Szerző Téma: Eldobható borotvák és -fejek  (Megtekintve 197036 alkalommal)

Nem elérhető Imi

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #90 Dátum: 2010. November 18. - 09:32:20 »
Hello!Valaki mondja már meg,hogy a gillette Mach3 borotva betétet lehet használni a Fusion power-hez(elemeshez)?Mert így árulják itt együtt 2500-ért.Megéri?

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #91 Dátum: 2010. November 18. - 13:00:11 »
Két külön rendszer, de ha van otthon egy éles szikéd, pillanatragasztód és egy műanyag forrasztó, akkor megoldható az együttes használat ;D
Egyébként az árból és a párosításból arra gyanakodnék, hogy valamelyik, -vagy éppen mindkettő- kínából származó hamisítvány és akkor kidobtál 2500Ft-ot az ablakon. A rendes Mach3 nak a nagyker ára kb. ennyi, csak kicsivel olcsóbb. 

Nem elérhető Imi

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #92 Dátum: 2010. November 18. - 20:32:40 »
Hát háztartási boltban árulják.Én is gyanusnak találom az árát!

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #93 Dátum: 2010. November 18. - 22:36:00 »
Hello!Valaki mondja már meg,hogy a gillette Mach3 borotva betétet lehet használni a Fusion power-hez(elemeshez)?Mert így árulják itt együtt 2500-ért.Megéri?
Én azt gondolom,hogy inkább a Mach3 fejhez adják ráadásnak a Fusiont a régi jó kis Gillette stratégia szerint ;D
Kapsz egy modernyebbet ingyé,aztán 5-6 évig a drágább Fusion fejeket vásárold,amíg nem kapsz ráadásnak egy újabb korszerű reluxát ;D ;D ;D
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #94 Dátum: 2010. November 18. - 22:43:06 »
Adhatnának hozzá gratis egy szép vadiúj Fat Boy-t,akkor vennék én is :crazy:
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető kalauz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #95 Dátum: 2011. Január 19. - 11:09:37 »
Sziasztok!

Én sem tudtam kikerülni a Flexifrontot udvariasan. Rám tukmáltak egyet. Ki is próbáltam. A tapasztalatom a következő: A nyél nagyon masszívnak tűnik, de a borotvában ez az egyetlen érték. A borotválkozás inkább kínszenvedés. Több helyen megvágott, pedig maximális óvatossággal kezeltem. Egy idő után adtam neki még esélyt. Bepattintottam a fejet.
Itt egy fontos tapasztalathoz jutottam, mert kiderült, hogy csak 100%-os tudatállapotban szabad kipróbálni, mert amikor éreztem, hogy az arcomon furcsán semmi érzést ad a húzása, rutinosan le akartam a habot húzni róla ujjal a csap alatt. de ekkor döbbentem rá, hogy a fejet mindkét irányból rá lehet pattintani a nyélre. - Talán ez az én hülyeségem, mindenesetre még más márkáknál nem tapasztaltam, hogy mindkét irányból engednék a bepattintást. 2-3 héttel késöbb, amikor már lekerült a kötés az ujjamról újabb próbát tettem. Hosszan szappanoztam. A legóvatosabb mozdulatokkal húztam az arcomon, de ismét 3 vérző seb lett a borotválkozásból, amiért csak némiképp kárpótolt a nyél valóban jó fogása. Ennyire nem keresem az izgalmakat, itt meg is szakítottam az ismerkedésem a márkával.

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #96 Dátum: 2011. Január 19. - 11:39:45 »
Ha már így újra előkerült ez a Flexifrontos vonal, még néhány érdekes info:

Miután én 2x használtam, és nem sikerült megszeretnem, odaadtam a páromnak, hogy próbálja ki. Ő meg volt vele elégedve (még nem sikerült rávennem, hogy térjen át a DE használatára... :evil:). Olyannyira, hogy rendelt magának a női termékükből. Nagy megelégedéssel használta, mígnem kb. 2 hete a fej felhelyezése előtt sikerült elejtenie a nyelet... Az egyik kis rögzítő műanyag elem a járólappal való találkozás miatt keletkezett sokkhatástól azonnal lepattant... Így azóta az általam próbált némileg férfias színvilágú nyelet használja.

Konklúziók: A nyélnek nem tesz jót, ha az ember földhözvagdossa, viszont a férfi/női termékvonal egymással kompatibilis. ;)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #97 Dátum: 2011. Január 19. - 14:43:30 »
Az ASRCO terméke. Egy az egyben ugyanaz, mint egyéb más rengeteg sajátmárkás borotva termék. Tehát sorolnám, hogy ne érjen senkit meglepetés. Müller, DM, Rossman, Tesco, Auchan Matrix és még van egy jó pár. Az itt megvásárolható sajátmárkás borotvák, mind az ASRCO terméke, valószínűleg ugyanazokkal a penge paraméterekkel, mint a Flexifront. A gyenge középmezőnyre kalibrálva. Szerintem van jobb is és olcsóbb is, de ha már ennyi pénzért akkor már inkább Gillette hasonló kaliber...

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #98 Dátum: 2011. Május 19. - 20:12:28 »
Tisztel velosolex úr. Mély sajnálattal tudatjuk, hogy a fórum közösségének döntése alapján megvonjuk Öntől a látogatási és írási jogát, valamint eddigi bejegyzéseit töröljük.
Azért további szép napot: BoJó

 :evil:

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #99 Dátum: 2011. Május 19. - 20:32:35 »
Április elsején még értettem is volna az írásod :D

Az Aldiban vettem három hete egy Prinnce névre hallgató sajátmárkás hárompengés borotvát ,amit az MTC trading gyárt az Aldi számára.
Semmit nem vártam tőle, mert a nagynevű márkák hasonló termékei nagyon leszerepeltek nálam, újonnan is csak lógnak a szőreimen,huzzák a szőrömet,irritálnak csupán.........................................................................
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #100 Dátum: 2011. Május 19. - 21:07:26 »
Tisztel velosolex úr. Mély sajnálattal tudatjuk, hogy a fórum közösségének döntése alapján megvonjuk Öntől a látogatási és írási jogát, valamint eddigi bejegyzéseit töröljük.
Azért további szép napot: BoJó

 :evil:

Velo! Nyugi! Tőlem is megvonták már egy párszor, úgyhogy együttérzek veled!  ;D

Az Aldis borotva ami bevált USA vagy német/osztrák gyártás?
Ha ASRCO-s akkor most csodálkozom, ha német, akkor ezek szerint bevetették a beigért titkos fegyvert. ( Szó volt már róla, kb. egy fél éve, hogy jön a lézer gót ív) Ez pedig, mint a CATRA a késélezésben, élgeometriában mindent visz, nem is kell hozzá semmi különleges extra acél vagy bevonat... )
Az amcsiknál gyártott M3 és Fúzson van állítólag ezzel a tecnológiával gyártva, az onnan kapott M3-hoz volt már szerencsém és az is nagyívben kenterbe veri a kelet európában forgalmazott M3-at.

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #101 Dátum: 2011. Május 20. - 01:10:27 »
Köszi. OK a technológia az a beharangozott német lesz... az összeszerelés ezek szerint Dorco. Erre a "titkos fegyverre" én is kíváncsi vagyok.. Holnap megyünk is az ALDI-ba...
Ami a borotvagélt illeti, én is a világoskék Gibellini-re esküdtem egy jó ideig, de van sokkal jobb!!! Olyan gélt próbálj, aminek az összetevői közt olyat találsz, hogy "PTFE", teflon. Nem írok márkát, mert kiborít, ez a fejlesztésük és, hogy ilyen jó :D Mondjuk én még tovább keverem különböző olajokkal és akkor még jobb. Sajnos a hagyományos borotvakrémek és szappanok elbújhatnak e trutyi mellett... ( Na most én is megkapom a magamét Kunembertől)  ;D Mondjuk válljon mentségemre, hogy mióta elfogyott az amcsiból kapott M3 utántöltés, megint egy ideje csak DE-t (és néha hétvégén kést) használok...

FBP

  • Vendég
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #102 Dátum: 2011. Május 20. - 08:35:03 »
Köszi. OK a technológia az a beharangozott német lesz... az összeszerelés ezek szerint Dorco. Erre a "titkos fegyverre" én is kíváncsi vagyok.. Holnap megyünk is az ALDI-ba...
Ami a borotvagélt illeti, én is a világoskék Gibellini-re esküdtem egy jó ideig, de van sokkal jobb!!! Olyan gélt próbálj, aminek az összetevői közt olyat találsz, hogy "PTFE", teflon. Nem írok márkát, mert kiborít, ez a fejlesztésük és, hogy ilyen jó :D Mondjuk én még tovább keverem különböző olajokkal és akkor még jobb. Sajnos a hagyományos borotvakrémek és szappanok elbújhatnak e trutyi mellett... ( Na most én is megkapom a magamét Kunembertől)  ;D Mondjuk válljon mentségemre, hogy mióta elfogyott az amcsiból kapott M3 utántöltés, megint egy ideje csak DE-t (és néha hétvégén kést) használok...
Naaztánhogymikkinemderülnek!!! Akkor hát közvéleménykutassunk: Kik azok a fórumtagok még, akik "bort isznak és vizet prédikálnak"!?  :crazy: :crazy: :crazy:
Kezdem a listát:
- velosolex
- Penge
- FBP (bár én soha nem tagadtam intim kapcsolatomat a Mach3-al)
-
-
-

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #103 Dátum: 2011. Május 20. - 12:16:17 »
Bocs FBP, én sört iszom, de gondolod, hogy borszagú a leheletem?  ;D
 

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #104 Dátum: 2011. Május 21. - 07:29:14 »
Még a témához annyit: viccelődni lehet egy ilyen szituáción, de tény, hogy van létjogosultsága az eldobhatóknak is. Főleg akkor, ha az ember utazik.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici