Szerző Téma: velosolex  (Megtekintve 15459 alkalommal)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:velosolex
« Válasz #30 Dátum: 2011. Január 07. - 22:28:44 »
Egyébként el sem tudom képzelni, hogy a LORD borotvákat hamisítanák... így is a legolcsóbb a piacon. Van aki még ebben is üzletet lát? Csak arra gondoltam az eredeti poszttal, hogy lehetnek különböző gyártási szériák változó minőségben.


Pedig szerintem nagyon is lehetséges!
A mondat így helyes szerintem: A Lord a legolcsóbb Márkás borotva a piacon!
-itt a hangsúly a márkáson van,tudnilik amig itt a jó öreg Európában mi lassan elfeledjük a jó öreg zsilett pengét addig Ázsiában Afrikában a mai napig az egyetlen elérhető borotválkozási lehetőség.
Az eladott darabszámok pedig nagyságrendekkel magasabbak mint Európában.
sejtheted,hogy Afrikában pl nem az Edwint-fogja megvásárolni egy átlag polgár, hanem a megfizethető és jó Lordot!
Tehát ott hatalmas lehet a piaca ergo megéri hamisítani,méghozzá nagyon!!!


Ez így van, egyébként velosolex, Afrikában és Dél-és Közép Amerikában pont a LORD a piacvezető, ott Gillették kullognak mögöttük. Számomra is elképzelhetetlen volt egyébként, hogy hamisítják, míg meg nem fogtam a saját kezemmel az első ilyet évekkel ezelött. Az kínában gyártott Bulgáriában csomagolt, angliából lopott csomagolóanyagban, arab nepperek által terített, magyar maffiózó által finanszírozott, tehát valóbban  international biznisz volt.

Stefan- az hologramos csík amit említesz és az is egyfajta biztosíték, hogy eredeti és újabb széria. Bár azt is könnyű hamisítani. Ha nincs rajta, akkor sem kell gondolkodóba esni, nem mindegyik szérián van. Egyébként hamis DE penge (semmilyen) pedig amennyire én tudom, egyáltalán nincs a piacon, csak készülék és eldobható. Pont azt nem is érdemes hamisítani, drága a fém kilóra. Nem befújni kell a boltot.., lehet nem is tehetnek semmiről, csak valahol el kell indulni.

Transit, Stefan, protect- köszönöm az uraknak!
 
 

Nem elérhető runner

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:velosolex
« Válasz #31 Dátum: 2011. Január 09. - 15:07:14 »
Már négyen!

PaT

  • Vendég
Re:velosolex
« Válasz #32 Dátum: 2011. Január 09. - 21:09:46 »
Akkor leszek én az 5. L6 fan, nincs is kedvem mással borotválkozni mióta megvettem (kb. 1 éve), pedig van itthon néhány másik borotva is, néha próbálgatom is ezeket, szerintem eladom mindet lassan.
Az L6 szemtelenül olcsó, jól néz ki, és kiválóan borotvál.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:velosolex
« Válasz #33 Dátum: 2011. Január 09. - 21:19:37 »
Hatodik...

Pedig de szeretném azt mondani, hogy - szemre, küllemre - álmaim borotvája, a Gillette Black Beauty jobb. Nekem nem.

SicTransit

Akkor leszek én az 5. L6 fan, nincs is kedvem mással borotválkozni mióta megvettem (kb. 1 éve), pedig van itthon néhány másik borotva is, néha próbálgatom is ezeket, szerintem eladom mindet lassan.
Az L6 szemtelenül olcsó, jól néz ki, és kiválóan borotvál.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Stefan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 114
Re:velosolex
« Válasz #34 Dátum: 2011. Január 09. - 22:40:37 »
Sziasztok! Szó volt itt a gyanús LORD termékekről. Jelentem, hogy tegnap délelőtt benéztem az említett boltba és szerencsére mindent rendben találtam. :-) A Lord Smart hátulján ott volt a kb. 35x50 mm-es igényesen szerkesztett magyar címke  (nem kínai fordítás :-) ) a forgalmazó adataival. Vettem is egy ilyen készüléket, hogy közelebbről is megnézhessem. Úgy tűnik eltúloztam kissé a minőségi problémákat. Mindössze arról van szó, hogy a fej oldalán az öntési sorják nincsenek lecsiszolva, ezért ott nem olyan szép, egyenletes a krómozás. Nem nagy ügy, de az Edwin Jagger után rögtön feltűnt. Este kipróbáltam a borotvát és az történt, amire számítottam. Pontosan ugyanazt az eredményt tudtam elérni vele, mint az EJ-vel, ami nem csoda hiszen a fej geometriája szinte egy az egyben megegyezik vele. Sőt, a vékony könnyű nyél nekem még használhatóbb is. (azt nem mondom, hogy szebb) Szóval ez az abszolút best buy borotva az 5db pengével együtt, ha a funkcionalitás felől nézzük a dolgot. Öcsémnek szánom egyébként, próbálom őt is bevezetni ebbe a csodálatos világba. :-) Én maradok az L5-nél, nekem továbbra is az a favoritom.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:velosolex
« Válasz #35 Dátum: 2011. Január 09. - 22:46:29 »
Stefan- megnyugodottam én is :-) Köszi az infót.

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:velosolex
« Válasz #36 Dátum: 2011. Január 10. - 17:34:17 »
Az L6 nagyon jó ez tény.És árban verhetetlen ;)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:velosolex
« Válasz #37 Dátum: 2011. Január 10. - 19:59:25 »
Velosolex-
Nagyon köszönjük a gyártó és Ed nevében is a jókívánságokat, használj mindent egészséggel, azonban szerintem még itt ne állj le... ;D
Valójában nem a pénzedet szeretném tovább költeni, de hátra van még a késes borotválkozás nagy tudománya és annak velejárójának felfedezése ( persze csak ha Téged is érdekel). Én anno azért vágtam bele (a szó szoros értelmében), mert nagyon érdekelt és úgy gondoltam, hogy borotvakést birtokolni, előkészíteni és vele megborotválkozni egyfajta művészet, illetve a mai modern világban, egy kis általános műveltség is. Azonban most már tudom, hogy mindezeken túl presztízs értéke is van. Bevallom viszonylag ritkán borotválkozom késsel, azonban arra nagyon büszke vagyok, hogy megtanultam az izlésem szerint megfenni, megbőrözni és használni is ( csak azért ritkán, mert nem mindig van időm a viszonylag hosszú procedúrához). Ezt a tudományt én is ennek a fórumnak köszönhetem ( illetve -most más szavakkal és nagyon poénkodva: menjetek a p...b@  :crazy: akiknek a sok töprengő álmatlan éjszakám, izzasztó fenési műveleteim és a colos vágásaimat köszönhettem)  ;D ;D ;D :sör:

Szóval hajrá Velosolex!  ;D     

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici