Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 129592 alkalommal)

Nem elérhető vimi

• Tag
Re:MÜHLE
« Válasz #1440 Dátum: 2020. Október 30. - 21:06:00 »
Megkövetem magam, azt hiszem, elhamarkodottan írtam véleményt az R41-ről. Időközben kipróbáltam másféle pengékkel is és csak meglett a hiányzó agresszivitás. Egészen összebarátkoztunk, a legalaposabb eredményt adja a legkevesebb munkával. Az a legérdekesebb, ha este megborotválkozom vele, másnap délben még csak itt-ott érzem a borostát az arcomon.  :borz1:

Nem elérhető Warper

• Új tag
  • *
« Válasz #1441 Dátum: 2021. Január 13. - 18:27:39 »
A feleségem elküldött a postára, ahová pont az extrametál kirakata mellett vezet az út. Mivel pont arra jártam, és szeretem az olyan helyeket, ahol fizikailag ott van az "elárusittó", és 5 hónap után elég bátorságot éreztem magamban, elhoztam egy R41-et.
Két alkalomból eddig egyszer se vágtam meg vele magam. Az alapossága tetszik, bár az elég fura, hogy ATG-ben orr alatt erősen húzott (egy 3 alkalmat használt Lord SC-vel próbáltam első körben). Állítólag kisebb, lendületesebb mozdulatokkal kell húzni, majd még játszom vele. De eddig úgy tűnik, hogy jóban leszünk.

Nem elérhető zenith

• Törzstag
« Válasz #1442 Dátum: 2021. Január 13. - 20:27:59 »
A feleségem elküldött a postára, ahová pont az extrametál kirakata mellett vezet az út. Mivel pont arra jártam, és szeretem az olyan helyeket, ahol fizikailag ott van az "elárusittó", és 5 hónap után elég bátorságot éreztem magamban, elhoztam egy R41-et.
Két alkalomból eddig egyszer se vágtam meg vele magam. Az alapossága tetszik, bár az elég fura, hogy ATG-ben orr alatt erősen húzott (egy 3 alkalmat használt Lord SC-vel próbáltam első körben). Állítólag kisebb, lendületesebb mozdulatokkal kell húzni, majd még játszom vele. De eddig úgy tűnik, hogy jóban leszünk.
Tegyél bele egy normális pengét, mondjuk zöld Astrát. Azzal nem húz.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Warper

• Új tag
  • *
« Válasz #1443 Dátum: 2021. Január 14. - 14:26:59 »
Tegyél bele egy normális pengét, mondjuk zöld Astrát. Azzal nem húz.

Köszi, tervben volt ez is (közel 200 db zöld Astrám van itthon), ma ki is próbáltam. És valóban, még az 5 alkalmat (5x3 kör) használt penge is húzásmentes volt benne.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici