Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 693706 alkalommal)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #2535 Dátum: 2014. Május 18. - 22:53:17 »
Ilyet még nem láttam. Szerintem nem vészes az ára. Uszkve 5000 ft.
Hát azért az már eléggé magas ár a szappankák között, annyiért már én szentségelek ha nem jó  :futyul:

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Szappan, krém
« Válasz #2536 Dátum: 2014. Május 21. - 13:24:11 »
Hé, nem is mondtátok, h a Denim Original krémnek ilyen fasza illata van! Korábban éreztem már ezt, vmiféle Adidas (ha jól emlékszem) sprickolós illatot kaptam még nagyon régen, 7 éve biztos, na annak volt ilyen illata.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #2537 Dátum: 2014. Május 31. - 15:02:49 »
Őket ismeri valaki: Nymphaeasoap?
Aszongya: "olasz-magyar pár vagyunk, jelenleg Magyarországon lakunk, de életünk bizonyos részét Olaszországban töltjük"

Hosszú terméklista, Delicato per barba, amire keresni kell:http://nymphaeasoap.wordpress.com/termekeink

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Szappan, krém
« Válasz #2538 Dátum: 2014. Június 03. - 15:51:05 »
Őket ismeri valaki: Nymphaeasoap?
Aszongya: "olasz-magyar pár vagyunk, jelenleg Magyarországon lakunk, de életünk bizonyos részét Olaszországban töltjük"

Hosszú terméklista, Delicato per barba, amire keresni kell:http://nymphaeasoap.wordpress.com/termekeink

Én erősen gondolkodom rajta hogy betesztelem. Főleg mivel hogy van benne sheavaj arra meg most úgyis rá vagyok menve.
Mondjuk biztos mérvadóbb lenne egy olyan véleménye aki m ár sok szappant próbált de ha senki más....meg ha mást is érdekel akkor rámegyek! :P

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #2539 Dátum: 2014. Június 03. - 15:54:57 »
Inkább ezt, ha rá vagy kattanva te is a shea vajra  ;)

Provence Sante Green Tea Shaving Soap Refill
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Szappan, krém
« Válasz #2540 Dátum: 2014. Június 03. - 16:38:26 »
Inkább ezt, ha rá vagy kattanva te is a shea vajra  ;)

Provence Sante Green Tea Shaving Soap Refill

Hmmm....  :thanks:

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Szappan, krém
« Válasz #2541 Dátum: 2014. Június 03. - 23:23:50 »
Hé, nem is mondtátok, h a Denim Original krémnek ilyen fasza illata van! Korábban éreztem már ezt, vmiféle Adidas (ha jól emlékszem) sprickolós illatot kaptam még nagyon régen, 7 éve biztos, na annak volt ilyen illata.

A Denim krémnek Denim Original illata van 1 az 1-ben, korábban én biztos írtam már. És ismét leírom, hogy az itthon offline occsón kapható habzócuccok közül az egyik, ha nem a legjobb minőségű - szerintem.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Szappan, krém
« Válasz #2542 Dátum: 2014. Június 03. - 23:27:33 »
Őket ismeri valaki: Nymphaeasoap?
Aszongya: "olasz-magyar pár vagyunk, jelenleg Magyarországon lakunk, de életünk bizonyos részét Olaszországban töltjük"

Hosszú terméklista, Delicato per barba, amire keresni kell:http://nymphaeasoap.wordpress.com/termekeink

Én erősen gondolkodom rajta hogy betesztelem. Főleg mivel hogy van benne sheavaj arra meg most úgyis rá vagyok menve.
Mondjuk biztos mérvadóbb lenne egy olyan véleménye aki m ár sok szappant próbált de ha senki más....meg ha mást is érdekel akkor rámegyek! :P

A leírás alapján erős a gyanúm, hogy kb. ennyit tud (gyanús nekem az a sok olaj, amit felsorol, persze az arány sem mindegy): http://pamacsespenge.blog.hu/2014/01/06/manna_borotvaszappan_nem_mennyei
...de ne legyen igazam, ha lesz próba, kérjük a beszámolót!  ;)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Szappan, krém
« Válasz #2543 Dátum: 2014. Június 10. - 09:39:50 »
Őket ismeri valaki: Nymphaeasoap?
Aszongya: "olasz-magyar pár vagyunk, jelenleg Magyarországon lakunk, de életünk bizonyos részét Olaszországban töltjük"

Hosszú terméklista, Delicato per barba, amire keresni kell:http://nymphaeasoap.wordpress.com/termekeink

Nah utánna kérdeztem ennek a szappannak. Más egyebek mellett annak, hogy mi van ha nincs náluk készleten és milyen az illata, milyen illat dominál benne.
A válaszok szemezgetve:

"A borotvaszappan - ami jelenleg nincs készleten - illatában a levendula illat dominál, de egyik szappanunkra sem jellemző az erőteljes, émelyítő illat, ezért ez férfiak számára sem zavaró."

"A készleten nem lévő szappanok a megrendeléstől számítva négy hét után - esetleges csúszásokat leszámítva - kerül postázható állapotba."

"Azt még feltétlen tudia kell, hogy megrendelést nyárra már nem veszünk fel, csak legközelebb  szeptemberben. Most a készleten lévő szappanokból tudnék esetleg postázni. "


Szóval ebből nem hiszem, hogy lesz teszt. Vagy legalábbis biztos nem mostanában.......  :borosta:

Nem elérhető beldom

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 160
Re:Szappan, krém
« Válasz #2544 Dátum: 2014. Június 10. - 21:48:08 »
Az kiderült mennyibe kerül egy ilyen szappan? Mert én az oldalukon nem találtam árat.
Szerk. Közben gugli keshből kibányásztam, hogy valamikor 790ft volt, ami elég baráti, persze ha működik is.

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 223
Re:Szappan, krém
« Válasz #2545 Dátum: 2014. Június 10. - 21:49:30 »
Sampon puhítja a szőrszálakat vagy hülyeség vele borotválkozni?

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Szappan, krém
« Válasz #2546 Dátum: 2014. Június 10. - 22:30:23 »
A sampon az sampon - borotvakrémmel sem mosol hajat! :-)
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2042
Re:Szappan, krém
« Válasz #2547 Dátum: 2014. Június 11. - 09:33:03 »
Sampon puhítja a szőrszálakat vagy hülyeség vele borotválkozni?
Akár puhíthatja is, de lecsurog a képedről, szóval hülyeség. Esetleg, forradalmian radikális ötletként ;D, próbáld meg borotvaszappannal vagy borotvakrémmel.

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Szappan, krém
« Válasz #2548 Dátum: 2014. Június 11. - 19:30:27 »
http://shavingyeti.com/
Valakinek van valami infója ezekről a szappanokról? A Yeti Snot nevezetű Extrém mentolos szappanra lennék kíváncsi különösen, elég jók a visszajelzések..

" You think you know cold? Oh man, get ready to go to the gulag. There's some peppermint in there, but it might as well be a solid slab of menthol. Don't say we didn't warn you. "

Jól hangzik, bár biztosan elhal tőle az összes ideg az arcodban.  :crazy:
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Szappan, krém
« Válasz #2549 Dátum: 2014. Június 11. - 20:39:18 »
Mondjuk a Gulág, mint hasonlat nem túl csábító...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici