Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 422264 alkalommal)

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3330 Dátum: 2023. Április 27. - 18:44:41 »
done  :thumbup:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető Dob

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 16
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3331 Dátum: 2024. Február 12. - 20:22:22 »
Kedves késforgatók!

2012 óta vagyok tag, azóta csak késsel borotválom arcom, már amikor borotválom, mert évekig szőrbe burkolva rejtőztem a világ elől, de egy ideje ismét élvezem a lágy szellők érzetét az államon.
Nos abból az ünnepélyes alkalomból írok, hogy tegnap új késest avathattam, mert fiam megkért, hogy a már pelyhedző arcszőrzetétől segítsem megszabadulni, méghozzá a késes borotválkozás tudományába való bevezetéssel. Azért is érdekes számomra, mert amikor csatlakoztam a fórumhoz, még csak 4 éves volt : )

Ezúton szeretném megköszönni @<Szőrmók> felhasználónak az Ambossmann borotvát ami azóta is kedvencem, fiam is vele borotválkozott először.

További sűrű habokat és éles pengéket kívánok minden tagnak.

Ha valaki megsúgná, hogy hogy kell itt tagot megjelölni, azt megköszönném, mert úgy látom, hogy ahogy Szőrmókot próbáltam jelölni nem biztos, hogy működőképes.

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3332 Dátum: 2024. Február 13. - 23:08:19 »
tagot megjelölni nem lehet, Privát üzenetet lehet neki küldeni jobb híján  :hat:

Üdv az új és régi késesnek!  :borotva:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető Dob

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 16
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3333 Dátum: 2024. Február 13. - 23:40:19 »

Köszönöm az üdvözlést és az információt is! :hat:

Nem elérhető Freeday

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3334 Dátum: 2024. Március 11. - 14:00:11 »
Sziasztok!

Gábor vagyok,és nagyon szépen köszönöm a befogadást. Lassan féléve ismerkedek komolyabban a DE borotvák használatával, és nyugodtan kijelenthetem, hogy az elmúlt évtizedek alatt elhasznált ,mindenféle cartridge borotva után szinte egy másik univerzumban találtam magam, ahol a releváns fórumok böngészése több kérdést szül, mint választ. Ki gondolta volna, ugye?! :D
A kezdőlépéseimet az édesapám hagyatékából származó, ezáltal eszmei értéket képviselő, vintage Gillette England X2 Super Slim Twist készülék segítségével tettem meg, amely azóta is hűen szolgál. Kár lett volna egy fiók rejtekébe száműzni. 



Borotva: vintage Gillette England X2 Super Slim Twist
Penge: Wilkinson sword
Borotvakrém: Caola's Barbon shaving cream
Borotvapamacs: Balea Men Shaving Brush Naturbrandt
Aftershave: Caola's Barbon aftershave


Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici