Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 445555 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2640 Dátum: 2015. Május 28. - 12:01:13 »
 :hat:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2641 Dátum: 2015. Május 28. - 12:36:46 »
Üdv  :bor:
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2642 Dátum: 2015. Május 28. - 12:49:23 »
 :hat:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető prpr

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2643 Dátum: 2015. Május 28. - 12:53:02 »
Köszönöm Mindenkinek. :hat:
Próbálok jó tanítvány lenni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2644 Dátum: 2015. Május 28. - 18:11:38 »
Én is üdv!  :bor:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Courage

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 108
  • Igyekszem!
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2645 Dátum: 2015. Május 28. - 20:43:34 »
Légy üdvözölve!  :bor:
"Nem, nem; én sohasem találgatok. Az egy utálatos szokás, amely gátolja a logikus gondolkodást." S.H.

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2646 Dátum: 2015. Május 28. - 21:37:01 »
Üdvözlet! :)
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető Pirate

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2647 Dátum: 2015. Június 12. - 22:03:10 »
Üdv Mindeninek!
Néhány napja kaptam lehetőséget csatlakozni a fórumhoz, ami számomra a megtiszteltetés. Ennek megfelelően az illem és a szokás szerint pár szóban bemutatkoznék.
Ahogy tapasztaltam én is azok táborát erősítem, akik valamely "rokon"-fórumon keresztül találtak ide ami esetemben a késportál volt. Ott régi tag vagyok, kb 10 éve, az ittenivel azonos néven (melyen sikerült mások szerint is hasznos információkat megosztanom cikk formájában). A hozzászólásaim ennek ellenére kis számúak, mivel inkább nagy érdeklődéssel olvasom a gyakorlati  tapasztalatokat, amelyek kinek-kinek tehetségéhez, lehetőségeihez mérten változó mennyiségűek, minőségűek. Ezért megnyilatkozni én is inkább konkrét, biztos adatokra támaszkodva szeretek. Ötletelésnek, tapasztalat nélküli "jótanácsok" adásának , találgatásnak nem vagyok híve. Ennek kinyilatkoztatását azért tartom fontosnak, mert egy szakmai fórum esetében -a borotvafórumtól ez szerintem elvitathatatlan- ez jelenti számomra azt a pluszt, ami már túlmutat a hobbi kategórián. Visszatérve a klasszikus borotválkozással kapcsolatos személyes tapasztalataimra a reményteli haladó kategóriába sorolom magam, mivel még megvan az orrom, mindkét fülem, és varrni sem kellett az arcom.
Anno beszereztem egy "kezdőket elrettentő" extrasol késes borotvát (extrametál: 1500,-Ft), amely sok fejtörést okozott számomra, majd jobban utánajárva megnyugodtam, hogy nem csak nekem nem működik. Maradt a kettétört zsiletpengés olcsó hasonmás. Ezzel párhuzamosan a Willkinson műanyag DE borotva következett, egy-két patronos eltévelyedés, jelenleg egy Merkur Future-t használok harmadik éve. Szerintem mostanában kezdem nem csak használni, hanem érteni, fogjuk rá, hogy méltón alkalmazni. Terveim vannak újabb beszerzésre, de még az informálódás stádiumában tart a dolog (Merkur Travel, Progress).
Pamacsok tekintetében is volt olcsó csehszlovák sörtepamacs (mostanában hullik szét teljesen), Baleo sörte, és a jelenlegi kedvenc: Mülleres borz. Azt hiszem, már kapisgálom, hogy egyazon borotvaszappanból hányféle habot lehet létrehozni. Igazából mostanság jutottam abba az állapotba, hogy reggelente a borotválkozás kezd rituáléba átcsapni, mondhatni egy meditatív tevékenységbe.       
Végezetül számomra nagyon szimpatikus fabula, hogy a borotválkozás (és hangsúlyozottan, nem a gyors szőrtelenítés) alkalmával, amikor a tükörben szembenézünk önmagunkkal annak igenis nagy jelentőssége van...

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2648 Dátum: 2015. Június 12. - 22:06:54 »
Be szépen ír! Üdv közöttünk!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2649 Dátum: 2015. Június 12. - 22:07:03 »
Üdvözöllek köztünk!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2650 Dátum: 2015. Június 12. - 23:45:51 »
Nahát, egy ismerős nick :)

Isten hozott!  :sör:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2651 Dátum: 2015. Június 12. - 23:53:54 »
Pirate, érezd jól magad közöttünk! :handshake:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Courage

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 108
  • Igyekszem!
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2652 Dátum: 2015. Június 13. - 00:09:57 »
Pirate  :hat:
"Nem, nem; én sohasem találgatok. Az egy utálatos szokás, amely gátolja a logikus gondolkodást." S.H.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2653 Dátum: 2015. Június 13. - 04:11:02 »
 :hat:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2654 Dátum: 2015. Június 13. - 07:05:15 »
Isten hozott Pirate  :hat:
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici