Szerző Téma: Kent/Mitchell's Wool Fat  (Megtekintve 71783 alkalommal)

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #195 Dátum: 2020. Október 28. - 13:26:37 »
Kár a vízen rugózni, egyértelműen nem a keménységével volt a probléma. Én csináltam rosszul. Kevés volt a szappan, amit felvettem és túl kevés ideig habosítottam, ráadásul meleg vizet használtam.

Nem elérhető Wobgti

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #196 Dátum: 2021. Január 17. - 19:13:23 »
Eddig csak krémeket használtam borotválkozáshoz, (Tobs, Edwin Jagger, fekete Kent..stb) , ezekhez Mühle vagy Edwin Jagger borzokat használtam, azokkal nekem tökéletesen müködik.

Eddig soha nem használtam szappant, a kérdésem az lenne, hogy ezt a tipusú szappant , meg ugy általában a nagyon kemény szappanokat, milyen fajta pamaccsal érdemes használni a jó eredményért? Gondolom a puha lágy borzok erre nem lesznek jók..és kell vennem valami mást. Disznó jó erre? Omega vagy Semogue?

Köszönöm

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #197 Dátum: 2021. Január 17. - 21:58:14 »
Szia Wobgti!

Személy szerint nem vagyok egy MWF mágus, nálam nem igazán akart működni és még most sem a kedvenc szappanom, de elfogadható eredményt tudok vele elérni. Szintetikus pamacsot használok hozzá.
De egyébként szappanja is válogatja, Tabac szappanból gyönyörű habot tudok készíteni a malac pamacsommal (is). Egy Omega 11147-et nyúzok már több, mint egy éve nagy megelégedettséggel.
Azért mielőtt pamacs vásárlásba kezdesz, előbb próbáld ki a szappant a meglévő pamacsaiddal.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #198 Dátum: 2021. Január 18. - 09:21:41 »
Én is szintivel használom (Mühle Silvertip Fibre). Sörtével kicsit több munka, de működik.

Nem elérhető Wobgti

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #199 Dátum: 2021. Január 18. - 09:59:29 »
Köszönöm a segítséget. Akkor inkább szinti pamacsot veszek, úgyis kiakartam próbálni valami mást is. :)
Azt hittem a malac jobb a keményszappanokhoz, de akkor még jó, hogy elötte kérdeztem...

Amit ajánlottál Mühle szinti az tetszik. Árban se vészes. És ez a típus, akkor jó választás az MFW szappanhoz, és úgy általánosan a keményszappanokhoz?

Köszönöm. :bow:

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #200 Dátum: 2021. Január 18. - 10:19:16 »
Mindenhez. Is ;)

Nem elérhető Wobgti

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #201 Dátum: 2021. Január 18. - 10:22:42 »

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #202 Dátum: 2021. Január 18. - 11:05:46 »
Szintetikusban a Yaqi talán a legjobb biznisz manapság a piacon. Szállítással 10 dollár körül talász már jót, de ha egy kicsit többet is áldozol rá, akkor igazán prémium cucchoz juthatsz.

Nekem pl. ilyen van és szerintem szuper pamacs:

https://www.aliexpress.com/item/32858325329.html

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #203 Dátum: 2021. Január 18. - 11:07:54 »
Igen, nekem pont ez van. Elpusztíthatatlan habgép.

Nem elérhető Wobgti

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #204 Dátum: 2021. Január 18. - 13:36:17 »
Szintetikusban a Yaqi talán a legjobb biznisz manapság a piacon. Szállítással 10 dollár körül talász már jót, de ha egy kicsit többet is áldozol rá, akkor igazán prémium cucchoz juthatsz.

Nekem pl. ilyen van és szerintem szuper pamacs:

https://www.aliexpress.com/item/32858325329.html

Köszönöm.
Decemberben rendeltem egy YAQI-t kipróbálni, igaz nem szintetikust, hanem ezt a High mountain kék-fehér silvertip pamacsot,  de egyenlőre nem tudják küldeni Kínából... :( Azt írták, hogy határozatlan ideig szünetel a küldés a helyzet miatt. Addig nem akarok onnan rendelni még egyet , amíg nem rendeződik.



Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #205 Dátum: 2021. Január 18. - 15:12:55 »
A kinait meg a Muhle t nem is lehet egy napon emliteni. Idáig egy embernek nem tetszett, de ez statisztikailag elenyésző. Én négy éve nem használok mást, pedig volt minden, bőven a felsőházból is.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Wobgti

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #206 Dátum: 2021. Január 18. - 15:51:48 »
A kinait meg a Muhle t nem is lehet egy napon emliteni. Idáig egy embernek nem tetszett, de ez statisztikailag elenyésző. Én négy éve nem használok mást, pedig volt minden, bőven a felsőházból is.

Köszönöm.

Melyikre mondod, hogy jobb?  :) A Mühle silvertip fibre vagy a Yaqi szintetikus?


Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #207 Dátum: 2021. Január 18. - 15:58:33 »
Mühle.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Wobgti

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #208 Dátum: 2021. Január 18. - 16:40:50 »
Mühle.

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.  :bow:
Megérte megkérdeznem, mert teljesen más irányba akartam elindulni.

Akkor rendelek ilyen szinti Mühlét. Nekem is szimpatikusabb. Sajnos most a Connaughtshaving-nél nincs ilyen raktáron. Beállitottam értesitésre. Ha valakinek kell valami onnan és nem sürgős ,egy privátot dobjatok, és ha lesz pamacs raktáron akkor rendelek. Dunaharasztiban lakok, de Pesten melózok..

Illetve egy másik kérdés, ennél a MWF szappannál melyik jobb a kerámia tálkás vagy a fa dobozos? A videoba azt láttam, hogy a szappant is be kell áztatni. Ha ilyen Mühle szintit fogok hozzá használni akkor is?

Köszi




Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #209 Dátum: 2021. Január 18. - 18:02:05 »
:)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici