Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 110484 alkalommal)

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #450 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 22:16:08 »
Azt gondolom, hogy egy hasonló szavazás után, igen, bár ott nem találtam webshopot.

Illetve a moderatúra egyfajta rendszert is kialakíthatna ebben.....  :futyul:
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #451 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 22:18:49 »
Úgy vélem, ennek a szavazásnak precedens értékűnek illene tekinteni.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #452 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 22:20:28 »
Igen, ezért kérdeztem, megelőzendő bármilyen vitát vagy féltékenykedést...
Amúgy ők ketten igazán sokat dolgoztak azon, hogy remek szappant csináljanak, és mindkettejüknek sikerült is, gondolom ezzel nem nagyon lehet vitatkozni.

Kérdés, a szavazás után ki adhatja meg a jogot az állítás használatára (nyilván szó szerinti jogi értelemről nincs szó).

(szerk.) Jessz, épp a precedensre gondoltam. Ami persze menten egy jogi fogalom : )

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #453 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 22:27:53 »
Úgy vélem, hogy most lefut egy elvi szavazás a támogatás mikéntjéről.

Ha az első pont nyer, az Adminok dönthessenek, ismerve a fórumozók átlag véleményét.

Ha a második, egyértelműen ki kell írni az adott márkát-shoppot szavazásra, s döntés a fórumozók kezében. De ne 20 szavazat, itt minimum illene a válaszadók 51%-a kelljen igennel voksolnia, de minimum 20 szavazó alapján figyelembe véve.

Ha a harmadik, akkor nincs miről beszélni.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #454 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 22:38:41 »


Kicsit spontán volt ez a szavazás dolog, nem gondoltam teljesen végig  :bocs: ( felbasztam magam a magyar-román meccs előtti balhékon  :tasli:) de azt gondolom azonban, hogy  az alap ötlet támogatható, mégha kiegészítésekkel is..... 
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #455 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 22:43:12 »
Sztem meg mindkét felnek jó ha ott ez igy megjelenik. Szavazás nélkül is. Az csak bonyolit rajta. Itt is ott is nő a látogatottság.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #456 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 22:48:04 »
Jelen esetben igazad van – csak azt lenne érdemes megelőzni, hogy vita alakuljon ki a dolog körül. Láttunk itt már apróságokból induló elszabadult indulatokat...

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #457 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 22:48:35 »
A jó borhoz is kell a cégér.

S ha úgy véljük magunkról, hogy a közösségünk értékadó, s az "úri borotválkozás" élharcosai vagyunk.

Akkor engedtessük meg magunknak, hogy valóban olyan termék illetve shoppok zászlaját emeljük magasra, amelyet a közösségünk nagyobb százaléka mérvadónak tart.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #458 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 23:48:09 »
Srácok, a szavazásról mikor szavazunk... a meccs után? ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #459 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 01:08:29 »
Erős "Igen", természetesen... de lássátok be ez egy hülyeség...

Egyrészt ez a fórum nem egy bejegyzett szervezet, sem egyesület, se senki... mint olyan, hivatalosan egy ember nevéhez köthető csak..akié a domén. Másrészt az egyének akik ezt a közösséget alkotják mindent bátran kell, hogy szívből ajánljanak, ami hagyományos borotválkozás...( akár jó vagy mégjobb) Harmadrészt amúgy sem látnék különbséget azon szinte már sztender szlógenek és e közt, ami sokszor úgy szól, hogy "már 11 millió elégedett vásárló..." vagy  "a fekete fogú fogorvosok szövetségének ajánlásával" és ez kb. egyazon jelzésérték számomra...(de ez én vagyok). :-) mert lehet az eladási statisztika 11 millió, de hogy mind elégedett, azt kétlem... illetve a másiknál, ha felkutatnánk a feketefogú fogorvosok szövetségét, kiderülne, hogy a tagok fele nem fekete fogú már, illetve a másik fele nem is fogorvos...ha egyáltalán létezne a szövetség.

Mivel ez a közösség amúgy is mindent kipróbál, megvesz ( legalább egyszer), ami hagyományos borotválkozás és az amúgy a közösségünk által nagyra becsült akármilyen hagyományos gyártó is leginkább ennek a közösség (leendő vagy aktív) tagjaira bazíroz és, mint potenciális marketing felület, ezért akármennyire is ajánlja közülünk bárki vagy éppen ellenkezőleg, ha felvetődik az igény, azonnal mellé kell állni! Sőt a többi készítőt is meg kellene keresni, hogy említsék már meg a közösséget termékeiken... Hozzá teszem, hogy szerintem minden hagyományos magyar gyártó ( függetlenül, hogy milyen cuccot gyárt) megérdemelne egy ilyen gesztust, hiszen ez a portál amúgy is részben erről szól... Szóval ez nem szavazás kérdése... ha a domén konkrétan be lenne linkelve, mint ajánlás (és persze legyen!) akkor elméletileg egy emberé a kérdés, a domén tulajdonosa. Egyébként a domén tulajdonosa, ahogy én ismerem szerintem kb. ugyanígy vélekedhet, de úgy tűnik nem vállalja a felelősséget és megkérdezett minket!  :fetreng: vagy még nem tud róla...       

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #460 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 07:31:36 »
Ezt is meg kéne szavazni. Szavazzunk arról hogy megszavazzuk.

 :crazy:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #461 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 08:18:36 »
Azt kellene megszavazni, hogy szavazzunk-e arról, hogy szavazással döntsük-e el azt a vitást kérdést, hogy szavazzunk-e arról, hogy szavazással döntsünk-e, a szavazásra feltett kérdés felől.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #462 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 08:33:36 »
nagyon is  :+1:

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #463 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 08:33:54 »
Komolyra forditva a szót. Vmi olyan logós megoldás kéne mint a prohardver tesztek végén van. A logó plusz ajánlott felirat rajta. Ez pont eleg. Nem kell sok szóval öregurasan leírni most a minimál koncepció a divat.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #464 Dátum: 2015. Szeptember 05. - 08:57:05 »
Az egyszerű:

A hazai hagyományos borotválkozás baráti köre által kedvelt termék! Www.borotvaforum.hu

Nem elég visszafogott?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici