Szerző Téma: Kent/Mitchell's Wool Fat  (Megtekintve 70682 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Kent/Mitchell's Wool Fat
« Dátum: 2011. Február 26. - 23:15:33 »
.

FBP

  • Vendég
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #1 Dátum: 2011. Március 04. - 16:23:44 »
esetleg akadna valakinél egy használaton kívüli Mitchell's kerámia tálka?... amitől - ki szomorúsággal ugyan - de megválna?  ;)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #2 Dátum: 2011. Március 04. - 16:30:32 »
Höhö, hát ezt alig hiszem... A MWF-et ráadásul legalább annyian csak a csuporért veszik, mint a szappanért.

FBP

  • Vendég
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #3 Dátum: 2011. Március 04. - 16:34:36 »
 ;D na jó, csak megpróbáltam...mer' ha meg se próbálom...  :crazy:

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #4 Dátum: 2011. Március 04. - 16:41:12 »
Én meg csak a csalódástól szeretnélek megóvni.   :evil:

FBP

  • Vendég
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #5 Dátum: 2011. Március 04. - 17:04:57 »
Akkor megrendelem!  ;D
Nincs még tapasztalatom connaught-os rendelésben...esetleg érdemes társulni, vagy nem érdemes vacakolni vele? Csak mert nekem mindössze 1 db ilyen cucc kellene.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #6 Dátum: 2011. Március 04. - 17:13:26 »
Akkor megrendelem!  ;D
Nincs még tapasztalatom connaught-os rendelésben...esetleg érdemes társulni, vagy nem érdemes vacakolni vele? Csak mert nekem mindössze 1 db ilyen cucc kellene.

3.36 Font a posta, szerintem nem érdemes variálni vele, ezt még belföldön is alig adod fel olcsóbban. Ráadásul ha hozzáadsz még ezt azt a postaköltésg is nőni fog.

FBP

  • Vendég
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #7 Dátum: 2011. Március 04. - 18:52:30 »
igen, közben már teszteltem...tényleg nem érdemes túlbonyolítani!

FBP

  • Vendég
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #8 Dátum: 2011. Március 06. - 10:03:38 »
Teszt (egyelőre csak egy KENT pótszappan):
illat: kicsit birkaszagú, de leküzdhető
hab: arcon dolgoztam vele, gyorsan, jó hab keletkezik, a pamacson is marad bőven
hidratálás: No1.

Ami nagyon tetszett benne, hogy nem húzza a bőrt a képemen, ellentétben más szappanokkal (a Trumper kifejezetten).
Összessségében: pozitív

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #9 Dátum: 2011. Március 06. - 11:09:21 »
Teszt (egyelőre csak egy KENT pótszappan):
illat: kicsit birkaszagú, de leküzdhető
hab: arcon dolgoztam vele, gyorsan, jó hab keletkezik, a pamacson is marad bőven
hidratálás: No1.

Ami nagyon tetszett benne, hogy nem húzza a bőrt a képemen, ellentétben más szappanokkal (a Trumper kifejezetten).
Összessségében: pozitív

Na ez jó hír. Amikor én próbáltam - szintén Kent - akkor reménytelen küzdelem volt, igaz akkor még nem arcon habosítottam. Az illata is meglepő volt, valami tisztább szappanszagot reméltem, ehelyett belebégetett az arcomba a szappan, amikor kibontottam. Lehet, hogy újra kellene vele próbálkozni.

FBP

  • Vendég
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #10 Dátum: 2011. Március 06. - 12:59:29 »
az illata valóban meghökkentő lehet, ha nem készülsz rá. FIGYELEM! BIRKAÓL SZAGA VAN! Mivel nekem ez az illat nem ismeretlen, nem botránkoztam meg tőle...sőt, igazából jól is jött, mert az utóbbi időben kipróbált mindenféle szagú-illatú szappanoktól már kezdtem besokallni...
az arcon habosítást mantic viedójából tippeltem, tálban nem próbáltam...de arcon tökéletesen működik...és meglapően gyorsan!

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #11 Dátum: 2011. Március 06. - 13:22:59 »
Birkaszag: hát ugye, a wool fat... De becsüljük meg az ilyen termékeket, mert lassan már alig találni rendes jó faggyús szappant. (Aztán ki tudja, pár év, és az állati jólét nevében betiltják a borz-, cocó- meg pacópamacsokat, és csak színtelen-szagtalan szintetikusak lesznek...)

FBP

  • Vendég
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #12 Dátum: 2011. Március 06. - 15:50:09 »
Birkaszag: hát ugye, a wool fat... De becsüljük meg az ilyen termékeket, mert lassan már alig találni rendes jó faggyús szappant. (Aztán ki tudja, pár év, és az állati jólét nevében betiltják a borz-, cocó- meg pacópamacsokat, és csak színtelen-szagtalan szintetikusak lesznek...)
Ed, ne aggódja a pamacsokért! A lovak megmentik az ügyet :-) A hegedűvonók sem készülnek (a vacakokat leszámítva) szintetikus "szőrből"  ;D
Már csak azt kell megkeresni, hogy melyik lófajta szőre/sörénye alkalmas a legjobban pamacskészítéshez! Ha van kedved kísérletezni, én beszerezhetek néhányat  8)

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #13 Dátum: 2012. Március 23. - 13:53:06 »
Kedves MWF/Kent használó fórumtársak! Mint e szappan újdonsült tulajának, tudnátok-e tuti habképzési útmutatást adni?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #14 Dátum: 2012. Március 23. - 13:54:13 »
Saxi, így próbáld:

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=_MGLi_m9n_s" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=_MGLi_m9n_s</a>
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici