccsal.Erdekes , nekem eddig jobban bejon a Lord mint pl a Derby , mintha nem lenne annyira agressziv, de az az igazssag meg csak kiserletezek.Kiprobaltam mar egy par borotvakremet es egy szappant a Proraso-tol.A kremek kozul eddig legjobban a mentholos D'amaris,es a kek Nivea vallt be nekem. Ami a szappant illeti, nagyon szeretem, bar meg nem tudok belole tokeletes habot keverni, de dolgozom rajta.Aftershave-nek a roman Tarr-t hasznalom leginkabb, es neha Nivea balzsamot.A Tarr nagyon olcso , 10-e aron van mint egy markas aftershave, viszont szerintem van olyan jo.Az illata nem tart sokaig, de ezt nem is banom.Van meg egy Gilette slim twist-em, amit nem nagyon hasznalok, nem szeretem hogy nem tartja eleg szolidan a penget, es a nyito gyuru konnyen elfordul borotvalkozas kozben ( ez lehet a kopas miatt van).Varom mar hogy kiprobalhassam a Progress-t, remelem sikerul egy szimmetrikus peldanyt kifognom.
Kosz a tanacsokat fiuk, es a fertozest ;D.A BOROTVAFERTOZEST ;D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 11. - 07:43:27 írta edrose »

Nem elérhető balogh_lorand

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • szinten mernok:-)
Re:balogh_lorand
« Válasz #1 Dátum: 2010. November 02. - 01:58:26 »
Ime egy par foto az en kis "kincseimrol"  :D. A kepek minosegeert elore is elnezest kerek , sajnos nem rendelkezem digitalis fenykepezogeppel, a kepek mobiltelefonnal, rossz fenyviszonyok kozt keszultek. Remelem hamarosan jobb kepekkel is szolgalhatok :D
Borotvalkozo szekreny (doboz  ;D) tukorrel:


Szovjet ( hja, nem orosz  ;)) borotvakes, markaja szamomra azonositatlan. Meg nem mertem hasznalni  ::) :



Zulu feno (elegyenesito) szij. Aki tobbet tud errol a markarol, kerem tegye kozze tudasat:



Hazai ( Romania , Nagyvarad) forgalomban kaphato borotvapengek:



Borotvak+pamacs, Muhle R89, Merkur Progress, Gilette Slim Twist, Wilkinson muanyag+ HJM borz pamacs:



Borotvaszappan :Proraso, Tabac (imadom az illatat, de Proraso jobb habot ad)
Borotvakrem: Arko, D'Amaris ( a mentholos nagyon jo, a royal-nal jobban szeretem), Palmolive, Barbon, Dalain d'men,Nivea
Aftershave: Hattric, Nivea balzsam. A Tabac-ot nagyon kiprobalnam, ideje lenne beszerezni ;D
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 02. - 02:04:42 írta balogh_lorand »

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:balogh_lorand
« Válasz #2 Dátum: 2010. November 02. - 19:48:36 »
Lorand milyen az Iridium penge?Külföldi fórumokon nagyon dícsérik.MO-n nem kapható.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:balogh_lorand
« Válasz #3 Dátum: 2010. November 02. - 19:56:59 »
Ráadásul az az Iridium, az Wizamet, lengyel gyártmány.

Szép ez a Zulu bőr!

És rendes gyerek a Loránd, iszik pezsgőt!  ;D

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:balogh_lorand
« Válasz #4 Dátum: 2010. November 02. - 22:48:31 »
Ed- az Iridium penge nem inkább orosz? Illetve nem lehet, hogy csak volt?

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:balogh_lorand
« Válasz #5 Dátum: 2010. November 02. - 23:01:45 »


Penge Cimbi !

Ez az iridium bizony lengyel gyártmány, a W betű jelentené, az Ed által már beazonosított Wizamet gyárat...


reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető balogh_lorand

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • szinten mernok:-)
Re:balogh_lorand
« Válasz #6 Dátum: 2010. November 02. - 23:24:27 »
Pezsgot, nem iszom, habzik tole a szam  ;D. De a sor az johet barmikor ,igaz attol is habzik a szam  :).Az Irridium meg nem kerult bele a korforgasba, a Progressel egyutt kaptam, amit a Connaught-tol rendeltem. Amint kiprobalom, beszamolok rola, amugy en is jokat olvastam rola.Bar ez eleg szubjektiv, nekem pl a Derby nem nagyon jon be, a Lord sokkal jobban muzsikal bar igaz, ez a Muhlere vonatkozik, meg csak abban probaltam. Viszont Merkur penget ne vegyetek , nagyon rossz...nekem legalabbis

Nem elérhető balogh_lorand

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • szinten mernok:-)
Re:balogh_lorand
« Válasz #7 Dátum: 2010. November 02. - 23:27:28 »
A pezsgo-re visszaterve, a kepen lathato parafadugo, egy forumokon olvashato hmm.. hiedelem? kiprobalara szolgal, amely szerint a tul agressziv pengeket egy parafadugon egyszer ketszer vegighuzva azok kisse megszelidulnek:-)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:balogh_lorand
« Válasz #8 Dátum: 2010. November 03. - 06:40:22 »
Salmo- my "vén" old pal! :-)

Egyetértek! ;D a 'Made in Russia' ugyebár angolul azt jelenti, hogy Lengyel gyártmány.  ;D SztPéterváron gyártják, amcsi (PG) tulajdonú gyárban, lengyel és török vendégmunkásokkal, cseh fejlesztőmérnökökkel és orosz titkárnőkkel. Elég nemzetközi lett így, de maradjunk abban, hogy azért orosz! ;D

http://img691.imageshack.us/i/22052010436.jpg

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:balogh_lorand
« Válasz #9 Dátum: 2010. November 03. - 10:27:35 »
Salmo, vigyáznunk kell ám, és felelősen viselkedni. Penge tisztes családapa, ugyanakkor igazi fighter. Bemondunk itt valami hülyeséget, ő meg képes alvás helyett órákat keresgélni a neten, hogy találjon valamely, az igazát bizonyító képet...   :evil:

Objektíve: azért az elég vicces, hogy egy lengyelországi gyártással is bíró cégcsoport egy általuk megvásárolt lengyel márkát lengyel felirattal Oroszországban gyártat (valszeg gyatrább minőségben, mint amilyen az anno volt...).
Persze láttunk már lengyel Győri kekszet (itt van előttem, az asztalon), meg szlovák Sport szeletet, de hát mindig fura dolog ilyen dolgokkal szembesülni, főleg, ha emblematikus nemzeti márkáról van szó.

zsolabácsi

  • Vendég
Re:balogh_lorand
« Válasz #10 Dátum: 2010. November 03. - 10:48:15 »
Na és a kinai túrórudi??? :crazy:

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:balogh_lorand
« Válasz #11 Dátum: 2010. November 03. - 13:08:19 »
Már a Tungsram égő is kínai gyártású!

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:balogh_lorand
« Válasz #12 Dátum: 2010. November 03. - 13:15:58 »
Már a Tungsram égő is kínai gyártású!

Hááát, ha így mennek dolgaink, akkor hamarosan kínai Ferrarik is lesznek! Egy érdekesség:

http://www.hericsson.com/
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici