Szerző Téma: Lord  (Megtekintve 212986 alkalommal)

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Lord
« Válasz #75 Dátum: 2010. Szeptember 19. - 20:04:37 »
Az L6 jó én is szeretem.A 2ik körben kicsit ki szoktam feszíteni az arcbőröm,így teljes eredményt lehet elérni,simaság terén.Bár a nyaki részen 3ik kört is szoktam végezni.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Lord
« Válasz #76 Dátum: 2010. Szeptember 19. - 20:59:52 »
...egy picit rövidnek érzem a nyelét (mint említettem, nincs összehasonlítási alapom)...

Hajrá Vaszilij!  ;)

És akkor még tudd azt is, hogy az L5-6 a klasszikus Gillette Tech-ekhez képest egész hosszú nyelű!  :)
Esetleg próbáld majd ki a tesód Smartjának a nyelével, az még hosszabb – csak műanyag.


Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #77 Dátum: 2010. Szeptember 19. - 21:59:25 »
...egy picit rövidnek érzem a nyelét (mint említettem, nincs összehasonlítási alapom)...

Hajrá Vaszilij!  ;)

És akkor még tudd azt is, hogy az L5-6 a klasszikus Gillette Tech-ekhez képest egész hosszú nyelű!  :)
Esetleg próbáld majd ki a tesód Smartjának a nyelével, az még hosszabb – csak műanyag.



 ;D és ha egész tárgyilagos akarok lenni (ezt asszonykámtól is hallottam már): ha nagyon hosszú az sem jó!  ;D

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Lord
« Válasz #78 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 19:35:12 »
Penge, hülye kérdés de régóta motoszkál bennem. A DE pengék használat előtt fertőtlenítve vannak még a gyárban, vagy mi a folyamat?
(Tehát ha én kibontom akkor valamennyire tiszta penge lesz előttem, vagy nem?)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #79 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 19:47:46 »
Igen. Elméletileg teljesen tiszta. Azt nem merem mondani, hogy steril. Aztán ki tudja...
Erről eszembe jut, hogy volt egy tesztelőnk, aki úgy vágta hozzám a zacskóból kibontott eldobható borotvát ( kupak még orig rajta ), hogy fájt. Hogy mertem kibontani a csomagból?, hiszen ez így már életveszélyes!... Nah ebben nem hiszek. Ezt abból gondolom, hogy ugyebár sebtapaszt is árulunk. Voltam már egy-két gyárban láttam a gyártási folyamatot. És akármilyen meglepő van steril sebtapasz, meg nem steril sebtapasz. :-) Úgy 99%-ban az emberek nem steril sebtapaszt használnak. :-) Érdekes nem? Ott azt gondolhatnánk jobban számít...   

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Lord
« Válasz #80 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 23:29:19 »
Igen. Elméletileg teljesen tiszta. Azt nem merem mondani, hogy steril. Aztán ki tudja...
Erről eszembe jut, hogy volt egy tesztelőnk, aki úgy vágta hozzám a zacskóból kibontott eldobható borotvát ( kupak még orig rajta ), hogy fájt. Hogy mertem kibontani a csomagból?, hiszen ez így már életveszélyes!... Nah ebben nem hiszek. Ezt abból gondolom, hogy ugyebár sebtapaszt is árulunk. Voltam már egy-két gyárban láttam a gyártási folyamatot. És akármilyen meglepő van steril sebtapasz, meg nem steril sebtapasz. :-) Úgy 99%-ban az emberek nem steril sebtapaszt használnak. :-) Érdekes nem? Ott azt gondolhatnánk jobban számít...   

Teljesen sterilizálni úgysem tudod. Űrszondákat pl. nagyon brutálisan próbálják sterilizálni, de ott is felső limit van kritériumként (X db baktérium/m2), vannak jószágok amik kb. mindent kibírnak...

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Lord
« Válasz #81 Dátum: 2010. Szeptember 26. - 05:38:56 »
Köszi a választ! Komolyan csak érdekelt :)

Nem elérhető Vaszilij

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Lord
« Válasz #82 Dátum: 2010. Szeptember 26. - 09:07:08 »
...egy picit rövidnek érzem a nyelét (mint említettem, nincs összehasonlítási alapom)...

Hajrá Vaszilij!  ;)

És akkor még tudd azt is, hogy az L5-6 a klasszikus Gillette Tech-ekhez képest egész hosszú nyelű!  :)
Esetleg próbáld majd ki a tesód Smartjának a nyelével, az még hosszabb – csak műanyag.



Már kezdem megszokni, ami azt illeti, csak az elektromos után volt olyan fura, az azért kitöltötte a tenyeremet. És lehet, hogy én egy olcsó kategóriás sznob vagyok, de a műanyagot nem szeretném annyira. :)

(Nem mellesleg ifjabbik öcsém is elkezdett szemezni a DE-kkel. Lehet, hogy itt családi fetőzés lesz...)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Lord
« Válasz #83 Dátum: 2010. Szeptember 26. - 09:54:38 »
És lehet, hogy én egy olcsó kategóriás sznob vagyok, de a műanyagot nem szeretném annyira. :)

Ezzel szerintem mind így vagyunk. Én is azt írtam, hogy próbáld ki vele (ha már kéznél van), nem pedig azt, hogy azt hagyd örökül utódaidra!   ;D

Nem elérhető balogh_lorand

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • szinten mernok:-)
Re:Lord
« Válasz #84 Dátum: 2010. November 07. - 02:03:17 »
Ujdonsag a Connaught Shaving -nel. Mostmar Lord borotvakat is forgalmaznak. Rogton rendeltem is naluk egy Smart-ot m meg 10 Israeli Personna-t, ami ugye oruletnek tunik! Az is, mert Romania-ba olcsobb, joval olcsobb, Angliabol rendelni mint Magyarorszagrol.

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Lord
« Válasz #85 Dátum: 2010. November 24. - 20:25:58 »
10.-ik alaklomnál tartok az LSC-vel és még használható.Igazán jó ez a penge.

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Lord
« Válasz #86 Dátum: 2010. November 30. - 00:01:07 »
10.-ik alaklomnál tartok az LSC-vel és még használható.Igazán jó ez a penge.
Ezt én is megerősítem. Gillette Slim Adjustable készülékben ma 23.-ik alkalommal használtam és még mindig szépen viszi 8) 9-es fokozatban használom,az igaz,meg kb. 4-5 perccel több időt vesz igénybe,de kompromisszum nincs olyan értelemben,hogy ha húzni kezdene,dobom ki azonnal.Szóval az előírt simaság ma is megvolt,talán az állam mögötti részen éreztem egy kis érdességet,de ezt inkább csak a saját figyelmetlenségem számlájára írom. ;D
Szóval,aki jó pengét szeretne jó áron,annak én is a Lord super chrome-ot ajánlom.Szerintem Edrose többet is kérhetne érte  :evil: ;D ;D
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Lord
« Válasz #87 Dátum: 2010. November 30. - 02:26:52 »
Hallod Ed? Lefikázták a LORD Super Chrome árát!  ;D ;D Akkor Csubakkának javasolhatok egy 'hosszanhasználati' felárat?  :crazy:
Egyébként örvendek, hogy vannak akik 23-szor tudnak borotválkozni egy SC-vel ( de Csubakka! Héló! Ha így folytatod csődbe megyünk!  :D) Áthidaló javaslatként tessék első pár használat után kénsavas fürdővel( vagy harapófogóval) tisztítani a pengét! Az megoldaná ezt a problémát!).  ;D ;D 

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Lord
« Válasz #88 Dátum: 2010. November 30. - 02:45:11 »
Hallod Ed? Lefikázták a LORD Super Chrome árát!  ;D ;D Akkor Csubakkának javasolhatok egy 'hosszanhasználati' felárat?  :crazy:
Egyébként örvendek, hogy vannak akik 23-szor tudnak borotválkozni egy SC-vel ( de Csubakka! Héló! Ha így folytatod csődbe megyünk!  :D) Áthidaló javaslatként tessék első pár használat után kénsavas fürdővel( vagy harapófogóval) tisztítani a pengét! Az megoldaná ezt a problémát!).  ;D ;D 


23 az vadnak hangzik... Igaz Featherből is annak hangzott  ;D

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Lord
« Válasz #89 Dátum: 2010. November 30. - 12:38:41 »
Penge,megsúgom csak neked,hogy csak azért merek az árával poénkodni,mert számításom szerint a jelenlegi penge munícióm kb. 2025-ben fog elfogyni,ha minden nap DE-vel borotválkozom ;D ;D
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici