Szerző Téma: vidak  (Megtekintve 15965 alkalommal)

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:vidak
« Válasz #45 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 00:24:11 »
Íme egy kép a teljes brigádról, jelenlegi állás szerint:


Balról jobbra: Pearson's, Gillette Super Speed, Gillette Slim adjustable, Parker, Merkur Progress, SFK, ill. egy Omega sörte és egy Rein Dachs borz.

A köszörülés utáni első használat óta sokat javult a sheffieldi, sokkal kellemesebb az éle mint az első alkalommal  :borz1:

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:vidak
« Válasz #46 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 23:27:59 »
Időközben megérkezett hozzám is a fanyeles Flaschner&Fia - gyönyörű jószág - az imént avattam fel  :borotva:. AAK élmény nálam nem volt, kissé röcögősen ment az első kör. Azt hiszem, itt is össze kell szoknunk kicsit, mint a Pearson's-szal.  :borz1:

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:vidak
« Válasz #47 Dátum: 2010. Szeptember 18. - 12:50:39 »
Én nagyon alaposan lefentem bőrön, 60 kör a 3" szélességű amcsi gyári bőrön, 60 kör Longball-féle szíjon. Próbáld ki te is amid van, azon nagyon alaposan lefenni. Szerintem jó lesz. ;) Súlypontja milyen szerinted? :borz2:

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:vidak
« Válasz #48 Dátum: 2010. Szeptember 18. - 14:00:37 »
Én nagyon alaposan lefentem bőrön, 60 kör a 3" szélességű amcsi gyári bőrön, 60 kör Longball-féle szíjon. Próbáld ki te is amid van, azon nagyon alaposan lefenni. Szerintem jó lesz. ;) Súlypontja milyen szerinted? :borz2:

nagyon kellemes, ezzel a fa nyéllel szinte száll :)
Igaz, én viszonylag kevésszer, úgy 30x húztam át a longball-féle szíjon. Legközelebb megpróbálom kicsit alaposabban.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici