Szerző Téma: Lush  (Megtekintve 9164 alkalommal)

Nem elérhető Aries

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Lush
« Dátum: 2011. Március 27. - 11:11:53 »
Egy ideje használom a Lush fantáziadús névre hallgató ?NEW hair sampon szappan?-ját (http://lush.hu/item/new-hair-sampon-szappan).



Túl sok összehasonlítási alapom egyelőre még nincs a többi borotvaszappannal, de egy kéthetes enyhébb szakállon csak a bedörzsöléssel kemény, sűrű habot ad. (Fejen elég 3-4 környit dörzsölni.) Kellemesen narancsos-fahéjas, könnyű illata van, a szőröm is jól leugrott vele. Tartósnak tartós, samponként használom kb. 3 hónapja heti 3x, de nem látszik különösebb fogyás. A többi Lush (borotva)szappan is ilyen jellegű?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Lush Prince
« Válasz #1 Dátum: 2011. Június 07. - 19:47:12 »
Van valakinek tapasztalata a prince névre hallgató új? krémmel?

http://lush.hu/item/prince-borotvalkozokrem

Vaterán egész jó áron lehet kapni: http://www.vatera.hu/item/view/?cod=1461086618
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Lush Prince
« Válasz #2 Dátum: 2011. Június 07. - 19:49:16 »
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Lush
« Válasz #3 Dátum: 2011. Június 07. - 19:50:33 »
Ez krém? Képek alapján az a (kő)darab máshol már triple milled  :crazy:

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Lush
« Válasz #4 Dátum: 2011. Június 08. - 15:58:20 »
Ez krém? Képek alapján az a (kő)darab máshol már triple milled  :crazy:

Ez nem borotvalkozo, hanem borotvakrem. Aszongya:
"A lenmag-főzet megtalálható benne. A rendületlenül növő szőrzetet gyengéden, kíméletesen és illatosan távolítja. "

"Egy borotvakrém, amelyre mindig is vártál! Lágy, krémes, az erősebb szőrrel is elbír, utána pedig nem marad más, mint pihe-puha áll!"
 :fetreng:

Mondjuk lehet behuzom a vateras ennyiert  :crazy:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Lush
« Válasz #5 Dátum: 2011. Június 08. - 17:13:40 »
Azért ez nekem gyanús. Féláron adja a bolti árhoz képest???

Nem elérhető Aries

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Re:Lush
« Válasz #6 Dátum: 2011. Június 08. - 18:29:55 »
A Lowepro 600AW fotóstáskát is féláron adja. Azt még el tudom képzelni, hogy trükközik az áfán, de ekkora haszon nincs ezeken a termékeken nagy tételben sem.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Lush
« Válasz #7 Dátum: 2011. Június 08. - 18:43:03 »
Lejárt cucc? Leestek a kamionról?

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Lush
« Válasz #8 Dátum: 2011. Június 16. - 19:18:37 »
Elado allitasa szerint ev vegen jar le a szavatossaga. Lecsaptam. Ha megjon, beszamolok.

Szerk:
Elso hasznalattal kapcsolatos tapasztalatok: itt.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 24. - 10:29:37 írta toz »
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

FBP

  • Vendég
Re:Lush
« Válasz #9 Dátum: 2011. December 01. - 09:39:37 »
Prince értékelés: Jó. Minden igaz róla, amit Ed írt a P&P-n. DE-hez valóban nem való...de annyira nem tömít, mint pl. a Figaró nem habzó.
AS, vagy ASB tényleg nem kell neki, kellemes krémes érzés marad utána.
Nemhabzó krémként azonban a Nancyboy-t azért nem veri.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Lush
« Válasz #10 Dátum: 2011. December 04. - 15:17:13 »
Hmm... háromrészeshez valóban nem, de én úgy találtam, hogy a TTO fejű Feather Popularnak a négy sarkába gyűlik az anyag, ahonnan vízzel könnyen kicsapatható. Hogy más TTO fejeknél is így van-e, nem tudom.
Kipróbálhatná valaki a másikféle krémjüket, az Ambrosiát is. A kiszereléséből ítélve az egy kissé folyósabb állagú lehet, nem krémsajtos, mint a Prince.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Lush
« Válasz #11 Dátum: 2011. December 22. - 19:29:41 »
No, ma ellátogattam a Jászai téri Lush boltba (ezúttal nem borotvakrémért), és az összbenyomás nagyon pozitív.
Bár egyúttal az is látszik, hogy van itt pénz - a tenyérnyi helyiségben kb. 5 (!!!) kiszolgáló lesi a kedves vevők minden óhaját - a szó legszorosabb értelmében. És ami sajnos a legtöbb itthoni üzletből hiányzik (talán egy edinburghi Tesco-ban  :o találkoztam ilyennel) - mindezt olyan kedvességgel és mosollyal, mintha az adott vevő lenne aznap az első  :o - pedig elég sokan voltak velem együtt. Hab a tortán: velem kb. egykorú (tessék megnézni az adatlapomat), csinos hölgyekről van szó. :P
Az áruról minden tájékoztatást megadnak, abszolút előzékenyek - bár látván, hogy korkülönbségünk nem nagy, az a két kollegina, akivel beszéltem, egyből letegezett - kissé talán karót nyelt vagyok, de én "üzleti ügyekben" maradnék a magázódásnál, de ez csak apró szépséghiba volt.
Minden áruból ki van téve minta szagolgatni - ennek van hátránya is, olyan szagkavalkád tölti be a helyiséget, hogy az egyes minták szagolgatása kissé nehéz. Vettem egy családtagnak ajándékba egy tusfürdőt, magamnak pedig (ezt hivatalosan szüleimtől "kapom" majd) egy dezodort, ennek kipróbálásáról majd a megfelelő topikban írok.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Lush
« Válasz #12 Dátum: 2012. Január 03. - 09:31:19 »
Tegnap asszonypajtás hazaállított egy Dirty ajándékcsomaggal, amelyben volt egy borotvakrém is. Ma reggel nekiestem a Vosztokkal... A krém állaga sokat javult a Shave the planet óta, amivel amúgy szintén nem volt sok baj, de igen ragadt, és nehéz volt lemosni. A Dirty sokkal viszkózusabb, így talán DE-khez is jó lesz majd. Teljesen jól síkosít, talán egy hangyányival nagyobb ellenállást lehet érezni mint a haboknál (és persze nehezebb követni, hogy hol tart az ember :) ). Az eredmény remek, nem kell se elé, se utána semmi adalék (pedig a Dirty mellé érkezett Cosmetic Lad is...  :borz1:)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Lush
« Válasz #13 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 14:54:06 »
Tegnap asszonypajtás hazaállított egy Dirty ajándékcsomaggal, amelyben volt egy borotvakrém is. Ma reggel nekiestem a Vosztokkal... A krém állaga sokat javult a Shave the planet óta, amivel amúgy szintén nem volt sok baj, de igen ragadt, és nehéz volt lemosni. A Dirty sokkal viszkózusabb, így talán DE-khez is jó lesz majd. Teljesen jól síkosít, talán egy hangyányival nagyobb ellenállást lehet érezni mint a haboknál (és persze nehezebb követni, hogy hol tart az ember :) ). Az eredmény remek, nem kell se elé, se utána semmi adalék (pedig a Dirty mellé érkezett Cosmetic Lad is...  :borz1:)

Egy ideje (szabi alatt) a Dirty-t használom Goodfella-val. Kicsit macerás a tisztitás a végén, viszont nagyon kellemes illat, illetve sima, puha bőr a végeredmény. Szóval ez is egy jó kombináció szabadság alatt (is), amikor kevés cuccot akarunk magunkkal cipelni.

Amúgy meg egy nagyon szimpatikus gyártóról van szó  ;D

http://www.napi.hu/magyar_gazdasag/meztelenul_arusok_a_vaci_utcaban.529106.html
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Lush
« Válasz #14 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 17:51:42 »
A francba...lekéstem. Lesz még ilyen a nyáron? (lassan jön a rossz idő, nem lehet csakúgy egy szál kötényben álldogálni  ;D)
Húúú, de bátor vagy! Anya nem olvassa a fórumot?!  :evil:
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici