Szerző Téma: Állványok, dobozok, ládikák, tokok  (Megtekintve 138771 alkalommal)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #120 Dátum: 2011. Szeptember 19. - 07:38:16 »
Talán azért mert párizsban voltunk nászúton  ??? , vagy talán azért mert ez volt kéznél? :fetreng:

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #121 Dátum: 2011. Szeptember 25. - 10:35:06 »
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Stefan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 114
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #122 Dátum: 2011. November 22. - 20:44:15 »
A vecsési Müllerben ma vettem egy egyszerű, de nagyon szép krómozott pamacstartót. 1400Ft-ra volt leértékelve. Gondoltam hátha érdekel valaki mást is ez az akció... Nem tudom, hogy vajon a többi Müller boltban szintén kapható-e.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #123 Dátum: 2011. November 22. - 21:54:36 »
Szombaton én is vettem 2 tartót, jó áron volt :D
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #124 Dátum: 2011. November 26. - 21:19:15 »
Sziasztok
Ma a 100 forintos boltban vettem egy kis porcelán edényt brutálisan jó.
Mindössze 140 forint volt  :)  holnap rakok fel képeket

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #125 Dátum: 2011. December 12. - 12:09:46 »
Ha valaki jár müller közelében, és van ilyen, vegyen nekem lsz. A vecsésiben és a Kökiben  már nem volt.

Köszönöm előre is.

A vecsési Müllerben ma vettem egy egyszerű, de nagyon szép krómozott pamacstartót. 1400Ft-ra volt leértékelve. Gondoltam hátha érdekel valaki mást is ez az akció... Nem tudom, hogy vajon a többi Müller boltban szintén kapható-e.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #126 Dátum: 2011. December 15. - 13:41:16 »
Üdv!

Állvány
Na igen, ez az a fejezet a borotválkozás történetében, amiben az Istennek sem sikerül dűlőre jutnom.
Amikor a pamacsot vettem, volt ott mellette pamacstartó állványka is, valami krómozott cucc. Elsőre beraktam azt is a kosárba, de a pénztárhoz való járulás előtt mégis visszatettem a polcra. Ugyan már mondom, ne nézzenek hülyének, nem fogok én 2800 forintot kifizetni egy krómozott drótdarabért! Noch dazu a borotvát rá sem lehetett volna tenni, csak a borzgúnya csüngött volna róla naphosszat.Az nem létezik, hogy ne lehessen ilyesmit olcsóbban kapni valamerre, esetleg a weben! ?gondoltam.
Szóval állványka vissza, én meg otthon sévinsztend túrásba kezdtem. És egyre rosszabb lett a kedvem. Szállítással együtt 15 dollárnál olcsóbban még Kínából sem akarják idehozni, nem beszélve a márkás darabok egetverő árairól. Mivel a borotva és a pamacs is fém fogantyús, így a műanyag megoldás szóba sem jöhet. Mindenképp valami fém tartóra szeretném helyezni az eszközöket. Hogy aztán ez króm vagy nikkel csillogású, netán rozsdamentes acél töri majd meg a fürdőbe beérkező napsugarat, nos azt csak a pénztárca hivatott eldönteni. Mivel nem közvetlen használati eszközről van szó, ezért az állvány témakörében eléggé sóher vagyok. Ha a többi tartozékért hajlandó is vagyok kissé több pénzt áldozni, ezért a hajlított fémdarabkáért valahogy nem akaródzik kiadni azt a pénzt, amit kérnek érte.
Néztem már Kikában is, még véletlenül sem tartottak ilyesmit. Persze ezen kívül minden volt. :) Érdekes, hogy a nagyjából hasonló kinézetű (értsd krómozott) konyhai tároló cuccokban jóval több anyag van, mint a borotvaállványban, mégis viszonylag olcsón tudják adni.

A topikot még nem nyaltam végig, de valami ötlet esetleg?
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #127 Dátum: 2011. December 15. - 15:04:19 »
Privát üzenet Bubbának!

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #128 Dátum: 2011. December 18. - 17:58:04 »
Esztergomi Müllerbe jött állvány, amire a borotva és a pamacs is fellógatható.
Sajnos árukapcsolás keretében árusítják, tehát pamaccsal és borotvával együtt kell megvenni. Az ára valami 13 ezer valahány száz.
Na most ha ezt két héttel ezelőtt látom, talán meg is veszem, így azonban már pamacson és borotván is túl vagyok, tehát fájó szívvel otthagytam. :(
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #129 Dátum: 2011. December 18. - 18:11:13 »
Szia snake!
Te is környékbeli vagy? :D

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #130 Dátum: 2011. December 18. - 18:49:07 »
Off
Igen, jelenleg Tát city.   :)
De a hivatalos lakcímem esztergomi, még mindig anyámékhoz vagyok bejelentve, pedig már 20 éve kinősültem.  :D
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #131 Dátum: 2011. December 18. - 18:55:07 »
Szintén Tát! :D
S a hivatalos címem is!

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #132 Dátum: 2011. December 18. - 19:08:13 »
Kicsi a világ. :)
Mondjuk a képed alapján ismerősnek tűnsz! Hozzáteszem elég jó az arcmemóriám, ha én láttam valakit valahol egyszer, akkor sokáig emlékszem rá.
Ezzel fordítottan arányos a névmemóriám.  :D
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #133 Dátum: 2011. December 18. - 19:17:09 »
A fogorvosi rendelő mellett lakunk.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #134 Dátum: 2011. December 18. - 19:24:49 »
Tessék egy állvány

Esztergomi Müllerbe jött állvány, amire a borotva és a pamacs is fellógatható.
Sajnos árukapcsolás keretében árusítják, tehát pamaccsal és borotvával együtt kell megvenni. Az ára valami 13 ezer valahány száz.
Na most ha ezt két héttel ezelőtt látom, talán meg is veszem, így azonban már pamacson és borotván is túl vagyok, tehát fájó szívvel otthagytam. :(
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici