Szerző Téma: Filarmónica  (Megtekintve 125960 alkalommal)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Filarmónica
« Válasz #465 Dátum: 2015. December 23. - 21:23:42 »
Az előző hsz.-ben szereplő ESPECIAL PARA BARBAS DURAS és mellette a NOVODURok a Filarmónicák legértékesebbjei. Az alábbi egy szerényebb 13-as (6/8-os) Filarmónica. Egyre nehezebb hozzájuk jutni a NOS példányokhoz, mivel a gyártásukat húsz éve befejezték.
(A többi kép róla ITT.


Ezzel kapcsolatban lenne olyan kérdésem, hogy az idézett: "ESPECIAL PARA BARBAS DURAS és mellette a NOVODURok a Filarmónicák legértékesebbjei" tényleg így van vagy csak magánvélemény?
Tényleg ezek a "legértékasebbjei". ráadásul kis szubjektivitással, bár számottevő különbséget nem érzek köztük, de nekem ezek jöttek be legjobban.

Nem elérhető vetus.novacula

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 301
Re:Filarmónica
« Válasz #466 Dátum: 2016. Január 17. - 12:24:35 »
'Rejtőzködő' Fila az eBay-en. Ritka manapság az ilyen. Vagyis olyan, amit a publikum nem ismer fel és nem licitál bőszen rá bármilyen leharcolt állapotban van.

Ez az uakció talán a ritka alkalmak egyike volt.

Az eladó mindent megtett ennek érdekében - a Filarmonica szót véletlenül sem írta le. Helyette a JOSÉ MONSERRATE POU-t említette.
Képein sem egyszerű a Filát felismerni. Pld.










Hogy milyen Fila lehet a fene tudja. Nem valami vékonyka.
Talán az élét a korrózió nem bántotta.
 

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Filarmónica
« Válasz #467 Dátum: 2016. Január 20. - 21:15:05 »
'Rejtőzködő' Fila az eBay-en. Ritka manapság az ilyen. Vagyis olyan, amit a publikum nem ismer fel és nem licitál bőszen rá bármilyen leharcolt állapotban van.

Hogy milyen Fila lehet a fene tudja. Nem valami vékonyka.
Talán az élét a korrózió nem bántotta.

Corte Cabello(emlékezetből nem biztos, hogy helyesen irtam le). Nehem is van egy hasonló, de azt nem tudom az a leszedhető fésűszerű valami mire szolgál.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Filarmónica
« Válasz #468 Dátum: 2016. Január 21. - 08:26:01 »
Ez olyan mint egy haj vagy szakáll vékonyító.

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Filarmónica
« Válasz #469 Dátum: 2016. Január 21. - 14:23:49 »
'Rejtőzködő' Fila az eBay-en. Ritka manapság az ilyen. Vagyis olyan, amit a publikum nem ismer fel és nem licitál bőszen rá bármilyen leharcolt állapotban van.


Nem licitálnak már olyan bőszen rájuk mint régebben. Nekem most 2 is van fent, igaz vékonykák, de 19 dollárnál állnak.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Filarmónica
« Válasz #470 Dátum: 2016. Január 21. - 14:45:21 »
Az majdnemhogy 2$/mm  :crazy:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici