Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 695837 alkalommal)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:Szappan, krém
« Válasz #2325 Dátum: 2014. Február 24. - 20:38:40 »
Derby Lux krémet még nem próbáltam, ezek szerint ideje lenne.
SZVSZ ha használtál már Prorasot, akkora nagy meglepetés nem fog érni. Ez kb fordítva is igaz.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #2326 Dátum: 2014. Február 24. - 20:51:39 »
Már le is húztam a listámról  :thanks:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Szappan, krém
« Válasz #2327 Dátum: 2014. Február 24. - 23:53:34 »
Melyik a legjobb borotvakrém amit venni lehet ebbe az országba? barbon figaro kivételével

Amit itthon offline hasonló árkategóriában és hasonló minőségben lehet venni, azok közül nálam a Denim viszi a pálmát. Illata vagy bejön, vagy nem, de a működése hibátlan.
Hasonló még a Palmolive sensitive és az Adams is. Előbbi kettő Müller drogériákban kapható, utóbbi magyar termék, és százforintos boltokban hozzáférhető.
E boltokban van még sokszor Amigo is, de azt én a mentol miatt nem veszem. Müllerben kapható sokszor Florena krém és Wilkinson szappan. Utóbbi működése tisztességes, de illatát nem szeretem. A Florenát még nem próbáltam.
Török és százforintos boltokban ne feledkezzünk meg az Arko szappanról sem, illata mosópor, működése kifogástalan.
Vannak ugyanebből a márkából krémek is, működésük so-so, illatuk változatos. Szintén török termék a szintén többféle illatban kapható Derby, sokan dicsérik, én nem próbáltam még őket. Török krém a Dalan is, nekem a működése nagy csalódás volt, részemről nem ajánlom.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Szappan, krém
« Válasz #2328 Dátum: 2014. Február 24. - 23:59:30 »
A Valobra mandulas szappanja milyen?
Csak nem birom, ki, hogy rendeljek meg valamit:) Meg a multkor kaptam egy vouchert egy Muhle tegelyes szappanra, de ha meg akarom kapni, akkor rendelni kell mast is:) (fogyasztoi tarsadalom :crazy:) Tetszett a proraso habja, illata, de a menthol nem lesz a baratom. Viszont ez a puha szappanos megoldas nem rossz. Gondoltam kiprobalnam a Valobrat..

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #2329 Dátum: 2014. Február 27. - 01:10:20 »
Egyszer egy fórumtalálkozón valaki szétosztott egy nagy adag Valobrát, mentolost. Többeknek nem tetszett, én nagyon szerettem. Nemtom lehet-e benne birkaanyag, de olyasmi hatású volt.

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Szappan, krém
« Válasz #2330 Dátum: 2014. Február 27. - 09:56:02 »
Hülyekérdés-percek következnek  :crazy:
Mit csináltok a szappannal borotválkozás után? Egy kerámia tálkába tettem, amiben némiképp lötyög, így bement alá is némi víz. Kiveszitek és megszárítjátok? Benne hagyjátok és kész, mert az esetlegesen leoldódó anyagot egyszer úgyis elhasználjátok? Amúgy első szappanom, Dr. Dittmar, kellemes semleges illata van, jó kenést biztosít.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7056
Re:Szappan, krém
« Válasz #2331 Dátum: 2014. Február 27. - 11:14:04 »
Hülyekérdés-percek következnek  :crazy:
Mit csináltok a szappannal borotválkozás után? Egy kerámia tálkába tettem, amiben némiképp lötyög, így bement alá is némi víz. Kiveszitek és megszárítjátok? Benne hagyjátok és kész, mert az esetlegesen leoldódó anyagot egyszer úgyis elhasználjátok? Amúgy első szappanom, Dr. Dittmar, kellemes semleges illata van, jó kenést biztosít.
Szépen beletapad, s a végére kifogy
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #2332 Dátum: 2014. Február 27. - 11:37:36 »
És miután beletapadt, már meg lehet fordítani használat után, hogy a víz nagyja kifolyjon belüle.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #2333 Dátum: 2014. Február 27. - 11:47:59 »
 :+1: pont így csinálom.

És miután beletapadt, már meg lehet fordítani használat után, hogy a víz nagyja kifolyjon belüle.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Szappan, krém
« Válasz #2334 Dátum: 2014. Február 27. - 11:57:48 »
Ha mégis valamikor kimozdul, az alsó részén olyan a felülete, hogy nagyon jól lehet egyből arcra felvinni (mint egy stick esetében). Mindennek a jó oldalát kell keresni/nézni/látni ;)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:Szappan, krém
« Válasz #2335 Dátum: 2014. Február 27. - 11:59:00 »
Mit csináltok a szappannal borotválkozás után?
Visszarakom a polcra :)

Nekem nem szokott rajta plusz víz lenni, amit le kellene önteni, de ha te sok vizet használsz, akkor öntsd le, ennyi. Kemény szappanokat meg szoktam fogni és arcra feldörzsölni, lágyakat pedig tégelyből, de mindent alapvetően kevés vízzel.

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Szappan, krém
« Válasz #2336 Dátum: 2014. Február 27. - 12:55:47 »
Nekem sem nagyon vizes. Kirázott pamaccsal szedem fel a szappant és nagyjából mire végzek meg is szárad
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Szappan, krém
« Válasz #2337 Dátum: 2014. Február 27. - 13:00:02 »
Hülyekérdés-percek következnek  :crazy:
Mit csináltok a szappannal borotválkozás után? Egy kerámia tálkába tettem, amiben némiképp lötyög, így bement alá is némi víz. Kiveszitek és megszárítjátok?
Szia!Nem hülye a kérdésed szerintem!
EJ szappantartóban a hozzávaló szappan szintén mozgott,mivel nagy volt a hézag.Engem idegesített,ezért lereszeltem,tömörítettem,és így a borotválkozás után csak a tetejéről öntöttem le a vizet.
A fedelet pedig csak ráhelyeztem (tehát nem csavartam) szellőzni tudjon.

Most Tobs szappant használok, tartója nélkül.
Borotválkozás után leöblítem,majd kis müanyag tálcán hagyom ahol kb 30perc alatt megszárad.Ha újra felé járok,megfordítom és beteszem a borotválkozós tálkámba fejjel lefelé.
Így teljesen száraz lesz :D

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #2338 Dátum: 2014. Február 27. - 13:05:40 »
Én fehegétől megtanultam, hogy a nagy szappant az arcomra dörzsölöm, és azóta összehasonlíthatatlanul jobbak a habok. Ha végeztem, akkor leöblítem, amíg borotválkozok, addig szárad a törölközőn, amikor mindennel végeztem, akkor visszamegy a tálkába.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Szappan, krém
« Válasz #2339 Dátum: 2014. Február 27. - 13:14:55 »
Borotválkozás után leöblítem,majd kis müanyag tálcán hagyom ahol kb 30perc alatt megszárad.Ha újra felé járok,megfordítom és beteszem a borotválkozós tálkámba fejjel lefelé.
Így teljesen száraz lesz

Köszönöm mindenkinek, momentán én is ezt a verziót választottam, a tálka nagyon nagy a szappannak (mindössze 25 grammos), csak addig tartom benne, amíg nem találok jobbat. Nem maradt benne víz, csak vizes/habos lett. Ezt az arcra dörzsölős dolgot is ki fogom próbálni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici