Szerző Téma: Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás  (Megtekintve 392045 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #360 Dátum: 2011. Február 04. - 10:53:29 »
Na, meg is jöttek a "drágaságok"!  :borz2: ...mindenesetre úgy néz ki eladósorba nem fognak kerülni, majd szaglászni lehet alkalomadtán.  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #361 Dátum: 2011. Február 04. - 11:40:44 »
Hejj, a P&P akkor mar le is allitja a folyamatban levo osztrak beszerzest, fonti, jovok tesztelni! ;)

Nem elérhető ben

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #362 Dátum: 2011. Február 10. - 20:14:49 »
Sziasztok,

Nem tudom más próbálta-e, de nekem nagyon bejött a lóbalzsam. Nagyon jól összehúzza a képem és rendesen hűsít! Az alkalmazásán az áll hogy  sérült vagy viszeres láb kezelésére, valamint a feladatai közé sorolja a cirkuláció javítását hűtést és aktiválást.
Alkotóelemei között a vad gesztenyekivbonat, kámfor, rozmaring, árnika, menthol és egyéb esszenciális kivonatok vannak.
Hidegben egésznapos kintlét után sem szárad ki a bőröm, úgyhogy nekem nagyon bejött. Az ára sem valami egetverő, 3000Ft/500ml, ami sztem jó ideig elég ha csak borotválkozáshoz használja az ember...

Üdv

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #363 Dátum: 2011. Február 10. - 20:26:27 »
Volt szerencsém lóbalzsamhoz, de én nem hiszem, hogy arcszesznek alkalmas. Én csak a kezemben próbáltam egy kis területen, de ott is érezhető volt a hatása, mintha egy egész üvegnyi Erős Pesta robbant volna fel a kezemben, természetesen beleértve az üvegszilánkokat is.  ;D Ez a cucc az arcon borotválkozás után egy modern vallató eszköz is simán lehetne, bár úgy tudom, hogy rengeteg féle, színű szagú lóbalzsam létezik, úgyhogy ezek szerint gyártója is válogatja, hogy melyik mennyire "erős". Mindenesetre ami nálam van, az nemhogy az arcra, de más testrészre is csak ha a másik opció az amputáció lenne... ;D Azt hiszem, hogy a lovak kirohannak ettől a világból, és nemcsak a pályáról... 

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #364 Dátum: 2011. Február 10. - 20:26:54 »
Az összetevőket olvasva már rokonszenvesebb, mint csak a nevét látva...   :fetreng:

Nem elérhető ben

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #365 Dátum: 2011. Február 10. - 21:00:27 »
Az igaz hogy a felkenés után egy kissé éget, de nem különösebben mint bármely más alkoholos cucc, pár mp után meg kifejezetten jó érzés.

Azt én is aláírom, hogy a lóbalzsamok között is óriási különbségek vannak. Aluljáróban álldogálóktól "csak neked tesó 1500-ért..." nem kennék én se fel. Amit én használok az a Dr. Förster termékcsaládból származik.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #366 Dátum: 2011. Február 11. - 18:21:32 »
Sziasztok!

Én egyre jobban gondolkodom rajta,hogy az alkoholos AS-ről áttérek valamilyen más borotválkozás utáni szerre.(kivéve a Barbon érzést)
Persze én is,mint sokan mások az ár nagyban befolyásol,de azért minden tanácsot szívesen veszek!

Üdv Mindenkinek!

Bubu
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #367 Dátum: 2011. Február 11. - 18:28:12 »
A Trumper skin foodjai nagyon jók :) Igaz, nem két fillér, viszont két csepp elég belőle - a sample pack fiolája több, mint fél év alatt fogyott el, bár tény hogy nem csak azt használtam.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #368 Dátum: 2011. Február 11. - 18:30:07 »
Szia vidak!

Épp most írtam pont erről fontinak!
Megvárom a következő fizóm és rendelek egy sample pack-et a honlapjukról!
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Nyisz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 41
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #369 Dátum: 2011. Február 11. - 20:45:18 »
Proraso ASB, nagyon jó. De a Nivea Q10-es ASB-je és a Loreal Men expert ASB is kiváló!
Ez utóbbiak DM-ben vagy bárhol máshol fellelhetö, és tényleg jók.

FBP

  • Vendég
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #370 Dátum: 2011. Február 11. - 20:59:32 »
A Trumper skin foodjai nagyon jók :) Igaz, nem két fillér, viszont két csepp elég belőle - a sample pack fiolája több, mint fél év alatt fogyott el, bár tény hogy nem csak azt használtam.

szkin fúúddal szerintem óvatosan! jó az a próbacsomag...nekem k.ra nem jött be. feltehetően nincs igazam, de mintha valami tök szintetikus cucc lenne

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #371 Dátum: 2011. Február 11. - 21:54:17 »
A Trumper skin foodjai nagyon jók :) Igaz, nem két fillér, viszont két csepp elég belőle - a sample pack fiolája több, mint fél év alatt fogyott el, bár tény hogy nem csak azt használtam.

szkin fúúddal szerintem óvatosan! jó az a próbacsomag...nekem k.ra nem jött be. feltehetően nincs igazam, de mintha valami tök szintetikus cucc lenne

Megkérdezhetem, hogy milyen arcszeszt, vagy balzsamot használsz? Csak kíváncsi vagyok.  :)
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

FBP

  • Vendég
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #372 Dátum: 2011. Február 11. - 22:01:41 »
Persze, nem titok  ;)
Nekem a Weleda bejött. És mivel az alkohol eléggé szárít, néha rátolok egy kis L'occitane Cade kencét.
A Proraso is nagyon bejött (hatását tekintve) viszont ennek illatára 1 hét alatt ráuntam, 2 hét alatt meg majdnem megutáltam...szóval az unalmas, de hatásos.
Én a skin food-al az égvilágon semmit nem éreztem. Nem nyugtatta meg a bőrömet, az illata gyorsan elillant (és meglehetősen természetellenes szaga volt) az állaga meg...hát, az olyan, mint ami a pulyka orrán (jó, tudom, nincs neki) lóg. És mikor megszárad, húzta a pofámat, mintha valami kozmetikai maszkot kentem volna fel.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #373 Dátum: 2011. Február 11. - 22:07:14 »
Nem vagyok Trumper skin food fan, de a védelmében meg kell említsem, hogy – nomen est omen – egy bőrtápláló és -ápoló cuccnál azért normál üzem, hogy nem a tartós illatra van kihegyezve. Arra ott van az otkolony.  ;)

Pofahúzás: egyszer még tégy egy próbát nedves kézben szétterítve, lehet, hogy jobb lesz neked!  ;)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #374 Dátum: 2011. Február 11. - 22:16:06 »
Persze, nem titok  ;)
Nekem a Weleda bejött. És mivel az alkohol eléggé szárít, néha rátolok egy kis L'occitane Cade kencét.
A Proraso is nagyon bejött (hatását tekintve) viszont ennek illatára 1 hét alatt ráuntam, 2 hét alatt meg majdnem megutáltam...szóval az unalmas, de hatásos.
Én a skin food-al az égvilágon semmit nem éreztem. Nem nyugtatta meg a bőrömet, az illata gyorsan elillant (és meglehetősen természetellenes szaga volt) az állaga meg...hát, az olyan, mint ami a pulyka orrán (jó, tudom, nincs neki) lóg. És mikor megszárad, húzta a pofámat, mintha valami kozmetikai maszkot kentem volna fel.

Csak azért érdeklődtem, mert kíváncsi voltam, hogy mit használhat egy olyan szőrtárs, akinek nem jön be a trumper skin food. Nekem a szantál nagy kedvencem, néha rózsát is használok. Ezeken kívül a L'Occitane Cade és levendula is nagy kedvenc. Főleg ilyenkor télvíz idején. Ja, és van Weledam is!  ;) Szóval vannak közös pontok is.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici