Többé-kevésbé OFF > Minden, ami OFF

Kávézó

(1/2204) > >>

vidak:
Ezt végképp nem volt hova tenni, úgyhogy nyitottam egy új témát a "lazán kapcsolódik" dolgoknak.

Azon gondolkodtam reggel, hogy a pepecsel szó nem jelenthette-e eredetileg a pamaccsal történő habkeverést... Nincs valakinél etimológiai szótár v nálam okosabb ember? :)

edrose:
A Tótfalusi-féle Magyar Etimológiai Nagyszótár szerint:
Pepecsel: aprólékoskodva foglalkozik valamivel, „piszmog”. Hangfestő eredetű szó.

Tehát akkor nem...
De a topik jó lesz! ;)

vidak:
Kár :( pedig lelkes lettem a gondolattól :)

nemo:

--- Idézetet írta: Szám Bácsi - 2010. Május 04. - 18:53:03 ---Persze, menj csak, hisz itt hányinger, kinn viszont kolbászból van a kerítés.

--- Idézet vége ---

Kihoztam ide az OFF-ot  :).

Tudod, nem kell hogy kolbászból legyen a kerítás. Elég ha más a mentalitás, az emberrel kedvesek az eladók, és nem érzi magát az ember kellemetlenül, mert bement vásárolni, amivel megzavarta a két eladó kellemes beszélgetését, ezért úgy néznek rá mint az osztályellenségre, amikor pár perc után megköszörüli a torkát, jelezve, hogy szeretne valamit.

Szám Bácsi:
Na, én csak udvariasan jó utat kívánok a hazámat hányingerezőknek. Ez csak nem baj?  ;D A Főnök is megmondta: el lehet menni!  ;D

Jó dolog a világlátás, helyes, tapasztalja meg mindenki azt a nagyon vágyott MÁS mentalitást :) Lehetőleg valamelyik nyugati nagyvárosban. Egészségükre!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése