Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 695948 alkalommal)

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Szappan, krém
« Válasz #2310 Dátum: 2014. Február 23. - 00:26:26 »
Azert jo ez a borotvatema, mert minden szubjektiv es minden mindennel osszefugg, tehat lehet offolni:) Ugy tunik a personna (red) az jo, nem kell annyira vigyazni mint a feather-el. de majd kiderul hosszutavon.
Egyelore maradok a weleda kremnel, hogy on-topic legyek, de kiprobaltam az uj muhle silvertip fibre pamaccsal a muhle aloes szappant. Hat eg es fold az olcso Baleashoz kepet. Kiprobaltam milyen arcon habositani, hat ezzel a pamaccsal kellemes.
Ennek ellenere a Weleda kremje meg mindig a top-on nalam.:)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #2311 Dátum: 2014. Február 23. - 07:41:43 »
azt tudom hogy internetről de magyar oldal esetleg? nincsen
Nincs. Douglas, de ott nem olcsó.


Connaught-ról rendelve 2930 forint, Douglas-ben 2990 forint. Annyira nem drága ez sem, 60 HUF plusz. :D Debrecenben múltkor láttam zöldet helyben, de hozatnak bármikor az ország egy másik Douglas üzletéből ingyen és bérmentve.
Van az ebayon a lengyel filu, ő kettőt küld 4000 ért postával. Openrazor a neve.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Szappan, krém
« Válasz #2312 Dátum: 2014. Február 23. - 08:15:54 »
Ja értem.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Szappan, krém
« Válasz #2313 Dátum: 2014. Február 23. - 15:34:11 »
Kérhetnék linket,én nem találtam. :nemtom:
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Szappan, krém
« Válasz #2315 Dátum: 2014. Február 23. - 16:26:21 »
Köszönöm!
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Szappan, krém
« Válasz #2316 Dátum: 2014. Február 23. - 23:03:20 »
Kiprobaltam ujbol a feher Proraso-t, most nincs irritacio. Red Personna penge, EJ DE89, vegen Speick ASB. A multkor szerintem a problemas a feather "mechanikai" irritacio es egyutt egy Muhle organic arckrem ami vmi szojaolajos cucc volt.
Ettol fuggetlenul nem lesz kedvencem a Proraso a menthol miatt. Nagyon jo illata, habja van, de a menthol nem tul kenyelmes nekem.

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 223
Re:Szappan, krém
« Válasz #2317 Dátum: 2014. Február 23. - 23:14:34 »
Melyik a legjobb borotvakrém amit venni lehet ebbe az országba? barbon figaro kivételével

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Szappan, krém
« Válasz #2318 Dátum: 2014. Február 23. - 23:53:26 »

Melyik a legjobb borotvakrém amit venni lehet ebbe az országba? barbon figaro kivételével

Boltban: edwin jagger/muhle, trumper, palmolive, nivea stb. Meg ami az elad topicban szokott lenni...
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Szappan, krém
« Válasz #2319 Dátum: 2014. Február 23. - 23:55:04 »


Melyik a legjobb borotvakrém amit venni lehet ebbe az országba? barbon figaro kivételével

Boltban: edwin jagger/muhle, trumper, palmolive, nivea stb. Meg ami az elad topicban szokott lenni...

Ja, majdnem elfelejtettem c&e, loccitane.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2022
Re:Szappan, krém
« Válasz #2320 Dátum: 2014. Február 24. - 08:12:19 »
Melyik a legjobb borotvakrém amit venni lehet ebbe az országba? barbon figaro kivételével
Sokak szerint Barbon és Figaro a legjobbak között van, szóval lehet h csak kicsit jobbat/ kicsit rosszabbat találsz, annak ellenére hogy több pénzt adsz ki rá. ;)
(szerintem)

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Szappan, krém
« Válasz #2321 Dátum: 2014. Február 24. - 08:48:18 »
Melyik a legjobb borotvakrém amit venni lehet ebbe az országba? barbon figaro kivételével
Sokak szerint Barbon és Figaro a legjobbak között van, szóval lehet h csak kicsit jobbat/ kicsit rosszabbat találsz, annak ellenére hogy több pénzt adsz ki rá. ;)
Erről külföldön is így vélekednek, sok fórumon említve vannak mint tuti cuccok. SotD fotókon is szoktak szerepelni (az AS-ek is). A szintén magyar Derby Lux krémet se hagyjuk ki ;)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:Szappan, krém
« Válasz #2322 Dátum: 2014. Február 24. - 19:21:30 »
Melyik a legjobb borotvakrém amit venni lehet ebbe az országba? barbon figaro kivételével
Sokak szerint Barbon és Figaro a legjobbak között van, szóval lehet h csak kicsit jobbat/ kicsit rosszabbat találsz, annak ellenére hogy több pénzt adsz ki rá. ;)
Szerintem objektíven értékelhető minőséget tekintve (habzás-síkosítás-párnázás) tényleg a legjobbak között vannak, ár/érték arányuk pedig szuper, viszont ha vkinek ez a 3 illat nem jön be, akkor bizony kénytelen lesz mást keresni. Inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy "mit lehet Mo-n venni", mert azt is fel lehet sorolni elég röviden, a "legjobb" kiválaszása pedig nagyonnagyon szubjektív.

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Szappan, krém
« Válasz #2323 Dátum: 2014. Február 24. - 19:42:32 »
 :+1:

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #2324 Dátum: 2014. Február 24. - 19:47:54 »
Derby Lux krémet még nem próbáltam, ezek szerint ideje lenne.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici