Szerző Téma: Astra  (Megtekintve 45239 alkalommal)

Nem elérhető 1bbenda

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 216
Re:Astra
« Válasz #90 Dátum: 2012. Szeptember 19. - 15:43:50 »
Sonaris, Astra 901 borotva érdekelne, vagy pedig pengét kérdezted? Ha készülék, akkor nekem lenne egy darabom, esetleg elcserélném valamire. Pécsen is meg szoktam fordulni elég gyakran.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Astra
« Válasz #91 Dátum: 2013. Április 03. - 11:06:12 »
Írt nekem valaki a PésP-re, hogy van egy fekete 501-ese, ha érdekel. Engem nem, mert minden erőfeszítésemmel igyekszem nem terjeszkedni tovább, sőt, de ha valaki szeretné, összekapcsolom vele.

Tisztelt Uram!
Nemrég találtam a háztartásomban egy borotvát, ami ugyanaz mint ami az alábbi képen van, csak fekete nyéllel. Egy kis tisztogatás és hibátlan állapotú lesz, tökéletesen működik. Ha érdekli, várom ajánlatát. Ui.: nagyon jó a cikk.
Üdvözlettel: K.Z.


http://pamacsespenge.blog.hu/2010/04/23/cseszko_csillag

Nem elérhető Viszkislacy

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 65
Re:Astra
« Válasz #92 Dátum: 2013. Május 02. - 15:54:10 »
Nemrég vettem egy csomag Astra Superior Platinumot,megörvendtem neki, mert itt nálam Erdélyben nagyon utána kell járni hogyha az ember Giletten vagy Wilkinsonon kívül mást szeretne kipróbálni. Az első kipróbálásnál szépen teljesített de a a további három alkalomkor irritált(hetekig piros és száraz lett tőle az jobb arcom pedig csak XTG meg WTG technikát használtam).Rendeltem pár Feather pengét remélem az jobban teljesít majd.Valaki tapasztalt még ilyesmit?

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Astra
« Válasz #93 Dátum: 2013. Május 02. - 21:17:12 »
Blaha Lujza téri DDA diszkontban vettem zöld Astrát, 2 meneten már túl vagyok vele Lord L6-ban. Hát... vittem-vittem. Lehet vele borotválkozni, de hajlamos "kihagyni", és szokatlan helyeken megvágni is. Nem vészes, használható, de szerintem pl. a kék és SC Lordok jobbak.

Csak magamat tudom idézni  ::) Amikor jó néhány hónapja próbáltam, a zöld Astrát sajnos én is gyengének találtam. A Feathert sokan - köztük én is - a legjobb pengének tartják, de tisztelettel kell vele benni, olyannyira, hogy néhányak szerint viszont túl agresszív, főleg nyíltfésűs, vagy a távtartó és penge közt nagy távolságot hagyó borotvákban.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Astra
« Válasz #94 Dátum: 2013. Május 03. - 20:27:17 »
Puhányok :futyul:

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Astra
« Válasz #95 Dátum: 2013. Május 26. - 20:59:59 »
Úgy látszik engem már üldöznek az alterego borotvák. A mai piaci termés egy Astra 901 volt  Vagy nem is?  Nem a szokásos alul fekete , felül átlátszó, hanem egyszinű dohánybarna dobozban volt. Gondoltam sebaj, valószinűleg nem a saját doboza. Szemre a borotva  a szokásos pillangó nyitásu fehér műanyag nyelű..nem a keresztirányban bordás, hanem a kétoldalt elvékonyitott. Otthon mosás után alaposabb szemrevételezés...ejha...a doboza bizony a sajátja..nagyon passzol bele, és még falra is fel lehet rakni szekrényke-szerűen szögre! Nézem a borotvát...ez biza eredeti...de..hát van nekem itthon egy echte 901 is. Összehasonlitva...de tényleg nagyitóval és ékszermérleggel!!... vannak különbségek...vékonyabb a fémlemez anyaga...a domboritás picit mintha más lenne...de a penge kiállás szemre ugyanaz...fény ellenében az uj talán harapósabban látszik..gyors borotvapróba...ugyanazzal a pengével...ugy már jobban hasonlitanak. Már megint alig van különbség... azt hiszem a doboz dönt. A normál Astra doboza nem visel semmi különleges jelzést a fedő feliratán kivül. Az uj, dohánybarna doboz igen...de nem márkajelzés, nem is szovjet ár megjelölés, hanem gyártási kódok...külön a fedélen, és külön az aljon: 340 217 20/340 217 10. Szóval a lecke fel van adva...ez most cseh? ..vagy  mégis szovjet?...esetleg lengyel? Ja..az uj borotvának sokkal jobb a galvanizálása, és nem repedt a műanyag nyele a fém csatlakozásánál. (volt már néhány ilyen Astrám..mindnek repedt volt...) Ennyi előnye van az ujnak..és a doboza picit kompaktabb.

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re: Astra
« Válasz #96 Dátum: 2013. Május 26. - 22:03:13 »
Szerintem cseh. Azok a számok csoportosítás szerint csehszlovák norma számoknak tűnnek...

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Astra
« Válasz #97 Dátum: 2013. Október 19. - 13:58:21 »

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Astra
« Válasz #98 Dátum: 2013. Október 19. - 17:45:09 »
Szeretnék rendelni egy százas csomagot, ettől olcsóbban nem tudok. Nem lehet hamisitvány ugye?
http://www.ebay.com/itm/ASTRA-SUPERIOR-PLATINUM-DOUBLE-EDGE-RAZOR-BLADES-FREE-SHIPPING-/360762211790?pt=US_Shaving_Hair_Removal&var=&hash=item53ff1a7dce
Szerintem DE borotvapengét "hamisítani" (más márkának becsomagolni) olyasmi, ami nem éri meg az erőfeszítést, szóval nem tartanék ettől.

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Astra
« Válasz #99 Dátum: 2013. Október 19. - 18:16:59 »
ok, megrendeltem :)
Szeretnék rendelni egy százas csomagot, ettől olcsóbban nem tudok. Nem lehet hamisitvány ugye?
http://www.ebay.com/itm/ASTRA-SUPERIOR-PLATINUM-DOUBLE-EDGE-RAZOR-BLADES-FREE-SHIPPING-/360762211790?pt=US_Shaving_Hair_Removal&var=&hash=item53ff1a7dce
Szerintem DE borotvapengét "hamisítani" (más márkának becsomagolni) olyasmi, ami nem éri meg az erőfeszítést, szóval nem tartanék ettől.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Astra
« Válasz #100 Dátum: 2013. Október 19. - 21:19:56 »
Szerintem sem hamisítják, csak már használt...  :crazy:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Astra
« Válasz #101 Dátum: 2013. Október 20. - 07:31:15 »
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Astra
« Válasz #102 Dátum: 2013. Október 20. - 12:09:07 »
13 dollar volt az ebayen, innen meg 13.39 postaval egyutt. Nem azon a fel centen leszek felakadva, inkabb azon izgulok, hogy torokok nem igazan jonnek ki izraellel, remelem nem lesz gond a posta.
Szerintem innen jobban megéri:

http://shop.bestshave.net/100-astra-platinum-razor-blades-new-p-100.html

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Astra
« Válasz #103 Dátum: 2013. Október 20. - 20:25:01 »
 :sör:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Astra
« Válasz #104 Dátum: 2014. Január 27. - 21:01:10 »
Sziasztok a borotva nyele műanyag? és ha igen cserélhető fémre?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici