Szerző Téma: Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power  (Megtekintve 70790 alkalommal)

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #90 Dátum: 2014. Április 17. - 17:16:35 »
Razorpittel ha jól emlékszem 14ig vittem vele.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #91 Dátum: 2014. Április 17. - 17:17:19 »
Szerintem a legnagyobb problémát az jelenti a reluxaval, hogy amikor azt használtuk nem tudtunk borotválkozni. Pár hete szakalban utazom és csak a nyaki valamit bajusz részt borotvalom. Van, hogy Blue3mal. Semmi gond.
:+1:

Ugyanakkor a modern patronosoknál zavar, hogy nem én kontrollálom a szöget, hanem mozog benne a penge. Ezért szeretem pl az eldobható 1pengés BIC Sensitive-et utazáshoz (amikor nem tudok DE-t vinni). Egész kellemesen meg lehet vele borotválkozni, 3 napot kibír.

Az 1 pengés BIC inkább SE mint patronos klón.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Viszkislacy

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 65
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #92 Dátum: 2015. Március 07. - 08:28:49 »
Nemrég  engedtem a csábításnak s egy-két használat erejéig vissztértem  Mach 3 -hoz. Friss pengét tettem de érezhetően húzott még friss betét esetében is ami szomoró mert nem két fillér egy betét. Jó eredmény lett de  húzta a szőrt.

Nem elérhető laci1982

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #93 Dátum: 2015. Május 21. - 09:30:21 »
a témára visszatérve a mach 3 jó termék. Pl jobb, mint a fusion, annak ellenére, hogy régebbi design. Volt fusion-öm, használtam DE-t is. Mach 3 az arany középút. Penge távolság és mennyiség optimális. Fusion-ön a pengék szimplán túl közel vannak, azért kuka az egész és használhatatlan. Eltömődik, utána már nem vág semmit, irritál. DE...mostanában sokan mániákus rajongói.. nos, egyrészt lassú, másrészt a véres élmény veszélye mindig ott lebeg. Még akkor is, ha már 10 éve így borotválkozik az ember. Utálatos. Ha ugyanúgy előkészíti a bőrt az ember és DE helyett Mach 3-mal borotválkozik, akkor az eredmény egy gyors, sima, véres vágás és irritáció mentes borotválkozás. Érzékeny a bőröm, kipróbáltam már mindent, mach 3 a befutó.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #94 Dátum: 2015. Május 21. - 09:36:59 »
Hát. Nem is tudom mikor volt utoljáraa véres
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető hodam

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #95 Dátum: 2015. Május 21. - 09:51:19 »
Még csak egy éve váltottam, de már a kezdeti időkben is elkerült a vérfürdőt. Néha egy-két pontvérzés előfordul de semmi több. Viszont gyorsaságban nálam a DE verhetetlen, a Mach3 tényleg jobb mint a Fusion, de nálam az is eltömődött és folyton kipiszkálni a borostát nagyon sok idő.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #96 Dátum: 2015. Május 21. - 12:43:55 »
Trollveszély! :kv2:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Courage

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 108
  • Igyekszem!
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #97 Dátum: 2015. Május 21. - 12:53:05 »
Nekem is érzékeny, de mióta DE-vel beretválkozom nulla irritáció. Sokkal szebb végeredmény.
Sokkal jobban tetszik, mint bármi más.  :2thumbup:
"Nem, nem; én sohasem találgatok. Az egy utálatos szokás, amely gátolja a logikus gondolkodást." S.H.

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #98 Dátum: 2015. Május 21. - 17:22:20 »
Nekem is érzékeny a képem, főleg a nyaki részen, de mióta DE-re váltottam csak elvétve van irritáció. '13-as R41-et használok leginkább, tökéletesen megtudok borotválkozni vele. Persze ez az egész wetshaving nem való mindenkinek, de nagyon sok ember örömmel és megelégedéssel használja a cuccait. Javaslom, hogy feküdj rá a témára, tanuld meg használni az eszközeidet és ismerd az arcod. Persze ha ezeken már túl vagy, akkor nem szóltam. ;)
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #99 Dátum: 2015. Május 21. - 20:26:28 »
Miért van ilyen topik, ha itt az volna az elfogadott, ha mindenki szidná a többpengés készülékeket?
Szerintem ez ide felesleges.

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #100 Dátum: 2015. Május 21. - 20:40:26 »
Szerintem nincs elfogadott szabály... mindenkinek szíve joga leírni építő vagy éppen nem építő véleményét a topikhoz kapcsolódóan...
A DE-t promótálhatjuk a hagyományos borotválkozás égisze alatt/miatt, az M3-at pedig pedig nem utáljuk, csak mert nem DE...
hogy is? Multikult    :fetreng: :sör:

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #101 Dátum: 2015. Május 22. - 09:53:37 »
Akkor erre reagálok én is, leírom a saját véleményemet ezzel kapcsolatban.
Én már kb gyerek korom óta, Mach 3-al, majd később Fusionnal borotoválkoztam, azonban kb 4 éve vagy 5 éve nem tudom pontosan áttértem arra, hogy DE-vel borotválkozom! 
Konkluzió a Mach 3 arcra, kb 6-8 alkalomnál már azért kicsit szaggat, és nem adja meg azt a babapopsit, amihez én hozzá vagyok szokva.
Fusion az már jobb, azonban az is kb 10 alkalom után már azért húzza a bőrömet, így tehát az kb addig bírja.
Most jön az amire én rátértem, a fejemet szoktam borotválni Fusionnal és teljesen bevált, elsőnek bekenem borotvahabbal, majd száliránnyal lefele húzom elsőnek, majd felfele a 2 körben! 
Egy penge általában 4-5 hónapig kíváló, hozzáteszem hetente 2X borotválom a fejemet és semmi baja sincsen, irritációt sem találok tehát működik. 

Tömődés na ez még megér egy misét  ??? ??? ??? ???  ha eltömödik, akkor ott van a melegvíz és kikell mosni belőle és kész, továbbra is ugyanúgy lehet használni mint előtte, tehát nem értem a kérdést hogy nem lehet kipiszkálni, dehogy is nem csak akarni kell ennyi a lényeg.

DE imádom és szeretem semmi gond sincsen vele, ami nekem ezzel kapcsolatban bevált, az nem más mint a zöld astra, az egy nagyon jó cucc, általában az is bírja egy 6 -8 alkalmat majd cserélem, az arcom cserébe babapopsi lesz és imádom szeretem. 
DE tekintetében van egy nyílt fésűsöm, illetve egy Lord L6. 

Tehát a Fusion nem rossz, illetve a Mach 3 sem, eltömödős szempontjából meg ajánlott meleg vízes csap alá rakni és kifog jönni, probléma tehát megoldva.  :2thumbup: Illetve ha valaki a kezébe vesz egy borotvát, tanuljon meg borotválkozni, illetve gyakrabban öblíteni meleg vízben.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #102 Dátum: 2015. Május 22. - 09:55:34 »
Látom senkinek nem jött le hogy ez csak polgárpukkasztás volt az idetévedt delikvens részéről. :kv2:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #103 Dátum: 2015. Május 22. - 10:44:24 »
Jé, van ilyen szál is?!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power
« Válasz #104 Dátum: 2015. Május 22. - 11:11:44 »
Lajong és bolotvál! ;-)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici