Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 445542 alkalommal)

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2595 Dátum: 2015. Április 09. - 22:30:09 »
Hányan vagyunk így...
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2596 Dátum: 2015. Április 09. - 22:32:47 »
Rossz ilyet olvasni, mondjuk mindig van valaki aki megunja  a hobbiját és vált. Thats all folks.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2597 Dátum: 2015. Április 09. - 23:11:00 »
Titokban szakálfórum...  :tasli: szerintem kár az ilyen bejelentés, úgyis egyértelmű, ha nem annyira aktív valaki... attól még az itteni barátaid, azok maradnak!  :cimbi:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2598 Dátum: 2015. Április 10. - 01:10:49 »
Az Eddának is volt búcsúkoncertje... ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2599 Dátum: 2015. Április 10. - 07:27:38 »
Hányan vagyunk így...
Jaja. Ez azért csőlángon tolva néhány év alatt kimaxolhato sztori.

"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2600 Dátum: 2015. Április 10. - 08:34:55 »
Csak ha akarja az illető. Van annyi vacak hogy kitolható a buzéria.
Mondjuk én is felhagytam a hifis fórumok böngészésével de a cucc üzemel ugyanúgy. De ez normális, kell az újdonság.:)
Mint a fris p..a. :crazy:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2601 Dátum: 2015. Április 10. - 08:50:45 »
Csak ha akarja az illető. Van annyi vacak hogy kitolható a buzéria.
Mondjuk én is felhagytam a hifis fórumok böngészésével de a cucc üzemel ugyanúgy. De ez normális, kell az újdonság.:)
Mint a fris p..a. :crazy:
Utóbbit elég mosni is, a hifit viszont nem ajánlott ugyanígy kezelni. Egy kicsit persze lehet nyalogatni.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2602 Dátum: 2015. Április 15. - 09:48:27 »
Csak ha akarja az illető. Van annyi vacak hogy kitolható a buzéria.
Mondjuk én is felhagytam a hifis fórumok böngészésével de a cucc üzemel ugyanúgy. De ez normális, kell az újdonság.:)
Mint a fris p..a. :crazy:
Utóbbit elég mosni is, a hifit viszont nem ajánlott ugyanígy kezelni. Egy kicsit persze lehet nyalogatni.

A pirospaprikát?  :nemtom:

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2603 Dátum: 2015. Április 15. - 14:07:33 »
Hányan vagyunk így...
Jaja. Ez azért csőlángon tolva néhány év alatt kimaxolhato sztori.

Bőven! Ez magával a fórummal is így van. Az elején lévő bejegyzések között több a használható információ. A mostani bejegyzések java egy szűk kört érint, akik nyilván ismerik egymást, és gyakorlati hasznuk szinte semmi. Sok az ismétlés is, és sok olyan kerdés van, amire a választ már többször, többen leírták. Emiatt kellene egy olyan rész, ami az alapvetéseket tartalmazza. Van sok megválaszolatlan kérdés is. Nyilván az abban felvetett dologra a fórumozók egyikének sincs halvány gőze se, de van hogy lustaságból, vagy valamilyen vélt vagy valós ellenszenvből nem kap rá választ a kerdező. Ezt nem tartom okos dolognak, mert sok esetben a válasz hasznos lehet a többi fórumozó számára is.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2604 Dátum: 2015. Április 15. - 14:36:11 »
Mondasz valamit. Mostanában én is a keveset írók közé tartozom (bár rendszeresen látogatom a fórumot). És bizony, nagy tudásanyag halmozódott már fel itt, amit azonban sok topikban már "öncélú" (bár a résztvevők számára kétségtelenül szórakoztató) csevej váltott fel.
A legfontosabbakat - immár részletesebb jelleggel - szisztematikusan össze lehetne szedni. A badger and blade-en már külön wiki is van, itt valószínűleg erre nem igazán lenne kapacitás, de egy kicsit összeszedettebb, konszenzust tükröző ismertetőre egyes termékekkel, márkákkal kapcsolatban talán igen.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2605 Dátum: 2015. Április 15. - 14:41:11 »
Sajnos irthon elėg kis közösség van erre a hobbira. Be is fékeződött a fórum, meg vãltoznak az emberek is. Az hogy csevegővé válik egy topik néha sztem nem rossz mig nem fajul el. Lévén kis közösség vagyunk, ha ez sem lenne csak szimplán a szakmaiság, hamar befagyna sztem.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2606 Dátum: 2015. Április 15. - 15:18:22 »
Sajnos irthon elėg kis közösség van erre a hobbira. Be is fékeződött a fórum, meg vãltoznak az emberek is. Az hogy csevegővé válik egy topik néha sztem nem rossz mig nem fajul el. Lévén kis közösség vagyunk, ha ez sem lenne csak szimplán a szakmaiság, hamar befagyna sztem.
:+1:
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2607 Dátum: 2015. Április 15. - 15:45:26 »
Sajnos irthon elėg kis közösség van erre a hobbira. Be is fékeződött a fórum, meg vãltoznak az emberek is. Az hogy csevegővé válik egy topik néha sztem nem rossz mig nem fajul el. Lévén kis közösség vagyunk, ha ez sem lenne csak szimplán a szakmaiság, hamar befagyna sztem.

A temával komolyan foglalkozó személyek nagyobb része fékeződött be, nem írnak a fórumon, afórumhoz szorosan kötődő blog is belassult, és ennek az űrnek a helyét vette át a csevegés. Nyilván mindenkinek meg van a személyes oka erre, nem hibáztatnék emiatt senkit, talán egyszer majd  feltámadnak  ;D

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2608 Dátum: 2015. Április 15. - 16:52:50 »
http://xn--borotvafrum-xeb.hu/index.php?action=stats
Itt sok érdekesség van a taglétszámról, aktivitásról, új regekről, stb.

A jelenlegi tagok száma 1045, és a napi átlagos aktív tagság 30 fő körül mozog.
Annak ellenére, hogy (mint alul is látható), ennek a sokszorosa regisztrált az évek során. De törölt is ezek szerint rengeteg ember...

A P&P blog befolyásolja a létszámot, mert sokan onnan tévedtek ide. Valamilyen szinten szvsz az a blog "adja el" a fórumot.

(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2609 Dátum: 2015. Április 15. - 17:23:59 »
http://xn--borotvafrum-xeb.hu/index.php?action=stats
Itt sok érdekesség van a taglétszámról, aktivitásról, új regekről, stb.

A jelenlegi tagok száma 1045, és a napi átlagos aktív tagság 30 fő körül mozog.
Annak ellenére, hogy (mint alul is látható), ennek a sokszorosa regisztrált az évek során. De törölt is ezek szerint rengeteg ember...

A P&P blog befolyásolja a létszámot, mert sokan onnan tévedtek ide. Valamilyen szinten szvsz az a blog "adja el" a fórumot.
Sajnos mostanãnban az is piheg csak. Lehet több szerzőssé kéne tenni, bár az már nem lenne személyes véleménytükör.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici