Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 696179 alkalommal)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:Szappan, krém
« Válasz #2280 Dátum: 2014. Február 13. - 12:35:42 »
Szerintem seebass még mindig Németországban van, így a Magyarországon kapható magyar krémekkel ne zaklassuk. Megint... ;D
mindig elfelejtem. de csak talál vkit, aki kipostázza neki :) Viszont a Müllerben árult Florena kb ugyanaz a kategória, mint a Figaró.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Szappan, krém
« Válasz #2281 Dátum: 2014. Február 13. - 18:45:31 »
Monsavon szappan:

kissé "műlevendula" illatú, de kellemes. Állag: még lágyabb, mint az olasz lágyszappanok. Habzás, kenés, párnázás: kitűnő, utóbbiban a Cellánál talán kicsit gyengébb.
Főleg, hogy kndrs fórumtárs jóvoltából ingyen jutottam hozzá, főnyeremény. Beszerzése kissé macerás, ha valaki hazájában (Franciaország) vagy máshol offline fut bele, akkor nagyon megéri.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Szappan, krém
« Válasz #2282 Dátum: 2014. Február 15. - 00:51:30 »
Koszi a tippeket:) Ezt az Avokadost eszben tartom. Igen Nemetorszag:), de azert jarok Mo.-on is, bar most jopar honapig nem.
Tegnap kiprobaltam a feher Prorasot. Most egy darabig inkabb nem rendelek semmit:) Osszeraktam az ajandekcsomagot amit akartam, kozben vettem egy rakas kremet es hat kicsit lecsipegettem beloluk.
A proraso utan most mar ertem mi az az "alaphab". Hasznaltam pre-shave oilt egy termekmintabol es azzal egyutt fenomenalis volt. Pre-shave oilt kell rendelnem, igy szerintem nem szaritja egyik szappan/krem sem a borom es a borotva is csusziiiik. :hurra:
A feher proraso illatra nagyon tetszik, a mentol benne hatareset. Kicsit mentolosabb lenne mar zavarna. Igy a 2. kor vegen, 3. korben ereztem, hogy hut, de inkabb kisse irrital. A habja es illata viszont nagyon ott van. Meg tetszett ez a lagyszappan megoldas is.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Szappan, krém
« Válasz #2283 Dátum: 2014. Február 16. - 12:58:17 »
NA ennek az osszevissza probalgatasnak, mindent mindennel, termekminta hegyek, az lett a vege, hogy olyan a kepem, mint a ribizlibokor :fejfal: A nagy tanulsag, hogy kezdokent erzekeny borrel csak ovatosan :)
Most nem tudom, hogy a pre-shave oilra, proraso mentholra, a feather pengere, a Baxter of C. ASB vagy a Muhle arckremre lettem allergias:) Vissza az egesz. Ami eddig a legjobban bevallt kremnek, az a Weleda es utana a Speick ASB. Restart, go to 1  :futyul:

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Szappan, krém
« Válasz #2284 Dátum: 2014. Február 16. - 13:37:18 »
NA ennek az osszevissza probalgatasnak, mindent mindennel, termekminta hegyek, az lett a vege, hogy olyan a kepem, mint a ribizlibokor :fejfal: A nagy tanulsag, hogy kezdokent erzekeny borrel csak ovatosan :)
Most nem tudom, hogy a pre-shave oilra, proraso mentholra, a feather pengere, a Baxter of C. ASB vagy a Muhle arckremre lettem allergias:) Vissza az egesz. Ami eddig a legjobban bevallt kremnek, az a Weleda es utana a Speick ASB. Restart, go to 1  :futyul:

Tudom, mit érzel. Ebben már nekem is volt részem. Az első három cuccot biztosan kivenném. Milyen borotvával használtad a feathert? Nálam EJDE89 és/vagy R89 fejben okozott mindenféle irritációt.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:Szappan, krém
« Válasz #2285 Dátum: 2014. Február 16. - 13:49:07 »
NA ennek az osszevissza probalgatasnak, mindent mindennel, termekminta hegyek, az lett a vege, hogy olyan a kepem, mint a ribizlibokor :fejfal: A nagy tanulsag, hogy kezdokent erzekeny borrel csak ovatosan :)
Most nem tudom, hogy a pre-shave oilra, proraso mentholra, a feather pengere, a Baxter of C. ASB vagy a Muhle arckremre lettem allergias:) Vissza az egesz. Ami eddig a legjobban bevallt kremnek, az a Weleda es utana a Speick ASB. Restart, go to 1  :futyul:
Ha tényleg allergiára és nem sima mechanikai irritációra (ami a Feather pengétől simán lehet, főleg kezdőként, rossz szögben/túlságosan nyomva) gyanakszol, akkor próbáld ki őket egyenként, pl felszappanozod magad a Prorasoval, aztán lemosod, és kész. Ugyanez másnap pre-shave oil, stb.

De első tippem az lenne, hogy egy Feather nyúzás + mentolos krém bárkinél okozhat egy kis irritációt.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Szappan, krém
« Válasz #2286 Dátum: 2014. Február 16. - 20:30:49 »
EJ DE89ben van a Feather. Lehet volt nemi mechanicai irritacio, de ennek a tetejere valami allergia ult. Most mar feher pottyok is vannak a ribizliken, mint vmi szortuszogyulladas.
Probalgatok majd, de nem egyhamar:) Azt hiszem vissza a Derby/Wilkinson pengeket, Waleda krem es Speick ASB. MAjd par alkalom utan johet mas penge/krem..

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Szappan, krém
« Válasz #2287 Dátum: 2014. Február 20. - 15:21:10 »
Na a Feather tenyleg nem a legkenyelmesebb az EJDE89-ben nalam sem, eleg ovatosan kell banni vele. De ez meg onmagaban nem okoz szortuszogyulladast, csak nem a legkellemesebb erzes ha hianyzik az ember hamretege is:) Most 2x probaltam, nem volt irritacio, de nem is a legkenyelmesebb. Ellenben csak a Weleda kremet es Speick ASB-t hasznaltam. A szortuszogyulladas mar elmult.
Szerintem a Muhlenek egy olajos arckremetol lehetett a dolog, amit borotvalkozas utan kicsivel kentem a kepemre. Vagy a pre-olaj. Termekmintak voltak..
Maradok a bevallt termekeknel egyelore es csak a pengeket kiserletezem. Van meg a zold Astra es a Personna amit nem probaltam ki meg rendesen. Most azok jonnek.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #2288 Dátum: 2014. Február 20. - 18:08:12 »
Na a Feather tenyleg nem a legkenyelmesebb az EJDE89-ben nalam sem, eleg ovatosan kell banni vele. De ez meg onmagaban nem okoz szortuszogyulladast, csak nem a legkellemesebb erzes ha hianyzik az ember hamretege is:) Most 2x probaltam, nem volt irritacio, de nem is a legkenyelmesebb. Ellenben csak a Weleda kremet es Speick ASB-t hasznaltam. A szortuszogyulladas mar elmult.
Szerintem a Muhlenek egy olajos arckremetol lehetett a dolog, amit borotvalkozas utan kicsivel kentem a kepemre. Vagy a pre-olaj. Termekmintak voltak..
Maradok a bevallt termekeknel egyelore es csak a pengeket kiserletezem. Van meg a zold Astra es a Personna amit nem probaltam ki meg rendesen. Most azok jonnek.
Nálam idáig a legjobb mi történt az EJ-el az a Feather volt.:) érdekes kinek hogy jön be tollas úr.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Szappan, krém
« Válasz #2289 Dátum: 2014. Február 20. - 18:16:58 »
Szerintem a Muhlenek egy olajos arckremetol lehetett a dolog, amit borotvalkozas utan kicsivel kentem a kepemre. Vagy a pre-olaj. Termekmintak voltak..
Maradok a bevallt termekeknel egyelore es csak a pengeket kiserletezem. Van meg a zold Astra es a Personna amit nem probaltam ki meg rendesen. Most azok jonnek.

Érzékeny bőr esetén a Personna-t ajánlanám...
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Szappan, krém
« Válasz #2290 Dátum: 2014. Február 20. - 18:31:00 »
Melyik alfaját javaslod?

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Szappan, krém
« Válasz #2291 Dátum: 2014. Február 20. - 20:10:11 »
Melyik alfaját javaslod?

Én csak a Red Personna-t próbáltam. Szerintem nagyon jó penge.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Szappan, krém
« Válasz #2292 Dátum: 2014. Február 20. - 20:24:51 »
A Personnákat még nem próbáltam, megnézem, köszi! Valami hasonló élességűt keresek, mint a Feather, csak az első két-három alkalom nyúzás nélkül. A kíméletes pengék nekem nem alaposak, még slant-ben sem.  :borosta:

Hogy "ON" is legyen: seebass, a Speick és Weleda nekem is nagyon jól működik!

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #2293 Dátum: 2014. Február 21. - 13:49:13 »
(Maradva az offnál: Personnából sokféle van ám! Nekem pont a piros nem jött be, de a többi nagyon is. Hasonlóan éles+kíméletes az Iridium, esetleg valamelyik Astra.)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7056
Re:Szappan, krém
« Válasz #2294 Dátum: 2014. Február 21. - 13:51:15 »
(Maradva az offnál: Personnából sokféle van ám! Nekem pont a piros nem jött be, de a többi nagyon is. Hasonlóan éles+kíméletes az Iridium, esetleg valamelyik Astra.)

Personna nekem nem volt kellemes, karcolt egyfolytában.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici