Szerző Téma: Lord  (Megtekintve 213022 alkalommal)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #90 Dátum: 2010. November 30. - 14:05:08 »
Csubakka- ha ilyen 23-as köröket veszel, akkor nem is csodálkozom!  ;D Egyébként nekem nincs túl erős szőröm de a 8-10-ik használat után általában pengecsere.
Szóval vagy betartasz minden írott és íratlan szabályt és tökéletes technikával borotválkozol, vagy egy darab szőr, annyi se nő az arcodon! Na most melyik? ;D     

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Lord
« Válasz #91 Dátum: 2010. November 30. - 14:19:46 »
Csubakka- ha ilyen 23-as köröket veszel, akkor nem is csodálkozom!  ;D Egyébként nekem nincs túl erős szőröm de a 8-10-ik használat után általában pengecsere.
Szóval vagy betartasz minden írott és íratlan szabályt és tökéletes technikával borotválkozol, vagy egy darab szőr, annyi se nő az arcodon! Na most melyik? ;D     

nézd meg a fényképét - szerinted?  :evil:  ;D

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Lord
« Válasz #92 Dátum: 2010. November 30. - 15:35:13 »
Csubakka- ha ilyen 23-as köröket veszel, akkor nem is csodálkozom!  ;D Egyébként nekem nincs túl erős szőröm de a 8-10-ik használat után általában pengecsere.
Szóval vagy betartasz minden írott és íratlan szabályt és tökéletes technikával borotválkozol, vagy egy darab szőr, annyi se nő az arcodon! Na most melyik? ;D     
nézd meg a fényképét - szerinted?  :evil:  ;D
 
Na jó,elismerem,a wookie-knak néha erősebb a borostája a szokottnál... :fetreng:
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #93 Dátum: 2010. November 30. - 18:40:08 »
vidak- gondoltam, hogy hozzá fogsz szólni, hiszen te is a 'hosszanhasználunkegypengét' baráti társaság tagja vagy...sőt! alapítótag! ;D Egyébként én is szeretnék csatlakozni, de még nem jöttem rá, hogy kinél kell befizetni a tagdíjat!  :fetreng:

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Lord
« Válasz #94 Dátum: 2010. November 30. - 18:48:39 »
vidak- gondoltam, hogy hozzá fogsz szólni, hiszen te is a 'hosszanhasználunkegypengét' baráti társaság tagja vagy...sőt! alapítótag! ;D Egyébként én is szeretnék csatlakozni, de még nem jöttem rá, hogy kinél kell befizetni a tagdíjat!  :fetreng:

Van tagdíj ??? Ja, akkor nálam  ;D

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Lord
« Válasz #95 Dátum: 2010. December 29. - 20:03:03 »
Edrose webshopjában ;)Itt a fórumon megtalálod.Üdv

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #96 Dátum: 2010. December 29. - 20:04:20 »

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Lord
« Válasz #97 Dátum: 2010. December 30. - 12:34:04 »
Ne aggódj, válaszolni fog  ;D
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető szürkesün

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 37
Re:Lord
« Válasz #98 Dátum: 2011. Február 03. - 19:08:28 »
Hali!
Ma érkezett meg ED-től az S625 Smart és ha már itt van,akkor be is üzemeltem.
A hozzákapott Super Stainless pengével próbáltam és derby borotvakrémmel.
Eddigi készülékeimhez képest sokkal kiméletesebb.
Három kör volt,irritáció nulla.A penge nem tűnt olyan élesnek,mint pl a zöld astra.
Ami nagyon feltűnt az a hang volt.Szinte harsogott a szőr.Ez mitől van?
Sziasztok! :)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #99 Dátum: 2011. Február 03. - 20:43:20 »
A szürke tüskés sünszőrtől!  ;D
Bocsi!

Nem elérhető szürkesün

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 37
Re:Lord
« Válasz #100 Dátum: 2011. Február 04. - 18:41:09 »
 ;D Ja,lehet benne valami.
A szögesdrót jelenthet neki. ;D


Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #101 Dátum: 2011. Február 04. - 23:30:49 »
 ;D
Szóval teljesen normális jelenség, a sercegés amit hallasz, ő meg jelenti neked, hogy elvágta a szőröd és a súrlódás ezzel a hanggal jár. Ettől függetlenül minél élesebb a penge annál kevésbé van ez a sercegés. A legdurvább hangra, amivel én találkoztam, az a Captain. Az "élességet" ne értsd félre, ez az élszalag szélte és a borotvaszalag vastagságának függvényében az élgeometriára értendő, és ebben is vannak optimumok, tehát nem minden esetben a "legélesebb" a legjobb, ha mondjuk csak egyszer kell vágni, akkor igen, de ha borotválkozni kell ( ami nem éllel párhuzamos vágás), akkor már millió tényező bejátszik. Summasummárum ha nem irritál és könnyen meg tudsz vele borotválkozni, akkor örülünk és max, ha nagyon zavar a sercegés, lehet kapni hozzá hangtompítót... ( kézi élkireszelő)  ;D     

Nem elérhető Botond

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 102
    • Magyar Pipatórium Fórum
Re:Lord
« Válasz #102 Dátum: 2011. Március 17. - 13:45:06 »
Üdvözletem minden kedves fórumozónak. Eddig csak olvastam, most hozzá szólok. :-)

Kedves Penge!

Egy kérdésem lenne: Én nagy Lord fan vagyok, a készülékeket és a pengéket illetően, de...
Miért van az, hogy az igazán jó Lord borotvám eléréséhez, két borotvából kellett "építsek" egy normális hibribet?

Részletezem: Az S625 feje, melyet egy plasztik nyéllel kínál a gyártó (nagyon-de-nagyon jó áron) valami fenomenális, de az a nyél...
Az L122-es, ami több mit kétszer olyan árú, de nagyon klassz nyéllel kerül gyártásra - bár alu-, de valami őrülten gagyi pléh fejjel kerül ki a piacra.
A kettőből tudtam "összecsavarni" legkevesebb "all day" DE borotvámat. Nincs arany középút? Miért vajon (?)

Előre is köszönöm a választ.
Gillette Adjustable '67, Feather penge, Dr. Harris - Marlborough

Nem elérhető Talador

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 147
Re:Lord
« Válasz #103 Dátum: 2011. Március 17. - 13:54:54 »
Ha jól sejtem, egy L6-ot raktál össze egy L5 nyélből meg Smart fejből, ugye?
"Húzd ki a Szent Biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen, amedig számolsz, s ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pediglen kettőig - hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd. Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen..."

Nem elérhető Botond

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 102
    • Magyar Pipatórium Fórum
Re:Lord
« Válasz #104 Dátum: 2011. Március 17. - 14:10:59 »
Ha jól sejtem, egy L6-ot raktál össze egy L5 nyélből meg Smart fejből, ugye?

Elképzelhető. Én típus szám alapján írtam, az extrmetál-ról lestem meg septében a számokat, mert fejből sosem tudom. :-).
Szóval a fekete, bordázott, műanyag nyelű fejét hoztam össze a zöld csomagolásos, ball end szerű nyéllel. :-)
Gillette Adjustable '67, Feather penge, Dr. Harris - Marlborough

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici