Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 696180 alkalommal)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #2265 Dátum: 2014. Február 08. - 13:40:14 »
Barbus, ha beszerezhetó, Proraso, Cella, (akármelyik olasz szappan), Tabac nem tudnak hibázni.

Mühle/EJ szappanra ez azért nem mondható el.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Szappan, krém
« Válasz #2266 Dátum: 2014. Február 08. - 13:41:49 »
szerintem Barbus és Proraso is szóba jöhetne
Barbus-al kíváncsivá tettél, főleg hogy a P&P is jókat ír róla. Beszerzés csak Szlovákiából, vagy lehet-e kapni valahol Budapesten?

szerintem csak Szlovákiából lehet beszerezni. szerencsés voltam, mert GianniV megajándékozott vele. szerintem nagyon jól működik és jó kis retró illat, feeling, szóval após lehet díjazná.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Szappan, krém
« Válasz #2267 Dátum: 2014. Február 08. - 13:42:13 »
szerintem Barbus és Proraso is szóba jöhetne
Barbus-al kíváncsivá tettél, főleg hogy a P&P is jókat ír róla. Beszerzés csak Szlovákiából, vagy lehet-e kapni valahol Budapesten?
Barbus beszerzésben tudok segíteni. Közel van SK.
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:Szappan, krém
« Válasz #2268 Dátum: 2014. Február 08. - 13:45:29 »
Barbus beszerzésben tudok segíteni. Közel van SK.
De gondolom akkor Budapest messze, vagy szoktál erre járni? Bár valszeg postán is jó.

Lehet hogy jövő héten megyek Szlovákia felé, milyen üzletláncokban érdemes keresnem? Ha nem megyek, akkor lehet hogy megkérlek beszerzésre.

És mit vegyek még, ha arra járok? :)

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Szappan, krém
« Válasz #2269 Dátum: 2014. Február 08. - 13:47:42 »
Ritkán járok Budapesten. Postával tudnám megoldani Neked.
Tesco-ban Alpa AS-ek vannak. Billában vettem utoljára Barbust. Rossmannba be se menj, ugyanaz mint itthon.
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Szappan, krém
« Válasz #2270 Dátum: 2014. Február 08. - 23:59:33 »
Apósom múltkor megcsodálta a borotvaszappanomat, aztán nosztalgiázott hogy milyen jó is volt ezekkel meg pamaccsal borotválkozni, de azt hitte ma már ilyesmit nem kapni. Ezt másképp fogja hinni márciustól, mert kap egy szappant+pamacsot (Omega 11137) neve napjára :)

Kérdés: milyen "barátságos" szappant javasoltok, ami esetleg keményebb vizet is tolerálja? Azt akarom hogy sikerélménye legyen vele. Egyfelől nem kezdő, mert 20 évvel ezelőtt ilyesmit használt, másfelől valszeg 20 éve használt ilyet utoljára, szóval fene tudja.
En a fateromnak rakok ossze epp egy csomagot, amolyan felig meglepi csak. Szulinap/Nevnapra.Vettem mar par darab kremet erre nagy lelkesen meseli a regi torteneteit, hogy o a rudszappannal a kepen habositva szeretett borotvalkozni:) Most nezhetek vmi szappant meg neki.

Nem elérhető OBJoe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 444
  • Old Black Joe
Re:Szappan, krém
« Válasz #2271 Dátum: 2014. Február 09. - 17:24:44 »
Arko rúdszappant százforintosokban tudsz venni. Olcsó, jól működik, és itt legtöbben imádják az illatát.   :fetreng:
Novaculum habeo.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Szappan, krém
« Válasz #2272 Dátum: 2014. Február 09. - 17:35:18 »
itt legtöbben imádják az illatát.   :fetreng:
-1
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #2273 Dátum: 2014. Február 09. - 17:58:21 »
Apósom múltkor megcsodálta a borotvaszappanomat, aztán nosztalgiázott hogy milyen jó is volt ezekkel meg pamaccsal borotválkozni, de azt hitte ma már ilyesmit nem kapni. Ezt másképp fogja hinni márciustól, mert kap egy szappant+pamacsot (Omega 11137) neve napjára :)

Kérdés: milyen "barátságos" szappant javasoltok, ami esetleg keményebb vizet is tolerálja? Azt akarom hogy sikerélménye legyen vele. Egyfelől nem kezdő, mert 20 évvel ezelőtt ilyesmit használt, másfelől valszeg 20 éve használt ilyet utoljára, szóval fene tudja.
En a fateromnak rakok ossze epp egy csomagot, amolyan felig meglepi csak. Szulinap/Nevnapra.Vettem mar par darab kremet erre nagy lelkesen meseli a regi torteneteit, hogy o a rudszappannal a kepen habositva szeretett borotvalkozni:) Most nezhetek vmi szappant meg neki.
Wilkinson, Palmolive a te barátod. Müllerben azt hiszem valamelyik van.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2022
Re:Szappan, krém
« Válasz #2274 Dátum: 2014. Február 09. - 19:10:26 »
A Wilkinson nálunk DM-ben is van!
(szerintem)

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Szappan, krém
« Válasz #2275 Dátum: 2014. Február 12. - 23:45:31 »
Kremekben, szappanokban elofordulo osszetevokrol hol lehet erdemben olvasni? Tudomanyosabb es nem onjelolt tudos mlm arus forrasbol. Gyartastechnologia, velt/valos +/- hatasok.

Probalgatom a Mühle Aloes szappant, Speick, Nivea, Palmolive, Weleda, Balea kremeket:) De a Speick krem es az Mühle szappan elegge szaritja a borom, nem annyira kellemes. "Zsirosabb" hatasu krembol szappanbol mit ajanlanatok? A Weleda es Nivea kremjei tetszenek eddig.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #2276 Dátum: 2014. Február 13. - 06:20:58 »
Taylor Avocado nagyon táplálja a bőröd, érdemes kipróbálni.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Szappan, krém
« Válasz #2277 Dátum: 2014. Február 13. - 10:37:59 »
Figaró!!! :idea:
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:Szappan, krém
« Válasz #2278 Dátum: 2014. Február 13. - 10:49:12 »
Kremekben, szappanokban elofordulo osszetevokrol hol lehet erdemben olvasni? Tudomanyosabb es nem onjelolt tudos mlm arus forrasbol. Gyartastechnologia, velt/valos +/- hatasok.

Probalgatom a Mühle Aloes szappant, Speick, Nivea, Palmolive, Weleda, Balea kremeket:) De a Speick krem es az Mühle szappan elegge szaritja a borom, nem annyira kellemes. "Zsirosabb" hatasu krembol szappanbol mit ajanlanatok? A Weleda es Nivea kremjei tetszenek eddig.
összetevőkről: pl http://ec.europa.eu/consumers/cosmetics/cosing/
de lényegében annyit fogsz megtudni, hogy amit Európában forgalomba hozható, az abban a koncentrációban a jelenlegi ismeretek szerint nem veszélyes rád.

Krémből Taylor Jermyn Street vagy Avocado nagyon kellemes és tápláló. De ha nem akarsz online rendelni, akkor Figaró vagy Barbon is kellemesek, egy nagyságrenddel olcsóbban. Esetleg próbálj utána egy tápláló ASB-t, pl Nivea Sensitive (fehér kupakos).

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Szappan, krém
« Válasz #2279 Dátum: 2014. Február 13. - 10:53:00 »
Szerintem seebass még mindig Németországban van, így a Magyarországon kapható magyar krémekkel ne zaklassuk. Megint... ;D
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici