Szerző Téma: Gillette  (Megtekintve 310513 alkalommal)

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Gillette
« Válasz #1485 Dátum: 2018. Július 25. - 07:47:53 »
De ugy mukodik. Az U 1974-es, majd az ABC vegen ujraindult a betuzes, es a C 1982-t jelent.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető csupi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re:Gillette
« Válasz #1486 Dátum: 2018. Július 25. - 09:22:34 »
De ugy mukodik. Az U 1974-es, majd az ABC vegen ujraindult a betuzes, es a C 1982-t jelent.

A ertem, es akkor a datumkod ujraindulasa miatt van fejjel lefele a kod a Gillette England-hez kepest?

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Gillette
« Válasz #1487 Dátum: 2018. Július 25. - 09:25:24 »
De ugy mukodik. Az U 1974-es, majd az ABC vegen ujraindult a betuzes, es a C 1982-t jelent.

A ertem, es akkor a datumkod ujraindulasa miatt van fejjel lefele a kod a Gillette England-hez kepest?

Nem, meg kell ertened, eleg sotet van a pinceben, ahol azok a figyelmetlen kiniai kisgyerekek a hamisitvanyokon dolgoznak. Orulhetsz, hogy nem Rolex beuto kerult ra. :)
Fogalmam sincs, muertok megmondjak majd.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Gillette
« Válasz #1488 Dátum: 2018. Július 25. - 09:50:33 »
Stimmel, 1982.

Üdv

Á

Nem elérhető csupi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re:Gillette
« Válasz #1489 Dátum: 2018. Július 25. - 10:27:38 »
Pedig mar epp kezdtem elfogadni, hogy Hongkong kozeli Gillette England gyarrol van szo, ahol epp sporoltak a villanyszamlan es/vagy a szakkepzett munkaeron. :)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Gillette
« Válasz #1490 Dátum: 2019. Augusztus 30. - 20:36:56 »
Eddig volt két angol tto-m teljesen egyforma fejjel (Brit.Pat. 694093 II) Rocket és Aristocrat nyéllel, amiket nagyon szeretek. Ma megérkezett a legújabb szerzeményem egy 1957-es USA Flare Tip Super-Speed. Néhol kicsit kopottas, szerencsére nem szembetűnő helyeken, de mechanikailag rendben van és sikerült szépen megtisztítani is. Már a teszten is túlvagyok és azt kell hogy mondjam az angol gyártású tto-k sokkal jobbak. Kb. egy időben készültek és bár nagyon eltérőek a nyelek is, de ha minden igaz az angol fejnél is a II-es a középső fokozatot jelzi, ahogyan a Flare Tip is a középső Regular-nak felel meg, mégis nagy különbség van hatékonyságban és borotválkozási élményben is az angolok javára. Legalábbis szerintem... Majd kiderül, hogy később, több használat után változik-e a véleményem, mindenesetre az angolok már elsőre is bejöttek nekem...


Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Gillette
« Válasz #1492 Dátum: 2019. Október 17. - 06:53:19 »
EJ 89 fejjel persze:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Gillette
« Válasz #1493 Dátum: 2020. Május 14. - 08:11:03 »
Új termékcsaláddal jött ki a Gillette. King C. Gillette felirattal, vintage dizájnnal... A termékcsaládban van egy DE borotva, ami szvsz elég gagyi és méltatlan a King C. Gillette jelzéshez. 89-es szerű fej és fantáziátlan, bot nyél egy kis recézéssel. Talán ha végig megy a minta a nyélen és az alja lapos lenne, akkor jobban nézne ki, legalábbis nekem... Illetve van DE penge is, amit a P&G a többi bekebelezett pengemárkájához hasonlóan a szentpétervári részlegben gyártat. A penge a borotvával ellentétben szerintem jól néz ki, nem nyomtatott, hanem gravírozott. Úgy látszik ez lesz az új irány, hiszen az Astra is ilyen már...

Itt van a borotva és a pengéről is vannak képek, mert az is jár a borotva mellé:

https://www.walgreens.com/store/c/king-c-gillette-double-edge-safety-razor---5-double-edge-refill-blades/ID=300401099-product

Itt egy videó amin látható a King C. Gillette borotva és a Gillette Heritage néven futó tavaly piacra dobott készülék is. Utóbbi szintén 89-es fej, de a nyél sokkal jobban sikerült, talán mert egy régi formát, a Common Bar-t frissítették fel.

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=VMmlQ5eKf-Q" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=VMmlQ5eKf-Q</a>

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Gillette
« Válasz #1494 Dátum: 2020. Május 14. - 16:50:22 »
Fene tudja, ez nekem nem Gillette.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Gillette
« Válasz #1495 Dátum: 2020. Szeptember 08. - 11:45:49 »
Mail call 🤩💵🪒✉️📬
Gillette Aristocrat (1967)

A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Gillette
« Válasz #1496 Dátum: 2020. Szeptember 08. - 19:39:51 »
Mail call 🤩💵🪒✉️📬
Gillette Aristocrat (1967)


Megvetted? Nem adták olcsón. Szép amugy nagyon.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Gillette
« Válasz #1497 Dátum: 2020. Szeptember 08. - 20:54:26 »
Azert elotte korbe kerdeztem meg, nezelodtem, hogy ez realis-e erte, es az jott ki, hogy igen. Kiprobalom, nem volt meg ilyen fejem, ha nem jon be max felteszem eladba. Arany szinu es allithato borotvat is regota szerettem volna es most meglett. Az meg kerdes mennyire leszunk baratok. Majd irok rola hetvegen, ha idom engedi.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Gillette
« Válasz #1498 Dátum: 2020. Szeptember 09. - 17:18:38 »
Mennyi volt, ha ez nem indiszkréció?

Megvetted? Nem adták olcsón. Szép amugy nagyon.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Gillette
« Válasz #1499 Dátum: 2020. Szeptember 09. - 18:44:52 »
Mennyi volt, ha ez nem indiszkréció?

Megvetted? Nem adták olcsón. Szép amugy nagyon.
40 ért volt fent.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici