Szerző Téma: Borotválkozás előtti szerek  (Megtekintve 150720 alkalommal)

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #120 Dátum: 2011. Augusztus 25. - 22:23:13 »
Ha nagyon szószerint vesszük a habositás is preshave. És ha már itt tartunk szerintem az egyik legjobb módszer az arcon habositás. Egy jó kis masszázs egy gerinces pamaccsal nagyon megdobja a végeredményt. Bő 15 év késes borotválkozásos tapasztalat alapján ki merem jelenteni, hogy a komfortérzetet leginkább befolyásoló tényező az alapos pamacsolás
Érdekes mert sok helyen olvasom ezt az arcon habosítást, de mikor a gentleman's shopból megjött a csomagom, ott volt egy ilyen kis howto és az van írva hogy arcra habot úgy kell felvinni mint a festéket a falra, szépen függőlegesen, egyenesen, kvázi tilos körkörösen. Namost ez kicsit megnehezítené az arcon habosítást :D Nem tudom miért írták ezt.

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #121 Dátum: 2011. Augusztus 25. - 23:32:07 »
Ezekszerint 15 éve rosszul borotválkozok.
Ez olyan, mint az SRP-n lehúzzák a kinai borotvákat, mondván, hogy ez nem érték/arányról kell szóljon. Néhány hete látogatom rendsteresebben at SRP-t és sajnos meg kell állapitsam, hogy az egyik legnagyobb húzóerő a site-on a snobuzmus. Ami drága meg ritka az jó, ami nem drága az szar

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #122 Dátum: 2011. Augusztus 25. - 23:51:57 »
Nem kell itt abszolút kategóriákban gondolkozni. Az arcon habosításnak ugyanúgy megvan a létjogosultsága, mint másnak, de ezek objektíve általában nem alá- és fölérendelt, hanem mellérendelt kategóriák. Kinek mi jön be. Az más kérdés, hogy szubjektíve ki mit szeret, de attól az még nem jobb vagy rosszabb, csupán egyénileg jobban tetszik vagy sem. Olyan, mint néprajzban a kultúrák: nincs alsóbbrendű meg felsőbbrendű, hanem a kultúra, az kultúra, akár a mi sokezeréves európai, akár valami polinéz kannibálkultúráról beszélünk.
Van ugye az az iskola is, hogy a körkörös pamacsolás árt a pemzlinek. Hát, ha így is van, mire a negatív hatás jelentkezne, addigra ? mivel úgyis több pamacsunk is van ? fehéren a bokánkat verdesi a szakállunk. De ha csak egy pamacsunk van, akkor is...   :evil:

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #123 Dátum: 2011. Augusztus 25. - 23:57:30 »
Nem kell itt abszolút kategóriákban gondolkozni. Az arcon habosításnak ugyanúgy megvan a létjogosultsága, mint másnak, de ezek objektíve általában nem alá- és fölérendelt, hanem mellérendelt kategóriák. Kinek mi jön be. Az más kérdés, hogy szubjektíve ki mit szeret, de attól az még nem jobb vagy rosszabb, csupán egyénileg jobban tetszik vagy sem. Olyan, mint néprajzban a kultúrák: nincs alsóbbrendű meg felsőbbrendű, hanem a kultúra, az kultúra, akár a mi sokezeréves európai, akár valami polinéz kannibálkultúráról beszélünk.
Van ugye az az iskola is, hogy a körkörös pamacsolás árt a pemzlinek. Hát, ha így is van, mire a negatív hatás jelentkezne, addigra ? mivel úgyis több pamacsunk is van ? fehéren a bokánkat verdesi a szakállunk. De ha csak egy pamacsunk van, akkor is...   :evil:
"Értem én hogy nonstop, de meddig van nyitva"

Nem elérhető arszab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 447
    • http://pusztaifarkasok.gportal.hu/
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #124 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 08:08:28 »
És a tálkában habositás? Az is körkörös mozdulatokkal jár...

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #125 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 08:36:54 »
Ha úgy csinálod. De vannak, akik szerint az gyilkolja a pamacsot, és tunkolni kell.   ;D

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #126 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 08:39:03 »
Ezekszerint 15 éve rosszul borotválkozok.
Ez olyan, mint az SRP-n lehúzzák a kinai borotvákat, mondván, hogy ez nem érték/arányról kell szóljon. Néhány hete látogatom rendsteresebben at SRP-t és sajnos meg kell állapitsam, hogy az egyik legnagyobb húzóerő a site-on a snobuzmus. Ami drága meg ritka az jó, ami nem drága az szar

ZOZO, akkor olvasd a Pogonotomy.com-ot is, ott kevés az előítélet, és elismerik a kínaiakat is! ;)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #127 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 08:39:55 »
Ha úgy csinálod. De vannak, akik szerint az gyilkolja a pamacsot, és tunkolni kell.   ;D
A pamacs van értünk, vagy mi vagyunk a pamacsért

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #128 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 08:40:11 »
Bocsánat, de én vagyok a pamacsért, vagy a pamacs van értem?  :crazy:

Ha úgy csinálod. De vannak, akik szerint az gyilkolja a pamacsot, és tunkolni kell.   ;D
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #129 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 08:40:44 »
Egy srófra járt az agyunk!

Ha úgy csinálod. De vannak, akik szerint az gyilkolja a pamacsot, és tunkolni kell.   ;D
A pamacs van értünk, vagy mi vagyunk a pamacsért
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #130 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 08:41:12 »
Ezekszerint 15 éve rosszul borotválkozok.
Ez olyan, mint az SRP-n lehúzzák a kinai borotvákat, mondván, hogy ez nem érték/arányról kell szóljon. Néhány hete látogatom rendsteresebben at SRP-t és sajnos meg kell állapitsam, hogy az egyik legnagyobb húzóerő a site-on a snobuzmus. Ami drága meg ritka az jó, ami nem drága az szar

ZOZO, akkor olvasd a Pogonotomy.com-ot is, ott kevés az előítélet, és elismerik a kínaiakat is! ;)
Megnézem, köszi  ;)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #131 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 08:46:28 »
Bocsánat, de én vagyok a pamacsért, vagy a pamacs van értem?  :crazy:

Ha úgy csinálod. De vannak, akik szerint az gyilkolja a pamacsot, és tunkolni kell.   ;D

Nekik mondd, ne nekem, én keverek.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #132 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 08:50:05 »
Úgy próbáltam...

Bocsánat, de én vagyok a pamacsért, vagy a pamacs van értem?  :crazy:

Ha úgy csinálod. De vannak, akik szerint az gyilkolja a pamacsot, és tunkolni kell.   ;D

Nekik mondd, ne nekem, én keverek.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető arszab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 447
    • http://pusztaifarkasok.gportal.hu/
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #133 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 10:08:57 »
Ha úgy csinálod. De vannak, akik szerint az gyilkolja a pamacsot, és tunkolni kell.   ;D

Ja, vagy úgy! A tunkolás az más, az csak jót tesz a pamacsnak   :fetreng:

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #134 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 17:38:11 »
Ha úgy csinálod. De vannak, akik szerint az gyilkolja a pamacsot, és tunkolni kell.   ;D

Ja, vagy úgy! A tunkolás az más, az csak jót tesz a pamacsnak   :fetreng:

Én természetesen tálkában körkörösen keverem, majd tunkolom és megint keverem, majd körkörösen tunkolom...és az arcon körkörösen, majd ecset mozdulatokkal kenem fel...most melyik mozdulattal van baj :fetreng:
Sheffield-England

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici