Szerző Téma: Floris  (Megtekintve 23654 alkalommal)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Floris
« Válasz #75 Dátum: 2013. Február 04. - 19:48:51 »
Bubu- vigasztaljon az a tény, hogy ez nem itthon készült fotó, mert valami BOS vagy BUS STOP van ráfírkantva egész jó rágógumimentesen a buszsávra. ;D  Arról nem beszélve, hogy a fogyivédelem azonnal fél millára büntetné a boltot, hogy elfelejtettek árat kirakni az agancsra :D Mondjuk biztos simán ki bírnák fizetni...
Betyárka- kint az ilyen csajokat nem blokkolják!  :fetreng: Ők álmodoznak rólad a bolt előtt!  :fetreng: Látod csaj fotózza!

Nem elérhető Ostor

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Floris
« Válasz #76 Dátum: 2013. Február 08. - 08:02:52 »
A harmadik próbán vagyok túl a Florissal és ez a legjobban működő szappanom . Számomra a hab mennyisége és minősége tökéletes , a Nomádnak jobb az illata de ez szerintem jobban működik. :borotva2:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re: Floris
« Válasz #77 Dátum: 2013. Február 09. - 13:48:47 »
Jf-e van.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Floris
« Válasz #78 Dátum: 2016. Február 02. - 19:09:40 »
A jómagam által vezényelt közös beszerzésből "ízlelgetem" a JF szappant. Az illata bejövős (virágos, de nem nőies), de szerintem egyáltalán nem intenzív.
Az arcon nekem érzésre tökéletes, tényleg adott esetben mellőzhető is az aftershave, viszont egyáltalán nem érzem zsírosnak tőle az arcom - ez nálam nagyon nagy szó (a MWF nem vészesen, de érezhetően, a Taylor nagyon picit, de még mindig érezhetően zsíroz, amellett, hogy akár őmellettük is elhagyható az "utókezelés")!
Habképzés: picit küzdenem kell még vele. Arcra felvitel után tökéletesen teszi a dolgát (azaz segíti a borotválkozást), ám "optikailag" "kihívásokkal küzd", azaz hajlamos összeesni, ha nem jól találom el a vízmennyiséget. Gyanítom, hogy a kemény víz nem egyszerűsíti a helyzetet.
A badger and blade-en egy topikkal találkoztam, ahol azt fejtegetik, hogy itt sem egyforma az egyes illatokhoz tartozó szappanok összetétele, és egyeseknél a 89 jobban habzik, mint a JF. Sajnos én már kidobtam a szappanom papírdobozát, így nem tudom leellenőrizni ezt az állítást.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Floris
« Válasz #79 Dátum: 2016. Február 02. - 20:18:43 »
Nagyon jó szappan. :thumbup:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Floris
« Válasz #80 Dátum: 2016. Február 03. - 14:23:32 »
Nagyon jó szappan. :thumbup:

Nálam már régóta a Floris Elite az etalon. Nagyon bejött.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Floris
« Válasz #81 Dátum: 2016. Február 03. - 14:44:11 »
Én is most próbálgatom a Floris Elite-ot.
Egyelőre nem tudok vele olyan dús és tartós habot csinálni, mint a jobb krémekkel, de tetszik. És elfogadom, hogy még gyakorolnom kell :)
Messze vagyok attól, hogy egy habosítással 3 körre elég hab képződjön. Ami krémekkel simán sikerül.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Floris
« Válasz #82 Dátum: 2016. Február 03. - 16:56:56 »
Én is most próbálgatom a Floris Elite-ot.
Egyelőre nem tudok vele olyan dús és tartós habot csinálni, mint a jobb krémekkel, de tetszik. És elfogadom, hogy még gyakorolnom kell :)
Messze vagyok attól, hogy egy habosítással 3 körre elég hab képződjön. Ami krémekkel simán sikerül.

Krémet krémmel, szappant szerintem szappannal kellene összehasonlítani.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Floris
« Válasz #83 Dátum: 2016. Február 03. - 17:46:04 »
Balga fejjel 2 szappant is rendeltem..abból  a megfontolásból,hogy majd valamelyiknek úgy sem jön be az illata...erre most bezzeg mindkét illat megfelel.

A JF és No. 89 is...habképzés pazar,síkosítás szuper...és az AS valóban elhagyható.

Most aztán mit kezdek ennyi szappannal...a már meglévőkkel együtt??  :fetreng:
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Floris
« Válasz #84 Dátum: 2016. Február 03. - 17:56:06 »
Csere?:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Floris
« Válasz #85 Dátum: 2016. Február 03. - 21:10:57 »
Csere????:fetreng:...akkor épp ott vagyok ahol most  :borz2:

Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Floris
« Válasz #86 Dátum: 2016. Február 03. - 21:48:02 »
Tényleg. :crazy:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Floris
« Válasz #87 Dátum: 2016. Február 04. - 08:51:29 »
Krémet krémmel, szappant szerintem szappannal kellene összehasonlítani.

Persze, csak eddig elsősorban krémeket használtam :)

Másik. Szintetikus pamacsot használok, ami ugye kevesebb vizet vesz fel. De lehet, hogy szappanból is kevesebbet vesz fel. Talán ez is oka lehet, a kevesebb habnak.
Van egy Barbon-os akciós is, de azt még nem próbáltam a Floris-szal. Lehet, hogy az jobb lenne?

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Floris
« Válasz #88 Dátum: 2016. Február 04. - 10:39:40 »
Csere????:fetreng:...akkor épp ott vagyok ahol most  :borz2:

Úgy erti, hogy naponta cseréld  :D

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Floris
« Válasz #89 Dátum: 2016. Február 04. - 15:35:35 »
Csere????:fetreng:...akkor épp ott vagyok ahol most  :borz2:

Úgy erti, hogy naponta cseréld  :D


Nem úgy érti )

Ha úgy értette volna akkor nem írja ,hogy

Tényleg. :crazy:


Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici