Szerző Téma: Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés  (Megtekintve 602969 alkalommal)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2055 Dátum: 2013. Május 22. - 08:01:43 »
Sanyi,

a képek alapján szatén finisnek nézem. Harmonikus lett a késsel, szép munka. A keskeny (alacsony) élszalag is igen kedvemre való. Gratula!  :hat:

Köszi! :)

Az emblémát próbáld valahogy leoperálni róla, és utána pillanatragasztóval át tudod tenni. Akik eddig ilyet csináltak mindenki ezzel a módszerrel dolgozott, páran még a tetejére is kentek egy pár réteget hogy ne patinásodjon, és tuti ne tudjon lejönni.

Köszi  :hat:
Már le van szedve, szépen egyben lejött, a visszaragasztással voltam dilemmában.

Nem elérhető Trailm5

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 151
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2056 Dátum: 2013. Május 23. - 21:41:48 »
Fertőtlenités első használat előtt hypo-val ?  Vagy elmebeteg ötlet ? Kifőzés ?   :nemtom:
CSak a funkcionalitás , semmi más nem számít .

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2057 Dátum: 2013. Május 23. - 22:20:27 »
Mit akarsz fertőtleníteni? ???
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2058 Dátum: 2013. Május 24. - 00:11:09 »
Én se igazán értem. A kést? Ha használt és ismeretlen a forrás, akkor mosd meg szivaccsal meg valami mosószerrel és kész.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2060 Dátum: 2013. Május 24. - 06:24:19 »
Fertőtlenités első használat előtt hypo-val ?  Vagy elmebeteg ötlet ? Kifőzés ?   :nemtom:
Fodrászkellékboltban eszközfertőtlenítőt kérve tutira kapsz tökéletes cuccot! Én pl. Mikrozid-ot használok.
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2061 Dátum: 2013. Május 24. - 08:14:54 »
Foglalom. Pü ment!  :crazy::fetreng:
Topi, te vérfarkas!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3763
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2062 Dátum: 2013. Május 27. - 00:06:14 »
Fertőtlenités első használat előtt hypo-val ?  Vagy elmebeteg ötlet ? Kifőzés ?   :nemtom:

A Hypo büdös és mar, pfuj. A főzés tönkreteszi.
http://www.mediker.net/index.php?link=shop/shop.php&topic=description&product_id=3220&topic_id=353
vagy Müller, Bradolin, ezeré'

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2063 Dátum: 2013. Május 27. - 08:35:55 »
Lehet sokmindennel ferőtleníteni.

Le lehetne vinni Paksra a IV-es blokkba. A radioaktív sugárzás biztosan kinyírja az édzes bacikat.

Lehetne fojékony   :crazy: nitrogénbe is mártani a pengét. Faggyon ki a támadó vírus.

Fel lehetne vinni a hawaii-i szopamaca-kuramuki vulkánra és ott belemártani a fortyogó lávába. Süljön le a bacillus!

Praktikus megoldás űrhajós ismerősünket megkérni (már a ha van) vigye fel egy körre és tegye ki a szpunyik ablakpárkányára. Az űrben tutti nincs élet és az összes kórokozó kinyiffan.


Nos, kedves éltársak, ha a feni megoldások közül egyik sem nyerte meg tetszéseteket, vagy úgy gondoljátok, túl eksztém vagy macerás a kivitelezést akkor:

Tipli a patikába és vegyetek 95 %-os alkoholt. Azzal töröljétek át. VAGY: Ecet. 20%-os.

Csokolom!
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2064 Dátum: 2013. Május 27. - 08:58:19 »
Lehet sokmindennel ferőtleníteni.

Le lehetne vinni Paksra a IV-es blokkba. A radioaktív sugárzás biztosan kinyírja az édzes bacikat.

Lehetne fojékony   :crazy: nitrogénbe is mártani a pengét. Faggyon ki a támadó vírus.

Fel lehetne vinni a hawaii-i szopamaca-kuramuki vulkánra és ott belemártani a fortyogó lávába. Süljön le a bacillus!

Praktikus megoldás űrhajós ismerősünket megkérni (már a ha van) vigye fel egy körre és tegye ki a szpunyik ablakpárkányára. Az űrben tutti nincs élet és az összes kórokozó kinyiffan.


Nos, kedves éltársak, ha a feni megoldások közül egyik sem nyerte meg tetszéseteket, vagy úgy gondoljátok, túl eksztém vagy macerás a kivitelezést akkor:

Tipli a patikába és vegyetek 95 %-os alkoholt. Azzal töröljétek át. VAGY: Ecet. 20%-os.

Csokolom!

Az alkohol bőven elegendő, az ecettől megfeketedik.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2065 Dátum: 2013. Május 27. - 08:58:35 »
Topi, űrből visszatért (műhold) egységben izoláltak már csíraképes baktériumot...
persze valószínűleg nem emberi kórokozó volt, mert azoknak általában szűkebb a tűrésük hőmérsékletre nézve...
vírusokról nem hallottam hasonlót, de lehet, hogy azok kevésbé érzékenyek a megközelítőleg abszolút nulla fokra.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2066 Dátum: 2013. Május 27. - 09:40:08 »
Topi, űrből visszatért (műhold) egységben izoláltak már csíraképes baktériumot...
persze valószínűleg nem emberi kórokozó volt, mert azoknak általában szűkebb a tűrésük hőmérsékletre nézve...
vírusokról nem hallottam hasonlót, de lehet, hogy azok kevésbé érzékenyek a megközelítőleg abszolút nulla fokra.

Marad a vulkán.
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2067 Dátum: 2013. Május 27. - 09:54:43 »
Le lehetne vinni Paksra a IV-es blokkba. A radioaktív sugárzás biztosan kinyírja az édzes bacikat.

Ez Tudjukki szakterulete... de valahol bringazik... majd megmondja a tuttit.  :crazy:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2068 Dátum: 2013. Május 27. - 16:50:55 »
Most,hogy eljutottam idáig az olvasgatásban grat a "kézműves" szekciónak a bemutatott munkákért! :thumbup:
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #2069 Dátum: 2013. Június 11. - 21:43:09 »
Istenlátja lelkemet, el akartam én olvasni ezt a 146 oldalt, de amíg nem mutat valaki valami offtopik filter plugint, esélytelen... pedig kéne pár infó...  :futyul:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici