Szerző Téma: Yaqi  (Megtekintve 65576 alkalommal)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #60 Dátum: 2018. Március 04. - 09:46:42 »
Olvasgatom az Alin a vásárlók értékeléseit, és néha az agyamhoz nyúlok. Lepontozzák a terméket, ami a leírásuk szerint nagyon jó, csak lassan érkezett meg. Mintha erről az eladó, vagy gyártó tehetne, és nem a posta. Ez pont olyan, mintha rendelnék szappanokat Benke Erikától, aki tisztességesen postára adja a rendelésemet, de a drágalátos magyar posta elpöcsölget vele másfél két hetet, míg kihozzák. Ezután én kipróbálom a szappant, leírom hogy nagyon jó, és tökéletesen teszi a dolgát, de nálam egy csillagot kap, mert bizony nagyon lassan ért ide, és ezért nem ajánlom a vételét.
Lássuk be, nagyon óvodás módi.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #61 Dátum: 2018. Március 04. - 09:48:10 »
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10...

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #62 Dátum: 2018. Március 04. - 09:49:13 »
Ez pont olyan, mint nálunk. A Yaqi elküldte az értesítést, hogy megérkezett a pamacsuk a magyar postához. Ehhez képest a hazai postánk majdnem két hét alatt tudta kihozni nekem. Ezzel az erővel haragudhattam volna a Yaqira, csak beláthatod, ez elég gyerekes lett volna.
Ha a magyar postán csücsülne, akkor nem yaqiznék... egyébként a magyar posta rendszerében ma jelent meg a csomag...

Nem látok be semmit. Az áru értékével közel megegyező szállítási költségnél nem ezt várja az ember, de még egy gyerek se. A szállítási költséget a yaqi állítja be. Ha free shipping lenne, akkor nem nyekeregnék...

Remélem legalább repülővel jön és nem konténerben hajóval, vagy tevekaravánnal a selyemúton  ;D
Pmol kolléga feltett egy postai nyomkövető progit, ott bárki megnézheti rag szám szerint hol tart a küldeménye.
És ha most ért a magyar postához, oda vajon ki juttatta el?
A partizánok? A Yeti? Vagy a Yaqi?
Nem. A kínai posta.
Ennyi.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #63 Dátum: 2018. Március 04. - 09:54:37 »
Nekem a Williams mug borotvaszappanom két hónap alatt jött meg Kanadából. Kipróbáltam. Jó szappan. Nálam minimum négy csillag. És eszembe sem jutott az eladót hibáztatni. Sajnos a mindenkori postáktól függ a rendésünk sorsa.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #64 Dátum: 2018. Március 04. - 10:01:52 »
Ismerem a rendszert, ahogy írtam ma jelent meg benne a csomag, azt írja, ahogyan azt korábban is említettem: "célországba elküldve"... tehát nincs a magyar postánál, ma indult el Kínából, nem csak olvasni, hanem értelmezni kell a leírtakat, óvodásoknak ugyan nem, de kisiskolásoknak már megy az ilyen... és kib@szottul nem érdekel melyik kínai köcsög küldte el, felőlem lehet partizán, yeti, yaqi, kínai posta vagy maocetung reinkarnációja, az érdekel mi tartott abban 21 napba, hogy elinduljon a csomag Kínából...

Részemről ennyi és remélem azért nem fogsz agyvérzést kapni, ha egy csillagot fogok adni a yaqimakinak, mert hosszú volt a shipping? Fő az egészség ;D

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #65 Dátum: 2018. Március 04. - 10:10:01 »
Ismerem a rendszert, ahogy írtam ma jelent meg benne a csomag, azt írja, ahogyan azt korábban is említettem: "célországba elküldve"... tehát nincs a magyar postánál, ma indult el Kínából, nem csak olvasni, hanem értelmezni kell a leírtakat, óvodásoknak ugyan nem, de kisiskolásoknak már megy az ilyen... és kib@szottul nem érdekel melyik kínai köcsög küldte el, felőlem lehet partizán, yeti, yaqi, kínai posta vagy maocetung reinkarnációja, az érdekel mi tartott abban 21 napba, hogy elinduljon a csomag Kínából...

Részemről ennyi és remélem azért nem fogsz agyvérzést kapni, ha egy csillagot fogok adni a yaqimakinak, mert hosszú volt a shipping? Fő az egészség ;D
Nem fenyeget az agyvérzés. Én nyugodtan kivártam minden cuccom érkezését. Mint mondtam két cuccom is csücsül épp kínában. Egy konkrétan a postájukon, a másik pedig a reptéri elosztójukban. És február hetedikén rendeltem. Sajnos a kinti posta nem a legfényesebb. Ezt már megtanultam. De eddig mindent megkaptam onnan. Úhyhogy nem ver a víz.
Nyugodj meg, neked is megérkezik hamarosan.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Yaqi
« Válasz #66 Dátum: 2018. Március 04. - 11:42:17 »
Nem promózok, de írtam  a yaqi sales managernek, Grace Channek a 11 e óta várt küldemények felől kérdezve.
Válasza:

as we just come back from the CNY , so our people is busy sending parcel, it may be late, hope you can understand, thanks for your kind patience in advance
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #67 Dátum: 2018. Március 04. - 12:01:25 »
Hája... 15-21-ig CNY munkaszünet volt, de 22 is már 10 napja volt...

Nem lenne ezzel gond, ha nem lenne ennyi a szállítási költség, ami kínai viszonylatban sok, pláne a freeshippinghez szoktatott embernek, ráadásul szinte ugyanannyi, mint maga a termék...

Meghát a 6 órával utánam rendelő ausztrál csóka már 21-én feedbackelt... a két nappal később 13-án rendelő amcsi fószer meg 27-én... az enyém meg ma reggel indult el Kínából...

szal bosszantó, akárhogy mosdatjátok őket...

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #68 Dátum: 2018. Március 04. - 12:30:49 »
Hája... 15-21-ig CNY munkaszünet volt, de 22 is már 10 napja volt...

Nem lenne ezzel gond, ha nem lenne ennyi a szállítási költség, ami kínai viszonylatban sok, pláne a freeshippinghez szoktatott embernek, ráadásul szinte ugyanannyi, mint maga a termék...

Meghát a 6 órával utánam rendelő ausztrál csóka már 21-én feedbackelt... a két nappal később 13-án rendelő amcsi fószer meg 27-én... az enyém meg ma reggel indult el Kínából...

szal bosszantó, akárhogy mosdatjátok őket...
Én nem mosdatom őket. Az utolsó rendelésem nekem is hat hét alatt jött meg tőlük. Túléltem. A termék hál istennek jó.
A termékeik ára viszont a szállítási költséggel van kalkulálva. Viszont a postaköltség fejében percre pontos csomag követést, és értesítést kapok. Átlagban 4-5 $ a postaköltség, ami valljuk be őszintén itthon is legalább ennyi a mi töketlen postánknál.
Hidd el, hamarosan megkapod a rendelésedet, csak türelem. Sajos ezekhez a rendelésekhez legfőképpen az kell. Viszont nem fizettem egyszer sem vámot, amit tutin behajtanak rajtad, ha pl az USAból rendelsz, minimum 10 $ postaköltség plusszal.
Sajnos valamit valamiért.
Csak példaként említem, hogy az egyik pamacsom tőlük kevesebb, mint két hét alatt ideért, addig az Unión belüli Portugáliából ugyanazon a napon rendelt shavette több, mint egy hónapig utazgatott idáig. Ettől függetlenül az a shavette egy gyönyörűség, csillagos ötös. Nagyvonalúan leszarom, hogy meddig utazott. Megkaptam, szeretem, és megvagyok vele elégedve.
A titok a türelem. Ezért én nem óhajtok agyvérzést kapni. Van épp elég szar az életünkben, amin stresszelhetünk. Ezen nem vagyok hajlandó. Főleg nem aprópénzes dolgokon.

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Yaqi
« Válasz #69 Dátum: 2018. Március 04. - 14:14:55 »
Az elmúlt 2 évben nem kellet vámot fizetnem az usaból/Kanadából rendelt termékeim után. Nem csak borotválkozási dolgokról beszélek. Volt AS is ami ugye alkoholtartalmú  ,,,volt hogy 2db. És nem egyszer a rendelés összege 100 dodó vagy felette volt. Kérlek ne ferdíts. Hogy "tuti behajtanak rajtad" Vámot.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #70 Dátum: 2018. Március 04. - 14:17:48 »
Az elmúlt 2 évben nem kellet vámot fizetnem az usaból/Kanadából rendelt termékeim után. Nem csak borotválkozási dolgokról beszélek. Volt AS is ami ugye alkoholtartalmú  ,,,volt hogy 2db. És nem egyszer a rendelés összege 100 dodó vagy felette volt. Kérlek ne ferdíts. Hogy "tuti behajtanak rajtad" Vámot.
Elnézésedet kérem, csak azt írtam, amit itt sokan leírtak, hogy 22 euro érték felett vámolták. Az elmúlt hónapban pont a kollégámat egy telefonnal. Viszont az hogy lehet, hogy ASt tudtál rendelni onnan? Állítólag alkohol tartalmú cuccokat nem szállítanak.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #71 Dátum: 2018. Március 04. - 14:21:47 »
Amúgy ha jól emlékszem, pont az az éltársat vámolták meg, akivel értekeztem.
Ja és engem is két éve egy gyűrűre 18000 forinttal :-)
Hamar felejt az ember...

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #72 Dátum: 2018. Március 04. - 14:36:10 »
Melyik éltársat vámolták meg?

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Yaqi
« Válasz #73 Dátum: 2018. Március 04. - 15:40:11 »
Hát röviden annyi hogy kb 2 éve rendeltem az Italianbarbertől akkor vámoltak utoljára igaz akkor AS-t is. Utána a phoenixtől rendeltem AS-t 2x egyszer sem vámoltak. A választ nem tudom mért nem kellet, de nem kellet. Érdekes mert bármit rendeltem 6-7 munkanap alatt a kezemben volt és semmi macera.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #74 Dátum: 2018. Március 04. - 15:46:03 »
Hát röviden annyi hogy kb 2 éve rendeltem az Italianbarbertől akkor vámoltak utoljára igaz akkor AS-t is. Utána a phoenixtől rendeltem AS-t 2x egyszer sem vámoltak. A választ nem tudom mért nem kellet, de nem kellet. Érdekes mert bármit rendeltem 6-7 munkanap alatt a kezemben volt és semmi macera.
Köszönöm a választ. Eddig pont azért nem rendeltem ASt az USAból, mert hogy azt nem szállítanak, mivel alkoholtartalmú. Mégegyszer köszönöm az infót.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici