Szerző Téma: Yaqi  (Megtekintve 65638 alkalommal)

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Yaqi
« Válasz #75 Dátum: 2018. Március 04. - 16:05:36 »
Nincs mit.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Yaqi
« Válasz #76 Dátum: 2018. Március 04. - 16:42:11 »
Melyik éltársat vámolták meg?

Vámot még nem fizettem, de USA-ból rendelt cuccokra gyakorlatilag 100%-ban eddig mindig fizettem ÁFA-t. A szállítással nekem az a tapasztalatom, hogy tökmindegy a világ melyik tájáról rendelek cuccot, az szállítási idő nagy részét a hazai szakasz teszi ki. Engem utál a királyi posta. De ez most már kölcsönös.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Yaqi
« Válasz #77 Dátum: 2018. Március 04. - 20:17:31 »
Kicsit bosszús vagyok. A február 11-ei rendelésről ma jött az infó, hogy célországba elküldve, 21 napba telt felkerülni a repülőre. Egy 4,5 dolcsis cuccnál, 4,25 dolcsi szállítási költség mellett kicsit nagyobb igyekezetet várna az ember. A yaqi nálam eddig 1 csillag. K.rvajónak kell lennie annak a doc fejnek, hogy feltornásszák innen az értékelésemet...

Én február 10-én rendeltem egy borotvát, tegnap adták fel, új év volt Kínában, kicsit szerintem bezártak és meg vannak csúszva a rendelésekkel. Ezért most kb. megint mindenki csúszik, mint amikor volt a tömeges 11.11, csak most más miatt van a torlódás...

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Yaqi
« Válasz #78 Dátum: 2018. Március 04. - 20:27:15 »
Melyik éltársat vámolták meg?

Vámot még nem fizettem, de USA-ból rendelt cuccokra gyakorlatilag 100%-ban eddig mindig fizettem ÁFA-t. A szállítással nekem az a tapasztalatom, hogy tökmindegy a világ melyik tájáról rendelek cuccot, az szállítási idő nagy részét a hazai szakasz teszi ki. Engem utál a királyi posta. De ez most már kölcsönös.
Hát nem tudom ki honnan rendel , én csak pupillázok hogy miket meséltek. Vám ,késés, és egyéb nyalánkságok. Nekem max 7 munka nap volt a tengeren túlról. 90% -ban a posta az itthoni kézbesítő és ha látom hogy megjött az országba 2 munka nap és itt az értesítő.És nem egy két alkalommal rendelek onnan. Lehet burokban születtem ?  :fetreng: Viccet félre téve nem értem nálatok mik ezek a dolgok. :nemtom:
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Yaqi
« Válasz #79 Dátum: 2018. Március 05. - 08:22:24 »
Egy cimborámnak küldeni akartam egy pengeválogatást, kb 10 darab penge volt benne. Győrből küldtem egy Fejér megyei faluba.
Ez kb egy hónapja történt, de a boríték egyáltalán nem ért oda, és valószínűleg nem is fog. Sajnos nem ajánlva adtam fel...
Ha a postás itt van a fórumon, és olvassa ezt, akkor használja egészséggel!  ;)

(szerintem)

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Yaqi
« Válasz #80 Dátum: 2018. Március 05. - 09:23:37 »
Ilyenek vannak sajnos. Egyszer két hónapig érkezett egy küldeményem Angliából. Per pillanat Amerikában kering egy levelelm harminc napja.

Üdv

Á

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Yaqi
« Válasz #81 Dátum: 2018. Március 05. - 09:26:24 »
Az első yaqi pamacsom egy héttel később jött meg, mint annak az éltársnak a pamacsa, aki utánnam 6 nappal rendelt, pedig az ali szerint, már másnap s yaqi postázott.

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Yaqi
« Válasz #82 Dátum: 2018. Március 05. - 11:49:02 »
Sok csomagom áfázták (és vámolták) már az USA-ból, Kinából tényleg lassan ér ide, volt már 70 nap is, de ha onnan rendelek valamit, akkor elfogadom ezt és nem görcsölök rajta.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Yaqi
« Válasz #83 Dátum: 2018. Március 05. - 14:06:45 »
2x örülsz neki...
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Yaqi
« Válasz #84 Dátum: 2018. Március 05. - 19:22:18 »
Az biztos  :fetreng:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Yaqi
« Válasz #85 Dátum: 2018. Március 06. - 21:01:51 »
4<a href="https://www.youtube.com/watch?v=JE0kjaR_S8k" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=JE0kjaR_S8k</a>
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #86 Dátum: 2018. Március 07. - 06:39:46 »
Ez volt a feb.22-ei csomagod? Ezeket nem az alin keresztül, hanem közvetlen a yaqitól rendelted? Hogyhogy nem tudtad mit fogsz kapni?

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Yaqi
« Válasz #87 Dátum: 2018. Március 07. - 07:28:28 »
Ez volt a feb.22-ei csomagod? Ezeket nem az alin keresztül, hanem közvetlen a yaqitól rendelted? Hogyhogy nem tudtad mit fogsz kapni?

Mondjam úfy, megkértek, hogy fogadjam el, s neséljek roluk.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #88 Dátum: 2018. Március 07. - 07:40:07 »
Mindössze két videó után azért ez nem rossz teljesítmény, mármint hogy elérted, hogy toljanak egy ilyen csomagot  :2thumbup: Múltkor láttam, hogy az egyik angol csávó is kapott pakkot, ettől jóval nagyobbat, de nem is két videója volt  ;D

Bárcsak a kifizetett rendeléseket is ilyen gyorsan küldenék, mint az ingyenes promóanyagot ;D

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #89 Dátum: 2018. Március 07. - 07:45:17 »
Ez a csávó... ha jól értem ő is pacsira kapta :)

https://youtu.be/LC6oUliwI5s

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici