Közösség > Te mit használsz? (Afféle bemutatkozás...)

Fürdőszobáink

(1/59) > >>

fonthunter (†2014):

--- Idézetet írta: Toportyan - 2011. Szeptember 14. - 09:07:49 ---..ötlet:
Minden BOJOS fényképeze le a saját fürdőszobáját, és készítsünk fürdőszoba galériát, külön topicban. (A képekből)
Toportyán

--- Idézet vége ---

Akkor én elkezdem  :crazy:

Na jó, igaza van az Ednek, kivettem azokat a randa túlzsúfolt képeket, aki netán rá akar nézni, az elmehet a ...galériámba.  ;D
Közkívánatra ismét: :-*





SicTransit:
Ellenpont:

bimbi:
b#&>@zzzz Fonti....
igaz volt már a kép, de mindig egy szentély v valmi ilyesmi jut az eszembe ilyenkor...... :kalapemel:

Malac:

--- Idézetet írta: fonthunter - 2011. Szeptember 14. - 09:41:33 ---Akkor én elkezdem  :crazy:

--- Idézet vége ---
...ilyen kis beavatkozáshoz ekkora szerszámkészletet tartani!  ;)
Ez olyan, mintha nekem fésű-gyűjteményem lenne.

edgarm:
Milyen pimasz beszólásokat megengednek maguknak a "fiatalok"...

Egyébként én is nézegetem a piacokon (BOJO, ebay, vatera, webshop, stb.) kapható borotvákat és szívesen kipróbálnék Filat, Mastro-t, Wostit vagy TI-ot, Shavemac pamacsot, GFT szappant, stb. de a jelenlegivel is tökéletesen elégedett vagyok. És nagyapám egy szappan, pamacs, borotva, bőr kombóval élete végéig kihúzta. Jó látni egy-egy szép darabot (gyönyörködteti a szemet), de én inkább a borotva minimalizmusom felé húzok: egy-két jó darab és azzal stabilan vágom a szőrt.


--- Idézetet írta: GBotond - 2011. Szeptember 14. - 12:22:13 ---
--- Idézetet írta: fonthunter - 2011. Szeptember 14. - 09:41:33 ---Akkor én elkezdem  :crazy:

--- Idézet vége ---
...ilyen kis beavatkozáshoz ekkora szerszámkészletet tartani!  ;)
Ez olyan, mintha nekem fésű-gyűjteményem lenne.

--- Idézet vége ---

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése