Szerző Téma: Benke Erika / Cinke-major  (Megtekintve 110406 alkalommal)

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #495 Dátum: 2016. Április 21. - 20:54:15 »
Én a hidratálásban, lubrifikációs képességben éreztem közöttük (minimális) különbséget.
A növényi lágyabb is kicsit.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #496 Dátum: 2016. Április 21. - 21:00:35 »
Csak akkor fogsz különbséget észrevenni, ha egymástkövető napokon használod őket.

Nem elérhető rob

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 80
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #497 Dátum: 2016. Április 21. - 22:12:52 »
 :hat:
„Azt ismered, hogy egy pasi kiesett az ötvenedik emeletről?
Miközben zuhan azt mondogatja, hogy nyugtassa magát:
eddig minden rendben, eddig minden rendben, eddig minden rendben..."

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #498 Dátum: 2016. Május 16. - 23:41:36 »
Első borotvaszappanos ismerkedésemhez egy Cinkét választottam, melyet ma este avattam fel. Eddig csak Barbon krémmel volt dolgom, így elsőre kicsit fura volt a szappanon pemzlizni, mégis, minimális munkával gyönyörű, kemény hab kerekedett belőle, amit egyszerűen élmény volt a képemre kenni. Egészen szépen sikerült is megborotválkoznom, ez talán az eddigi legirritációmentesebb élményem, az AS sem csípett (L6 + Lord SC). A Sands of Morocco illat is telitalálat; nem túl erős, de nagyon kellemes.

Tudom, hogy van számtalan másik, nagy nevű gyártó, de egyelőre nem vagyok rájuk kíváncsi. ::)
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #499 Dátum: 2016. Május 18. - 22:34:39 »
Semmilyen racionális magyarázatom nincs arra, hogy még nem próbáltam ki ezeket a szappanokat. Ez a fél méret pont jó is lenne, inkább többféle illatút próbálnék ki. Hamarosan izzítom a rendelést.

Nem elérhető Melanopus

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 73
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #500 Dátum: 2016. Május 19. - 00:37:36 »
Semmilyen racionális magyarázatom nincs arra, hogy még nem próbáltam ki ezeket a szappanokat. Ez a fél méret pont jó is lenne, inkább többféle illatút próbálnék ki. Hamarosan izzítom a rendelést.

Tudsz rendelni mintacsomagot, pontosan nem emlékszem, de 7 vagy 9 féle illat van benne, kb. 1/4 szappan.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #501 Dátum: 2016. Május 19. - 00:50:08 »
Meglepetésemre ma a zuhany alatt többször is megéreztem a Sands of Morocco illatát (maga a szappan több helyiséggel arrébb). Két napja borotválkoztam vele.

Létezik,hogy ilyen rafináltan beegye magát a szakállba?
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Jim74

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 429
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #502 Dátum: 2016. Május 30. - 16:46:11 »
Semmilyen racionális magyarázatom nincs arra, hogy még nem próbáltam ki ezeket a szappanokat. Ez a fél méret pont jó is lenne, inkább többféle illatút próbálnék ki. Hamarosan izzítom a rendelést.
Szia!
Itt a pontos infó a mintacsomagról:

http://www.benkeerikaszappan.hu/szappanok-79/borotvaszappanok-91/borotvaszappan-mintacsomag-287

Szerintem nagyon megéri, mert többfélét ki tudsz próbálni. Én nem is emlékszem mikor rendeltem (talán 1 éve is van már) és még mindig van a mintákból. A dobozok címkéjén kb. 15g súlymegjelölés szerepel, tehát kb. 1/5 teljes szappan méretűek. A mai napig nem tudtam eldönteni, hogy melyik legyen a befutó illat közülük. Van 1-2, ami nekem sok, de a csomagban lévő illatok többsége bejött nekem.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #503 Dátum: 2016. Június 24. - 14:50:52 »
Erika szappanjait bátran merem ajánlani. A mintacsomag nagyon jó ötlet volt, így többféle illatot is ki lehet próbálni.
A szappanok illata valóban erős, de borotválkozás közben csendesedik. Egy gyengébb illatú aftershavvel a nap folyamán is néha megérezni a szappan illatát.
Engem jobban hidratál és gyorsabban puhítja a szőrt, mint bármelyik krém. Több kör után sem csípett. Tartós jó minőségű habot lehet vele készíteni. Amióta használom azóta az irritáció is megszűnt a nyakamon.  :boldog:



A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Ste

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #504 Dátum: 2016. Július 18. - 00:00:23 »
Kedves Takuun!

Arra vagyok kíváncsi, hogy a dohányleveles (Tobacco and Black Amber) illata milyen? Zöld vagy szárított dohánylevél illata van? (A szárított dohánylevél illatát nagyon szeretem, amíg meg nem gyújtják :)
BB & Braun 3080s

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #505 Dátum: 2016. Július 18. - 08:58:41 »
Tobacco & Black Amber, egy új illat, melyet Erika komponált meg.
Szinte mindenkinek tetszett eddig, ez egy nagyon jól eltalált illat, megy a Sivatag szappanhoz is és szerintem a L'occitane Baux parfümjével remek párost alkot. Ennek a szappannak az illatát napközben sokszor megéreztem, nagyon tartós. Egyik kedvencem! Volt aki azt mondta, hogy mézeskalácsillata van.
Amúgy a Sands of Morocco után a II. helyezett!

A fekete borostyán, miatt édes, gyantás, meleg és könnyed illatú. Keleties és a fás illatcsaládba tartozó érzéki, férfias darab. A dohánylevél véleményem szerint nem annyira meghatározó illat benne. Ha döntenem kellene, akkor inkább a száraz dohánylevél.

Esetleg fel tudom ajánlani, hogy a Budapesten, Mammutnál meg lehet szaglászni őket, előre megbeszélt időpontban  :coffee:

(A fenti képen lévő illatok mellett van még Bay Rum, Sedona és Sands of Morocco is.)
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Ste

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #506 Dátum: 2016. Július 18. - 09:34:34 »
Köszönöm szépen a felajánlást és a leírást! A leírás bőven elegendő. Még egyszer köszönöm!  :borz2:
BB & Braun 3080s

Nem elérhető benke erika

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #507 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 10:53:44 »
Kedves Urak, üdvözlök mindenkit!

Régóta nem jelentkeztem, de most szeretnék valami újat mutatni:
http://www.benkeerikaszappan.hu/pre-shave-oil-borotvalkozo-olaj-484

Ezen kívül is új termékeken dolgozom, hamarosan (ha minden jól megy, akkor a jövő héttől) 3 új trió is megjelenik a webáruházban: azonos illattal lesz olaj, borotvaszappan és pipereszappan. Különleges, új illatok, eddig még egyik sem volt. Bevallom, én nem tudok választani közülük.

1-2 hozzászólást visszaolvastam, írtatok a mintacsomagról. Ezzel kapcsolatban mondanám, hogy bár a mintacsomag fix mintákból áll, szoktuk az egyedi kéréseket teljesíteni (vagyis egyedi kérésre a minták csereberélhetők).

Üdv, Benke Erika

Nem elérhető Gab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 252
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #508 Dátum: 2016. Szeptember 20. - 10:46:35 »
Pár hónapja használom Erika szappanjai közül a Frozen-t és a Sands of Morocco-t. Nagyon jól működnek és a borotválkozási utáni érzés is kiváló. Az összetevőket tekintve nagyon tetszik h semmilyen tartósítószert vagy kimondhatatlan nevű cuccot nem tartalmaznak.

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Benke Erika / Cinke-major
« Válasz #509 Dátum: 2016. Szeptember 20. - 10:55:37 »
Köszi, hogy leírtad a véleményed. Én is tervezek egy mintacsomag rendelést.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici